Şimdi Ara

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.867
Cevap
36
Favori
475.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byrd

3-2 bitsin itibarımız kurtulsun derken 4ü yediler ve tekrar atmak için saldırdılar. Dzeko bir pozisyonu karşı karşıya kaçırmasa 7de olabilirdi. Silva'nın son goldeki pasını Man U.'da atacak adam yok. Bu sene City götürür bence.

Birşey diyim mi

David Silva bence çok süper oyuncu, neden bi Iniesta, Messi ile kıyaslanmıyor anlamıyorum.

Bence Iniesta, Messi (tamam gerçekten yetenekliler) ama medya şişirmesi daha fazla.

Ekle beni de, Araplar City'i aldığı günden beri City taraftarıyım

O yaptığı asisti, Xavi veya Iniesta atabilir günümüz futbolunda.

• özeti şimdi izleyebildim, ne yapmış öyle city yahu? old trafford'ta 6 golle derbi almak nedir? 3 gol son dakikadaki kontralardan gelmiş ama hakkını vermek lazım, helal olsun diyorum bu arada fletcher'ın golü muhteşem

edit: ekleyin beni de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi morgalfabesi -- 23 Ekim 2011; 21:00:52 >

• Sekiz taraftar olduk.
  • City'nin tdsi maç sonrası fergusona saygıdan dolayı daha fazla atmadık demeli idi.Zamanında arsenal tdsi için bu lafı ferguson utanmadan söylemişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Goller: http://www.myspace.com/video/vid/108287229#pm_cmp=vid_OEV_P_P
    Genis Ozet:
    http://rutube.ru/tracks/4934447.html?v=8936b710ed71188a69bf9a1683ef371d&autoStart=true&bmstart=12352

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK

O videoyu izledim. Sadece goller var. Geniş özet değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 23 Ekim 2011; 22:11:08 >

• ekle hocam ekle..

FIFA da hep City alır United a koyarım....
  • Ferguson daha geçen barçaya yetiştik diyordu.Dur daha önünde Real var o var bu var sonra city 6 attı bir dur bakalım dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

Ferguson daha geçen barçaya yetiştik diyordu.Dur daha önünde Real var o var bu var sonra city 6 attı bir dur bakalım dimi

Yetişti ama bir tur geriden
  • Alip gelmisler
  • Silva'nın pası olağanüstüymüş cidden.
  • Messi premier ligde yapamaz diyenlere gelsin bu lafım.İspanyol futbolcular premier lige damga vuruyor.NEden çünkü en önemli şey tekniktir,fizik gücü sonra gelir.Bugün Silvanın attığı paslar öldürdü resmen manu yu.Net...

Silva müthiş bu sene
  • zaten Macin adami D.Silva secilmis
  • quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

Six and the City

yılın mesajı harbiden
  • Citynin savunmasi zayif. Ama ingiltere liginde bence bu sene rakipleri yok. Cok iyi gidiyorlar. Sampiyonlar Liginde formsuz Villareali zor yendiler, Bayerne yenildiler, Napoliyle berabere kaldilar. CL su anda ayri kulvar. Orada tecrübe ve saglam savunma sart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmrahG.

Citynin savunmasi zayif. Ama ingiltere liginde bence bu sene rakipleri yok. Cok iyi gidiyorlar. Sampiyonlar Liginde formsuz Villareali zor yendiler, Bayerne yenildiler, Napoliyle berabere kaldilar. CL su anda ayri kulvar. Orada tecrübe ve saglam savunma sart.

Tarihinde ilk defa Şampiyonlar Ligi'ne katılan bir takımdan bahsediyoruz. İlk maçlar alışma dönemiydi bence, 3 Kasım'da Villareal maçı var. O maçtan sonra göreceğiz.
  • Mancini: ''Onu dünyadaki ilk 5 futbolcu arasında sayabiliriz. Balotelli genç ve yaşı gereği bazı hatalar yapabilir. Ancak futbolcu olarak inanılmaz. Umarım zamanı geldiğinde Mario'nun mentalitesi tamamen değişecektir''
  • Mancini'nin kafası iyi mi la ? Bir kızıyor bir övüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galifianakis

Mancini'nin kafası iyi mi la ? Bir kızıyor bir övüyor

adama nabza göre şerbet veriyor.

ama unitedin dağılması çok iyi oldu. nefret ediyorum onlardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: _kartal_07

quote:

Orijinalden alıntı: Galifianakis

Mancini'nin kafası iyi mi la ? Bir kızıyor bir övüyor

adama nabza göre şerbet veriyor.

ama unitedin dağılması çok iyi oldu. nefret ediyorum onlardan

Futbolcuları da, teknik direktörleri de, taraftarları da çok artist. Umarım düşüşleri devam eder.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.