Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-0 Everton | #MUNEVE (1189. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.411
Cevap
65
Favori
1.208.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11871188118911901191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arda ML

The Man Utd fans chant "Arsene Wenger, we want you to stay"
    Aziz Başkan bizi bırakma gibi olmuş bu.
  • Lingard nasıl ilk 11'e girebiliyor ya? 1 maç iyiyse 10 maç kötü.
  • 1-1 oldu :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goal - FELLAINI

Assist - YOUNG

Man Utd 2-1 Arsenal (90+1 mins)

#MUNARS

• 1-0'dan sonra vurdum duymaz oyun yüzünden kazanamıyorduk az daha. Pogba ve Alexis oyun kurması gerekirken karar mekanizması zayıf Young ve Valencia üzerinden oyun kurmaya çalışıyor takım Alexis daha çok topla buluşmalı daha etkin kullanmanın yolları bulunmalı. Lingard bir kişi eksik oynattı takımı.
  • Tam ümidi kesmiştim ta ki Fellaini ortaya çıkana kadar.
  • İngiltere Premier League'de Manchester United sahasında Arsenal'i Pogba ve Fellaini'nin golleriyle 2-1 mağlup etti.

• 2.lik hayırlı olsun arkadaşlar morinyo hocam kendini geliştirdi inanıyorum artık 3.senesinde coşacak seneye 6 kupa gelicek
  • İtici, sıkıcı, defans yapıp futbolu öldürüyor tek numarası gaz vermek ve oyun kilitlemek dedikleri Jose Mourinho'nun Manchester United'ı +40 averajla kendi açısından ligi en iyi dereceyle bitirmeye çok yakın.

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-0 Everton | #MUNEVE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 30 Nisan 2018; 1:13:30 >
  • utd ikinci city birinci sezon bitti işte yani şuan sadece sürünüyor takımlar amacı olan birşeyde yok.Bir küme düşme hattı alevli yoksa premier lig bitti.
  • Taraftara özel forumlarda nerdeyse tüm takımın taraftarları Fellaini'yi istemiş. Size iyi bize de kötü bir haberim var. Jose Mourinho Fellaini'nin mukabelesinin 2 yıl daha uzatılabileceğini açıklamış.

• Sezonun son 4 maçı, hiç tadı kalmadı artık.

04 mayıs Brighton D 22.00
    10 mayıs Westham D 21.45
    13 mayıs Watford E 17.00
    19 mayıs Chelsea T 19.15 Fa cup.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Sezonun son 4 maçı, hiç tadı kalmadı artık.

04 mayıs Brighton D 22.00
    10 mayıs Westham D 21.45
    13 mayıs Watford E 17.00
    19 mayıs Chelsea T 19.15 Fa cup.
    Kağıt üstünde 2.cilik yarışı devam ediyor üstüne bir de kupayla kapatırsak güzel olur.

• quote:

Kağıt üstünde 2.cilik yarışı devam ediyor üstüne bir de kupayla kapatırsak güzel olur.

Alıntıları Göster
    berbat maç hepsi bitsin artık premier lig

Pogba gider mi ki yada lukaku gidici birileri var mı martial gidiyor mu mesela hiç haber yok mu.Gelici bir durumda almadım ben ortalıktada yok.Çok durgun piyasa.

Seneye City şampiyon olamaz bunu biliyorum ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

berbat maç hepsi bitsin artık premier lig

Pogba gider mi ki yada lukaku gidici birileri var mı martial gidiyor mu mesela hiç haber yok mu.Gelici bir durumda almadım ben ortalıktada yok.Çok durgun piyasa.

Seneye City şampiyon olamaz bunu biliyorum ama.

Alıntıları Göster
    Chelsea, Manchester United'dan ayrılmak isteyen Anthony Martial için devreye girdi. (Telegraph)

• BREAKING: Manchester United willing to listen to offers for defenders Daley Blind and Matteo Darmian this summer, according to Sky sources. #SSN

Darmian ve Blind gidici baştan söyleyeyim 2 oyuncunun da planları arasında Türkiye yok. Darmian için Inter ve Juventus Blind için ise Ajax dedikoduları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 2 Mayıs 2018; 16:38:16 >
  • "Geçen sezon hocanın yanına gittim, yeni sözleşme istediğimi söyledim. 2. görüşmeyi de yaptık ancak 10 kez bunu isteyemem. Sonra takım için önemli oldum. İyi bir oyuncu, en az 50 milyon euro ediyor. Beni isteyen kulüpler var, ne olacağını göreceğiz."

Marouane Fellaini

• Lukaku yarın yok, fa cup maçına yetişmesi bekleniyor.
  • quote:

"Geçen sezon hocanın yanına gittim, yeni sözleşme istediğimi söyledim. 2. görüşmeyi de yaptık ancak 10 kez bunu isteyemem. Sonra takım için önemli oldum. İyi bir oyuncu, en az 50 milyon euro ediyor. Beni isteyen kulüpler var, ne olacağını göreceğiz."

Marouane Fellaini
    bende 50 mi ederim demek istiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

BREAKING: Manchester United willing to listen to offers for defenders Daley Blind and Matteo Darmian this summer, according to Sky sources. #SSN

Darmian ve Blind gidici baştan söyleyeyim 2 oyuncunun da planları arasında Türkiye yok. Darmian için Inter ve Juventus Blind için ise Ajax dedikoduları var.
    blindin maasini ajax veremez. turkiye ligine olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11871188118911901191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.