Şimdi Ara

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK (925. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.869
Cevap
36
Favori
475.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu maç farklı biter

• Maçi izlemedim, fakat hakem Dortmundun net penaltisini vermemiş deniyor.

• Bellinghamin golü nizamiymiş. Keşke VARda tekrar izleselerdi. Dortmunda yazik oldu.

• domine ederek bir kupa daha aldık. böyle devam...

• City, parisin ekmeğine yağ sürüyor.Böyle yavaş oynayarak psg tandemini zorlayamazlar üstüne top kaybetmeleri halinde çok hızlı çıkan bir psg var.

• Paris vitesi arttırdı sonunda gol buldu.City için artık daha zor geçecek maç.Böyle bir oyunu kesinlikle beklemiyordum.

• İkinci yarı city city gibi oynadı ve şuan 2-1 öne geçti.De Bruyne şans golü attı ama Mahrez iğne deliğinden soktu adeta.Daha önce de yazmıştım bu sene o sene olacak diye.

• De Bruyne’nin kırmızısını vermedi hakem, hayırlı işler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom

De Bruyne’nin kırmızısını vermedi hakem, hayırlı işler.

O basmalara kırmızı çıksa her maç 4-5 tane çıkar hocam.

• Paris çok korkak oynadı poşet amacı ne anlamadım 2.yari ne orta saha geçti ne atak yaptı ne bastı golü yiyince kıpırdadı biraz sonra pas futboluna sinirlenen biri sürekli kırmızı yedi.

Mbabbe neymar gibi adamlar var defans yapıyorsun paso ya ikiside kalmaz daha psg de net cl den elendiği an ligte gitti bunlar gitti mi psg zaten daha gruptan sonra elenir.

Şu neymar in bir barcada ki messi suarez ile oyununa bakıyorum kaç yıl önce bir de şimdiki psg ile dalga geçiyor messi ile süper anlas1yordu barcaya bu yaz gelir belki eski günlerine döner neymar defans yapacak takımın oyuncusu deel

• eski dh olsaydı buralar şimdi panayırdı Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK 

• verratti, kalk aga sahur

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK
  • City artık %80 bitirdi bu turu bence.Finalde de Chelseayle oynarlarsa çok rahat şekilde alırlar kupayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DinoCrocetti -- 29 Nisan 2021; 9:20:6 >
  • City çok şansliydi. Ortanin gol olmasi, baraja giden topun gol olmasi. Psg ondan sonra demoralize oldu.

Psg ikinci maç Neymari 10 numara oynatirsa küçükte olsa bir şanslari olabilir. 2-1den sonra Citye karşi turu geçmek zor. Neymar ve Mbappenin müthiş oynamalari lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

City çok şansliydi. Ortanin gol olmasi, baraja giden topun gol olmasi. Psg ondan sonra demoralize oldu.

Psg ikinci maç Neymari 10 numara oynatirsa küçükte olsa bir şanslari olabilir. 2-1den sonra Citye karşi turu geçmek zor. Neymar ve Mbappenin müthiş oynamalari lazim.

o degil de PSG golu kornerden atti. gol pozisyonuna girmeden

• quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

o degil de PSG golu kornerden atti. gol pozisyonuna girmeden

Alıntıları Göster

DMC sen nerelerdesin ya kankaaa Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK 

• Di maria atıyordu. Saha süper

• city çok iyi be

• City çok iyi değil bence, Psg yarı sahası berbat durumda City'nin durumunu çok etkiliyor.

• 
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.