Şimdi Ara

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK (904. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.869
Cevap
36
Favori
475.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 902903904905906
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: K.ComanFCB

City yönetimi kel reise £150 Mio gibi transfer bütçesi verecekmiş. Koulibaly , Alaba , Ferran Torres , Lautaro Martinez şimdiki adaylar en azından yazılan çizilen vs bu oyunculardan bi tek Ferran Torres alınır diğerleri çok zor Koulibaly'i alacağıma gider 60'a onun genç versiyonu upa yı alırım .
    Alaba da olabilir.20 milyon uzeri maas istyormus.Stoperde cok savruk oynuyor.Son maclarda stoperde patladi, lakin Munih kazandigi icin kimse uzerinde durmadi.Alabayi satip, Upayi almak Munih icin win-win olur.Boylece, Hernandezin onunu de acarlar.iki tane seri, 1e1lerde guclu, havadan ve yerden gecit vermeyecek iki stoperle oynarlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pep Guardiola: "Bazı takım ve teknik direktörler CAS kararı sonrası bizim hakkımızda konuşmak yerine, gelip sahada bizi yenmeyi denemeli. Bizim gibi gerçek sportmenler bunu yapar."

Bu sözler bir yerlerden tanıdık geldi sanki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schmeiblak

Pep Guardiola: "Bazı takım ve teknik direktörler CAS kararı sonrası bizim hakkımızda konuşmak yerine, gelip sahada bizi yenmeyi denemeli. Bizim gibi gerçek sportmenler bunu yapar."

Bu sözler bir yerlerden tanıdık geldi sanki
    Hoca puan tablosuna bakmamış herhalde :D Allaş şu durumlara düşürmesin kimseyi.
  • d.silva muthis gol atti yine. gitme.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hayallerin bittigi yerde onun gercekleri basliyor. dunyanin en iyisi.

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK

• Stones ve Otamendi stoper tandemiyle 100 puan yapmak buyuk basari.SL icin savunma omurgasi cok zayif kalsa da dunyanin en iyi lig hocasi bence.

• yeni sezon ic saha formasi.

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACKManchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACKManchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACKManchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAF8922F10

yeni sezon ic saha formasi.

bu sezon takımların hepsi pijama ile oynayacak sanırım çok kötü bu tarz tasarımlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Cruyff

bu sezon takımların hepsi pijama ile oynayacak sanırım çok kötü bu tarz tasarımlar.

Alıntıları Göster
    diger takimlarin formalarini gormedim ama ben de begenmedim citynin bu formasini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAF8922F10

diger takimlarin formalarini gormedim ama ben de begenmedim citynin bu formasini.

Alıntıları Göster
    chelsea ve napolide bu tarzdı yanlış hatırlamıyorsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Alaba da olabilir.20 milyon uzeri maas istyormus.Stoperde cok savruk oynuyor.Son maclarda stoperde patladi, lakin Munih kazandigi icin kimse uzerinde durmadi.Alabayi satip, Upayi almak Munih icin win-win olur.Boylece, Hernandezin onunu de acarlar.iki tane seri, 1e1lerde guclu, havadan ve yerden gecit vermeyecek iki stoperle oynarlar.

Alıntıları Göster
    Müthiş olur ama Alaba'ya 20m maaş vereceklerini sanmam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Müthiş olur ama Alaba'ya 20m maaş vereceklerini sanmam

Alıntıları Göster
    Rummenigge, bu yuzden rahat.Alaba, sadece yuksek pres takiminda stoper oynar.Orada bile ust duzey katki yapmaz.Yasi 28.Beklerde hiz ve cabukluk onemli.Birkac seneye hiz ve cabukluk kaybiyla perfonmansinda dusus baslar.Alaba, neyine guvenip 20 istiyor, ben hala cozemedim.

Menajeri, tum top kulublere teklif etmis.20 milyonu Real ve Barca disinda veririz diyen cikmamis zaten.Onlarda seneye bosman olarak gelirse, ancak olur demisler.

• Citynin Ake transferini bitirmeye yakin oldugu soyleniyor.

ADL reis, Koulibalynin yerini doldurmak icin Gabriel transferini bitirmek istiyor.Koulibaly de ya City ya da M.United yapacak gibi.

• Nathan Ake gelirse bence Koulibaly lüks olur Stones ve Otamendi de var . Diğer mevkilere bütçe kalmaz. Ake City'e seviye atlatacak oyuncu değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.ComanFCB

Nathan Ake gelirse bence Koulibaly lüks olur Stones ve Otamendi de var . Diğer mevkilere bütçe kalmaz. Ake City'e seviye atlatacak oyuncu değil.
    Stonesu satacaklar sanirim.Arsenalin ilgili oldugu soyleniyor.

• Barca, Cancelo ve Garciaya karsilik Semedoyu teklif etmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Barca, Cancelo ve Garciaya karsilik Semedoyu teklif etmis.
    cancelo cop, semedo ayri cop

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

cancelo cop, semedo ayri cop

Alıntıları Göster
    Birine 90m diğerine 80m fiyat biçip takas yaparlar artık. Nasıl olsa alıştı barça

• Formadan çok havuza güneş ışığı vurmuş gibi duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • formayı çok beğendim. tarza çok uyumlu bi renk zaten.
  • 
Sayfa: önceki 902903904905906
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.