Şimdi Ara

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK (833. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
19.867
Cevap
36
Favori
475.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 831832833834835
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Chelsea ve Arsenal Şampiyonlar Ligi istiyorsa tek yol UEFA Kupası. Diğer türlü çok zor.
    Valla biz alamayız. Bu defans olduğu sürece daha doğrusu bizim takımda defans oyuncusu olmadığı için öyle bir ihtimal yok Arsenal adına. Ama siz bir ihtimal belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom

Oha, görmemiştim ben onu. Cidden ayıp.

adam çok büyük üzüntüde kimsenin yüzünü görecek hali yoktur normal tokalaşmaması pep sevmediği anlamına gelmez kafa uçmus

• bende gs macini izledim, cok sey kacirmisim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom

Oha, görmemiştim ben onu. Cidden ayıp.

Daha büyük bir eziklik olmuş bu.
  • Pep hocami gormemis olabilir. Zolaya da helal olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gandalf81

M.City ahım şahım bir top oynamadan gitti 6 gol attı. Üstüne aguero'nun 1 direk ve bomboş pozisyonu var.

Chelsea çok kötüydü ve gollerde Chelsea'lı oyuncuların büyük hataları var. tamam buna kabul ama arada müthiş bir kalite farkı olduğu su götürmez bir gerçek.

M.City isteseydi 10-0 biterdi maç.
    aynen oyle.

Chelsea ve Arsenal, top 6da en kotu kadroya sahip takimlar.

kac Chelseali ve Arsenalli topcu m.cityde 11 oynar? max 2.

• Premier ligde yavaş yavaş Fransa ligine dönmeye başladı bütçe farkının getirdiği makas ciddi şekilde hissediliyor
  • ,kante,jorginho,hazard,belki rudiger,marcus alonso

Auba ve torreira dışında yok ama arsenalde.

• City den 6 yemek nedir ya bunlara ne olmuş böyle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün maçtaki yedekler. David silva, Jesus, Sane ve Mahrez. Lükse bak biz yedekler oyuna girmesin diye dua ediyoruz.

• Kimse kusura bakmasın ama Mahrez kocaman bir balon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abivos

Premier ligde yavaş yavaş Fransa ligine dönmeye başladı bütçe farkının getirdiği makas ciddi şekilde hissediliyor
    bence bu butce farkindan cok transfer politikasi ve hocayla alakali.

malum takim, topcularini satan kulub mesela. transferden klopp doneminde 400den fazla para kazanmislar. klopp hoca cok iyi yonetiyor transferi.
    onlarin yaptigini Chelsea ve Arsenalde yapabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

bence bu butce farkindan cok transfer politikasi ve hocayla alakali.

malum takim, topcularini satan kulub mesela. transferden klopp doneminde 400den fazla para kazanmislar. klopp hoca cok iyi yonetiyor transferi.
    onlarin yaptigini Chelsea ve Arsenalde yapabilir.

Alıntıları Göster
    Sarri gibi bir vizyonsuzla Chelsea hiçbir şey yapamaz. Taktik bilgisi dışında vizyonu Brexitci Neil Warnock kadar.

Arsenal'se 40-50 arası bir fiyata Mesut çöpü ve onun devasa maaşından kurtulmadan hiçbir şey yapamaz. Sonrasında da yeni bir sportif direktor veya şef scout lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Sarri gibi bir vizyonsuzla Chelsea hiçbir şey yapamaz. Taktik bilgisi dışında vizyonu Brexitci Neil Warnock kadar.

Arsenal'se 40-50 arası bir fiyata Mesut çöpü ve onun devasa maaşından kurtulmadan hiçbir şey yapamaz. Sonrasında da yeni bir sportif direktor veya şef scout lazım.

Alıntıları Göster
    mesuta o maasi kimse vermez abi.

mislintati gonderdiler, gazidisin yerine gelen adam kendi adamlarini kullanmak istemis transferlerde.

Sarri konusunda katiliyorum.

• Sonuçta City'nin pek bir etkisi yok.City olağan futbolunu oyandı sorun Chelsea'li futbolcularda özellikle defansta.Chelsea'de gayretli ve istekli tek oyuncu Hazard'dı ve muhtemelen oda gidecek gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E767019CA

Sarri Pep'in yüzüne bile bakmadan içeri girdi. Pep ona yönelmişti üstelik. Ayıp Sarri ayıp.
    Bence Sarri sinirli idi ve takıma ne diyeceğini düşünerek kalktı gitti peple bir sorunu yok zaten sebebi bournemouth(4-0) maçında çuvallayan takım neden city karşında tekrar çuvalladı hemde ağır bir biçimde sonuçta kupalara oynayan bir takım devamlı ağır mağlubiyet alıyorsa burada ciddi bir sorun var demektir
  • City içinden geçer diyordum ama ilk yarıyı geride kapadılar. Pep hocam ligde iyi güzel hoşsun ama cl de neden en basit takım bile zorluyor anlamış değilim.

• Bu oyunla Şampiyonlar ligi yalan olur. Bu turu city geçer ama kura şansı olmadığı sürece fazla ilerleyemezler.
  • 
Sayfa: önceki 831832833834835
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.