Şimdi Ara

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK (922. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.855
Cevap
36
Favori
474.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 920921922923924
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pep gecen seneki basarisizliktan sonra bu sene korkak futbol oynatiyor ama dususe engel olamiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kevin De Bruyne, 2020 FIFPro Yılın 11'ine seçildi.

• Ocakta transfer olmayacakmis.Pep, Aguero ve Jesusa guvendigini soylemis, hatta tarihin en iyilerinden demis Jesus icin.  

• Ederson

Walker Stones Dias Cancelo

Rodri İlkay

Bernardo De Bruyne Sterling

Torres

Pek umidim yok ama 3 puan olur insallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAF8922F10

Ederson

Walker Stones Dias Cancelo

Rodri İlkay

Bernardo De Bruyne Sterling

Torres

Pek umidim yok ama 3 puan olur insallah.

bu kadar kisir ileri hat olamaz sterling fernan tores(st degil)..., kdb vs

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-52BC884C3

bu kadar kisir ileri hat olamaz sterling fernan tores(st degil)..., kdb vs

Alıntıları Göster

Aguero yeni iyilestigi icin kulubede, Jesusun da sakatligi varmis kadroda yok. Sterling'e katiliyorum kadroda bile olmamasi gereken bir oyuncu.

• Rodri 9dkda kritik 2 top kaybi yapti. Bravo hocam kesme sakin.

• Futbolcu falan degil. 1-0.

• Bernardo cok iyi gozukuyor. Su adam kac mac kenarda bekleyip sure alamadi.

• Sahadaki oyun gelecek icin hic umit vermiyor ama 3 puan her seyden onemliydi. Devam.

•  

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAF8922F10

Sahadaki oyun gelecek icin hic umit vermiyor ama 3 puan her seyden onemliydi. Devam.

aslinda umit vermiyordan ziyade ileride adam akilli oyuncu yok her mac belli ediyor kendini sola mane saga son ortaya haland olsa ne olurdu

rasford seviyesinde bile oyuncu yok ki rasford cok elestirildigi icin boyle dedim city dekilerden kat kat yetenekli

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-52BC884C3

aslinda umit vermiyordan ziyade ileride adam akilli oyuncu yok her mac belli ediyor kendini sola mane saga son ortaya haland olsa ne olurdu

rasford seviyesinde bile oyuncu yok ki rasford cok elestirildigi icin boyle dedim city dekilerden kat kat yetenekli

Alıntıları Göster

Mahrezi elestirmistim sezon basi ama bu takimin hucumda ihtiyac duydugu isimler Mahrez ve Bernardo olabilir. 17/18'deki veya gecen sezonki City'i gectim Southampton kadar bile tempo yapamiyor takim. Arkalarinda Sterlinge bile gol attirabilen De Bruyne varken bu kadar kisir bir hucum gucu uzucu. Guardiola oyuncularim rotasyon yapiyorum diye dusunerek kendilerini rahatlatmasinlar hak edene, skor yapana formayi veriyorum diyor boyle sacma bir duzen olmaz. Mahrez hattrick yapiyor,ertesi mac 11 basliyor o maci bos gecerse kulubeye geliyor. Sterling PL'nin en kotu performanslarindan birini sergiliyor 90dk her mac 11.Sebebi ne? KDB gol attiriyor cunku. Once Rodri-İlkay, sonrasinda da bu sacma ve ilginc rotasyon duzeninden vazgecilmesi gerekiyor. Savunma hatalarindan cok cani yandi diye hucumda bu hale gelmek akil kari degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAF8922F10 -- 20 Aralık 2020; 0:27:51 >

• Golle basladi mac. Gabriel Jesus 1-0. 

• Laporte bu mactan sonra tribunde oturmaya devam eder.  

• Arsenal kalecisinin hediyesiyle 2-1 oldu.  

• Laporte su macta bile hata yapti gol attiktan sonra kulaklarini kapatarak seviniyor. Sov yapma top oyna.

• Walker ve Jesusun testleri pozitif cikmis. Cok kotu oldu bu.
  • 
Sayfa: önceki 920921922923924
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.