Şimdi Ara

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.851
Cevap
36
Favori
474.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir sonraki lig maçımız Manchester United ile deplasmanda. Umarım iyi bir skor alırız.
  • Lider Balotelli çok iyi oynadı,hele attığı gol olağanüstüydü
  • "City’nin başında kalmak istiyorum"
    İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester City'nin İtalyan menajeri Roberto Mancini, 3-4 yıl daha takımının başında kalmak istediğini söyledi.

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK

Manchester City Menajeri Roberto Mancini, 3-4 yıl daha takımının başında kalmak istediğini açıkladı.

Manchester City ile kontratı 2013 yılında sona erecek olan İtalyan teknik adam, yarın Villareal ile yapacakları Şampiyonlar Ligi maçıyla ilgili basın toplantısında, ''Buradaki görevime 2 yıl önce başladım ve iyi bir takım oluşturmak için çok çalıştım. Burada 3-4 yıl daha kalmak istiyorum. Çünkü şu an, dünyanın en iyi takımlarından biriyiz'' diye konuştu.

Mancini, kontratın yenilenmesine yönelik görüşmeler için henüz erken olduğunu da sözlerine ekledi.

Manchester City, Şeyh Mansur'un kulübü 3 yıl önce satın almasından bu yana yeni bir takım yaratmak için 600 milyon sterlinden fazla para harcadı.

NTVSpor.Net
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galifianakis

Lider Balotelli çok iyi oynadı,hele attığı gol olağanüstüydü

goller:http://www.mcfc.co.uk/Carousel?id=73ef798e-4d7c-4ce3-9374-a1ba9b256410&play=1
  • Kritik maça son üç saat... Bu maçı kazanmamız lazım. İlk galibiyetimizi alırız umarım.
  • İlk yarı sonucu: 1-1.
    Maçtaki iki golü de Villareal attı.
    Topla oynama: %63 - %37
    Şut: 9 - 3
    İsabet: 3 - 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 18 Ekim 2011; 22:37:58 >
  • Agüerooooo .

90'da atıp 3 puanı getirdi
  • Aguero sagolsunn
  • Ku kun Aguero son Saniye

Balkona cikip bagirdim :)
  • http://videa.hu/videok/sport/m2-1v-Evkfxhv6uuY7izCk

Aguero nun son saniyede attigi gol
  • Konu güncel.
    Pazar gününü iple çekiyorum.
  • Evinin banyosunda arkadaşlarıyla havai fişekle oynayan Manchester City'nin İtalyan golcüsü, yangın çıkardı.

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK

Manchester City'nin "yaramaz çocuğu" Mario Balotelli, bu kez de evinde çıkardığı yangınla gündeme geldi.

Evinin banyosunda arkadaşlarıyla birlikte havai fişeklerle oynayan İtalyan futbolcu, havlu ve perdenin yanmaya başlamasının ardından evi terk etti. Otele yerleşen 21
    yaşındaki Balotelli, arkadaşlarından birinin havai fişeği yanlışlıkla ateşlediğini söyledi.

Cumartesi gecesi aldıkları ihbarın ardından eve giden itfaiye ekipleri, yangını büyümeden söndürdü. Olay yerinde incelemelerde bulunan polis, şüpheli bir duruma rastlanmadığını kaydetti.

Geçen yıl Avrupa kupası maçında Dinamo Kiev karşısında kırmızı kart gören oyuncusu için "aptal" ifadesini kullanan Manchester City Menajeri Roberto Mancini, Amerika'da LA Galaxy ile yaptıkları dostluk maçında, kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonda, aniden sırtını kaleye dönerek topukla gol atmak isteyen İtalyan futbolcuyu oyundan almıştı.

NTVSpor.Net
  • Valla paraya kıydım, 4 liraya, Digiturk WebTV'den takılma sorunu yaşamadan izleyeceğim derbiyi.
  • David Silva'nın hareketler çok fenaydı yahu. Adam çıldırdı bir anda.
  • Balotelli yazdı. United 0 - 1 City
  • Balotelli ve gooool ! Tişört neydi öyle ya why always me ?
  • İlk yarıyı Balotelli'nin attığı golle 1-0 önde kapattık.
  • GOOOOOOOOOOLLLLL
  • Milner-Silva-Milner-Balotelli

Silva attırdı golü. 2-0 oldu.
  • AGUERRRROOOOO ŞAMPİYONNNNNNNNNN
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.