Şimdi Ara

Man Seeking Woman (2015 - ) | 3. sezon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
3
Favori
2.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WISDOM

Zenmate ile denedim olmadı, verdiğiniz link işe yaradı teşekkürler.

Zenmate ile ABD sunucusunu seçmek gerek, Tüm Amerika dışına kapatmışlar videoyu yanılmıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naděje

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Zenmate ile denedim olmadı, verdiğiniz link işe yaradı teşekkürler.

Zenmate ile ABD sunucusunu seçmek gerek, Tüm Amerika dışına kapatmışlar videoyu yanılmıyorsam.

Aynen hocam ABD'yi seçince açıldı ilginç, tekrar teşekkürler
  • 2. sezon başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dellopos

2. sezon başladı.

Haber verdiğiniz için teşekkür ederim.
    Sezona bence yine kendi tarzları açısından bakarsak oldukça iyi bir giriş yaptılar.
    2x1

Mike'ın kız arkadaşı sanıyordum ki Mike ile Josh'un çocuğu çıktı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine kendilerine has bir bölümdü izleyene kadar fark etmedim ama özlemişim 2. bölüm de gelmiş altyazısı da gelsin izleyelim
  • 2x1

askerlerin kötü haberi vermeye gelmesi sophie'nin doğumu mükemmel bir başlangıç
  • 2x2

Not-Joshero Pride Parade Vitrinden aldıkları adamdan bahsetmeye gerek yok zaten
    Edit : Claire'in izlediği videodaki replikleri eklemeyi unutmuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nadeje. -- 15 Ocak 2016; 20:58:03 >

• 2x3 yine harika bir bölümdü

Şu polis olayına bittim ya. Çok iyi uyarlamışlar
  • 2x2 2x3 mükemmel iki bölüm

not-Joshero bu dizinin senaryosunu yazana gerçekten helal olsun her bölüm bu kadar komik şeyleri nereden buluyor çok absürt bir şey olduğunda herkesin normal karşılamasına bitiyorum ya/spoiler]

• 2x3

Saturn'un 3 kişi ile Josh'u aldatması çok iyiydi

Yine çok iyi bir bölümdü. Kaliteli komedi dizisi kıtlığı var zaten daha fazla bölüm çekseler keşke..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nadeje. -- 13 Ağustos 2016; 13:24:43 >
  • İlk bölüm çok itici geldi başta ama devamında beğendim baya.Hangi günler çıkıyor acaba yeni bölümler ?

Bu arada Britt Lower ablamızda baya baya ateş ediyor
  • 2x4 - ilk sezonda da bir benzerini gördüğümüz Woman Seeking Man* bölümüydü. Haliyle Josh olmadığı için çok yavan geçti bu bölüm, ilk 3 bölümün oldukça altındaydı.
  • Josh'suz olmuyor ya ben de biraz sıkıldım izlerken
  • 2x5 - Sezonun ilk 3 bölümünü(4. bölümün varlığını inkar ediyorum, edeceğim ) yakalayamadı yine ama olsun Josh var :)

En az 15kg beyni vardı 404dersini alanların

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nadeje. -- 9 Şubat 2016; 18:59:40 >
  • 2x4'u bir ben sevdim herhalde. Liz'in duru guzelligini gorme firsatimiz oldu iste uzuuunca bir sure.
  • Bu diziyi hep unutuyorum, yatmadan önce bakıp izleyecek bir şey bulamazsam ancak aklıma geliyor
    2x6

Güzel bölümdü, dizinin sanki finali yaklaşıyormuş havasına kapıldım. Umarım bu sezon bitmez, izlerken güldüğüm çok çok zor/ender bulunabilir kalitede bir dizi benim için. Jesus'ı görününce ve kızı öptüğü sahneler olunca senarist adına ben endişelendim, kaleme mürekkepten çok cesaret eklerse ve müslümanlık ile ilgili kısma geçerse, milyon tane terör örgütü var adamı yaşatmazlar açıkçası Temposu yüksek ve eğlenceliydi yine, ekleme : Jesus'ı Josh öldürecek sandım bir an o köri ile .

• ben de hep senin sayende izliyorum hocam

babası öyle bir hikaye anlattı ki hiç beklemiyordum röportaj kısımları da çok iyiydi running for boyfriend jesus olayına da harbiden iyi cesaret etmişler.
  • Nedense forumda izleyen pek yok, forum dışında da popüler değil. Daha fazla ilgiyi hakediyor bu dizi :) 2x7 gelmis. İlk defa gününde izledim bir bölümünü @WISDOM
    2x7 - Klişeleri çok iyi işlemişler bu bölümde.

Josh meriç olmuş bu bölümde. Dünyaya yaklasan meteor ile ilgili kısımları oldukça iyiydi. Ayrıca çıkarttığı kanun kendisine pahalıya patladıBu bölümü izlerken senaristin "dh konu dışı" bölümünden esinlendiği algısına kapıldım, uzun süredir takip etmiyorum ama değişen bir şey olacağını sanmıyorum o bölümde

• 2x7 güzel bölümdü

Nice guy law Friendzone'u çok iyi işlediler iki bölümdür

@Naděje aynen izleyen yok pek ama çok efsane bir dizi benim gözümde

• bende varım izleyenler arasında, sezonun bitmesini bekliyorum, daha zevkli oluyor bölümler kısa zaten
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.