Şimdi Ara

Manchester by the Sea (2016) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bulursam saldırayım hocam sağ ol.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi filmdi be. Senaryo güzel yönetmenlik güzel ( bazı sahneler vardı ki durdurup baktım bir kaç saniye) oyunculuklar çok güzel özellikle Casey çok güzel oynamış.
    Özelikle Abisiyle vedalaştı sahne çok iyiydi.
    Filmde ağladım evet ama film bittikten sonra daha çok ağlamak istedim. Tuhaf bir duygu bu bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünya'nın en sıkıcı filmlerinden olmaya aday olabilir izlediğim 2 saat 15dk ya acırım

10/3

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yönetmen çok iyi iş çıkarmış. Çok da orjinal olmayan bir konuyu o kadar güzel anlatmış ki filme dalıp gidiyorsunuz. Sİnematografi kamera kullanımı inanılmaz güzel. Filmin dingin hüzünlü havasını her dakika hissediyorsunuz. Tabi bunda Casey Affleck'in oyunculuğununda büyük payı var. Herkese şiddetle tavsiye ederim. Soğuk günler de kahve eşliğinde izlenecek bir film. 8/10
  • Arrival, La La Land falan hikaye. Geçen yılın açık ara en iyi filmi olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok başarılı bir dram filmi sıkıcı bir film gibi gözüküyor ama sıkılmadan izledim adamın yerine kendinizi koyup izleyince gerçekten acıklı bir film oluyor filmin sonu sadece hiç beklenmedik anda bitiyor
  • Filmi dün bluray remux'unu indirip izledim. Casey oscar'ı sonuna kadar haketmiş. Bu film ne kadar ödül aldıysa azdır. Film bitince içime birşey oturdu resmen.

• hayatımda izlediğim en ürkütücü film. herkesin içinde biraz var olan lee chandler karakteri gün yüzüne çıkıyor. türkiye şartlarında; mahalle baskısından depresyona bile rahatça girilmediği için zaman zaman lee karakterini kıskanıyorsunuz.
  • uzun , ağır , sıkıcı ve iç karartıcı bir filmdi. Ben beğenmedim ama filmin sanırım yansıtmak istediğide buydu. benim tarzım değil bu tarz uzun ağır ve iç karartıcı filmler.
  • Lee'nin Randi ve bebeği ile karşılaştığı sahne o kadar gerçekti ki. Casey Affleck aldığı Oscar'ı sonuna kadar hakketmiş. Karakterini bu kadar yaşayan bir aktör uzun zamandır görmemiştim.

Dram olmasına rağmen bir an bile sıkmadı. Yer yer kara mizah sahneleri çok yerindeydi. Hikaye anlatımı da çok akıcıydı. Normalde dram sevmeyen biri olarak rahatlıkla önerebilirim.
  • Film biterken ah be biraz daha izleseydik demiştim, konusu oyunculukları, filmin akışı tam ayarındaydı

• yurdum aksiyon insanına göre değil tabi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.