Şimdi Ara

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK (780. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19.851
Cevap
36
Favori
474.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 778779780781782
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok pis ezdiler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 900 pas yapmıslar- chelsea kale bulan şutu yok puajahahaa pep hocam premir ligi mahremiyetine aldı artık rakip yok :D tek city var
  • pep i epl de oyun olarak ezen tek hoca klopp oldu su ana kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok city daha büyük takım felan olamamış ingilizlerde cidden bişey olmaz şu durumda barça real evinde oynasa o maçı alırdı taraftarı önünde bunlar lay lay lom pas yapmaya çıkmışlar basele yeniliyorlar evinde ben maç kazanılınca para alınıyor diyebiliyorum, dün lüver bügün bu bende güvenip ms 1 verdim şaka gibi tek bundan patladı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fark atıp rakip teknik direktörü işinden etmek istemediği için bilerek yenilen adam gibi adam pep hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pep balonu patladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem futbolu oynattığı söylenen Guardiola 3-4 adam eksikken böyle futbol oynattırıyorsa takıma bir problem var demektir.

• Adamlar ilk maçı farklı kazanmış, artık bir motivasyonları kalmamış bu maç için ne bekliyordunuz

• gilardo kullanıcısına yanıt
    niye %99 değil topla oynama oranı ve niye 30-0 kazanmadılar sen citysin pep guardiolasın bunları yapmıyosa takım city bozdu :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK

• Brahim diaz ile Zincenko as oynayacak kapasitede değil ama şu seviyede şans tanımakta normaldi sonuçta avantajlı tarafsın ve bu genç oyunculara böyle bir fırsat sunuyorsun normal basel maçı bir satış maçıydı aslında bir türlü yapıldı bitti.

City Manchester derbisi öncesi şampiyonluğunu ilan eder sanırım.Stoke'u da yenerlerse.

• Az önce Joey'nin ken adams dediği bölümü izlemiştim

• Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK

şu bonservislere bak şu piyasada 3e 5 e oyuncu kovalıyorsun şaka gibi.
  • Pogba Guardiola nin elinde olsaydi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

Pogba Guardiola nin elinde olsaydi ?

Onu değilde şunu sormak lazım Pogba 120 Milyon € ise Kevin De Bruyne kaç ederdi?
  • liverpool kolayın zoru denk geldi. yarı finalde barça gelmezse final görürüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Onu değilde şunu sormak lazım Pogba 120 Milyon € ise Kevin De Bruyne kaç ederdi?

Rahat 200 eder

• Manchester City yarı finalde.Liverpool'un defansif problemleri çok fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 16 Mart 2018; 17:6:46 >
  • quote:

quote:

Messi'den sonra en iyi oyun kurucu De Bruyne. Şuan 200-250 civarı eder. City çok ucuza aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

quote:

quote:

Messi'den sonra en iyi oyun kurucu De Bruyne. Şuan 200-250 civarı eder. City çok ucuza aldı.

İşleyecek çok cevher var hatta pasta yapılacak çok malzeme önemli onu işleyecek sanatkar içindeki o parıltıyı yeteneği ortaya çıkaracak onun bunun farkında olmasını anlatacak kişi lazım.Pek çok yetenek heba oluyor bu yüzden.Yetenek çok iyi eğitim verecek yetiştirecek ona eşlik edecek öğretmen yok.
  • 
Sayfa: önceki 778779780781782
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.