Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (1524. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.421
Cevap
65
Favori
1.208.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15221523152415251526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

#mufc vs Liverpool
    20.10.19 - 16:30

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Big six kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi biz bildiğin 3.sınıf bi takım olmuşuz ya

• Palace haric unitedin onunde takimlarin hepsinin kadrosu iyi su anda. Baya baya orta-alt seviye arasindaki takim kadrosu var su anda. Hocayla da alakasi yok. OGS cok kotu hoca bence de Mourinho dahi caresiz kaldi. Yonetim el degistirmese Newcastle seviyesinde olur bu takim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Next match:

#mufc vs Liverpool
    20.10.19 - 16:30

• Hep haklıydın, kaybettiğin hiçbir savaş yok hocam.
    Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

• Olmayacak gibi.. Gerçektende iyi bir hoca lazım.. Ama morinhoyu sırtından bıçaklayanlar gönderilmeden olmaz bu iş..
  • bir sol bek, iki orta saha, en az bir hücumcu olmak üzere manuya 4-5 transfer lazım en az. hücum gücü en zayıf takımlarından biri eplnin

• Şaka maka bir yanım Wenger gelsin istemiyor değil. Kendi de istekli zaten. Kim gelirse gelsin bu takım 2 sene zirveye oynayamaz. Wenger gelirse 2 sene takıma tekrar hücum oynama özelliği kazandırır. Şu eldeki oyuncular o kadar kötü değilmiş dedirtir. Top takımdayken oyuncular ne yapacağını bilir hiç değilse. Devre arası adam gibi bir forvet alır takımın dötünü toplar biraz. Wenger beğenilmedi bıraktı Emery ondan daha beter Wenger top oynatıyordu hiç değilse Emery'de o da yok. Ferguson'un bıraktığı sezon son maç west brom ile biten 5-5 maç harici geçen 6 sezonda bir tek geçen sezon Cardiff'e 5 gol atabildik. Wenger'in bıraktığı sezon 4 tane 5 attığı maç var. Wenger gelirse Fred'in değeri bilinir adam harcanıyor takımda. Wenger'i United'ın başında görmek tuhaf geliyor ama olur mu olur..

• Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt
    Wenger'i ben de BVB'ye istemiyor değilim... Mou iddiaları da var ama sanmıyorum adamın futbolu bize tamamen ters. Pochettino ayrılması muhtemel biri ama onun da bize düşmesi imkansız. Farke falan kalıyor geriye. Wenger ciddi aday gözümde.

Ten Hag da iyi futbol oynatıyor ama bir Peter Bosz tecrübesi daha olabilir.

• Sabah olmuş norveç köylüsü hala takımın başında? Yav arkadaş Molde Fk'nın tdlik yapmış adamı ne diye man utd'nin başına getirirsin anlamak güç.

Ha bana kalırsa hocadan önce toksik oyuncuların gönderilmesi şart. Ben yönetim olsam hemen şu an pogbayı, rashfordu filan kadro dışı bırakırdım.

Sal alt yapıdaki oyuncuları oynasınlar kime ne zararı olacak?
  • Twitter'da gördüm, Molde bu sene büyük ihtimalle şampiyon olacakmış, en son OGS gelmeden önce şampiyon olmuşlar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Wenger'i ben de BVB'ye istemiyor değilim... Mou iddiaları da var ama sanmıyorum adamın futbolu bize tamamen ters. Pochettino ayrılması muhtemel biri ama onun da bize düşmesi imkansız. Farke falan kalıyor geriye. Wenger ciddi aday gözümde.

Ten Hag da iyi futbol oynatıyor ama bir Peter Bosz tecrübesi daha olabilir.
    Wenger BvB'de olurda ManU'da olmaz.Wenger genç oyunculara şans veren isim sonra arsenalde henry sonrası dönemde başına gelenler yaşanır Fa Cup canavarı olur anca sonra.

• Favre'nin neyi var?
  • M.uniteda sistemi olan, topcu gelistirebilen bir hoca lazim.

Ben m.united yonetiminin yerinde olsam, Ten Hag hocayi getirirdim gecen yaz.Ajaxtan 3-4 topcuyu da getirirdi.Neres,ziyech gibi.

• Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt
    Takım geçen seneki oyundan uzak, değişiklikleri hiçbir zaman etki edici olmadı, skoru koruyamayan özelliğimiz devam ediyor. Üst üste 3 lig maçında öne geçip 2-2 bitirdik. Ralf Rangnick iddiası çıktı bugün. Henüz bir şey yok ama kriz devam ederse yöneticiler hamle yapabilir dendi. Önümüzde zor bir fikstür var, TD değişimi sürpriz olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 7 Ekim 2019; 19:23:18 >
  • Bize yeni bir Ferguson lazım. 2 yıldır City iyi gidiyordu, en azından kupa Manchester şehrinde kalmaya devam ediyor diye seviniyordum. City bu sene şampiyonluğu kaptırırsa, hem de Liverpool'a, dağılır gider. Pep gider, City biter. Cantona'nın bir sözü var: "Liverpool şampiyonluğu görmektense ölmeyi tercih ederim." Umarım öyle bir şey olmaz. Çok kötü olur bu. Felaket olur.

City, tarihinin en iyi döneminde şampiyonluk verirse, hem de Liverpool'a, büyük rezillik çıkar. MU en iyi dönemlerindeyken diğerleri şampiyon olmayı hayal bile edemezdi.

Nerdesin baba?

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Curry 30 -- 8 Ekim 2019; 1:15:9 >

• https://twitter.com/FootbaII_HQ/status/1181235148312006656?s=19

• 
Sayfa: önceki 15221523152415251526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.