Şimdi Ara

...Mame Romları (Jetonlu Atari Oyunları) by AmigamaN :o)... (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.408
Cevap
16
Favori
1.019.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Hellmarch

Ohooo olm kızlarla oynuyorsun adım adım soyunuyorlar soktun mu?

ÇOK SAKATMIŞ BEAH... İŞİM OLMAZ TOPLA FALAN.... TAM ISMINI BILIYORSAN VER... HEHEH HATIRLAMIYOM...
  • korgeneralim & sertac12 = SAOLUNS....

BOMBARDIMANA DEVAM EDELİM Mİ?
  • simdi iki oyun ariorum ben biri street fighters fakat biraz degisigi mesele ken le doner tekme attigimda inanilmaz hizli gidiyor toz attigimda 2li gidiyor dalgalanarak balrog la aparkat attigimda bile toz gidiyordu guille la cift jilet atabiliyorsun ben bu oyunu cok eskiden gormusutum o zamanlar gta nin 1 i bile cikmamisti o kadar eski yani diger aradigim oyun ise 3d bir futbol oyunu ama o ne futbol oyunuydu beaa ne ismini hatirliyorum nede tam olarak oyunun seklini semailin fakat 3d futbol oyunu oldugundan kesinlikle eminim
  • Amigaman süper bir kaynak oldu benim için.Neoragez le bayağıdır takılıyordum.Gösterdiğin yunların %90ı bir şekilde bir zaman hayatımda bir yer edinmiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AmigamaN

quote:

Orjinalden alıntı: goke

metal slug5 i neyle açarım acep? açıp oynayan varmı

dostum. Nostalji olsun diye yaptık bu topiği 5000 YIL OLUYOR O DEDIGINI BITIRELI.... TABIKI OYNAYIP ACABILEN VAR...

AMA MAME DE DEGIL... onun emulatörü (programı) ayrı...NEORAGEx ile açıcan o oyunu...

BEN VERDİĞİN KİNKTEN AÇIP OYNAYABİLEN VARMI DEDİM.....O MANADA YANİ...

• valla blood bros'u da yıllar sonra oynadım ya artık ölsem gam yemem
    büyüksün AmigamaN
  • amigaman verdiğin linkten zinci çektim ama çalışmıyo... napcaz?
    bu arada süper çalışma seni hep takdir ederim zati forumda

ee bu gazın üstüne şu zinc olayını ii bi anlatırsın bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: bamkan

amigaman verdiğin linkten zinci çektim ama çalışmıyo... napcaz?
    bu arada süper çalışma seni hep takdir ederim zati forumda

ee bu gazın üstüne şu zinc olayını ii bi anlatırsın bana

tamam zinc işini hallettim cmd ile çalıştırıp zinc[boşluk] (oyun numarası) [enter] şeklinde çalışıyormuş..
    asıl soru :STREET FIGHTER VS CAPCOM PLUS
    http://www.snkmaniak.com/files/RMS/nrx/svcplus1.zip

bunu ne ile çalıştırcaz bende mame ve zinc var...

• quote:

Orjinalden alıntı: kontendoo

simdi iki oyun ariorum ben biri street fighters fakat biraz degisigi mesele ken le doner tekme attigimda inanilmaz hizli gidiyor toz attigimda 2li gidiyor dalgalanarak balrog la aparkat attigimda bile toz gidiyordu guille la cift jilet atabiliyorsun ben bu oyunu cok eskiden gormusutum o zamanlar gta nin 1 i bile cikmamisti o kadar eski yani diger aradigim oyun ise 3d bir futbol oyunu ama o ne futbol oyunuydu beaa ne ismini hatirliyorum nede tam olarak oyunun seklini semailin fakat 3d futbol oyunu oldugundan kesinlikle eminim

İŞTE GELDİM BURDAYIM BEN BU İŞTE USTAYIM.... CİF LİKİT JEL...

ÖNCELİKLE DEDIGIN SF VERSIYONUNU bende biliyorum. Ama mamede görmedim. Onun biraz daha değişikleri var birini zaten verdim. Geçen sayfalarda var... EKRAN BÜYÜ İLE DOLUYOR. BUYU ATARAK KAT KAT UST EKRANLARA CIKABILIYORSUN... CHUNLI DAP DAP YAPARKEN BUYU FALAN CIKARIYOR FALAN FELAN. BIRDE TURBO VERSIYONU VAR... INANILMAZ HIZLI EKRANDA KIM NE POK YIYOR BELLI OLMUYOR HEHEH AMA SENINKI BIRAZ DAHA FARKLI... BILEN VARSA YAZSIN BEN GÖRMEDIM... RED VERSIYONU FALAN VAR HATIRLAMIYOM AMA ÖYLE DEGILDI SANIRIM. FUTBOLA GELINCE ISMINI BENDE BILMIYOM...O KADAR COK VARDIKI ATARILERDE... BISI DIYEMIYOM. EH BU KADAR BILGI ILE BU KADAR CEVAP... IDARE ET..

• quote:

Orjinalden alıntı: goke

BEN VERDİĞİN KİNKTEN AÇIP OYNAYABİLEN VARMI DEDİM.....O MANADA YANİ...

HAAAA KUSURA KALMA ÖKÜZLÜĞÜME VER ... NE OLDU PROBLEM MI VAR?
  • quote:

Orjinalden alıntı: stickster

valla blood bros'u da yıllar sonra oynadım ya artık ölsem gam yemem
    büyüksün AmigamaN

EYVALLAH....GÖZÜM... DAHA NELER GELICEK BEKLEYIN AZ... BU ARADA BU TOPIGI UMARIM KARALAMA KAMPANYASI BASLAMAZ. NE ZAMAN BIR TOPIC ACSAM BIRILERI SALDIRIYOR. YUKARDADA BIR ARKADAS HAFIF SALDIRMIS... NEYSE BAKALIM. ZAMAN NE GÖSTERICEK...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: JoS

Takdir ettim seni Amigaman

TAKDIR EDIN BENI... HEHEH... 2 GÜN SONRA UNUTUP GİTMEYİN...

EĞER İSTEK ÇOK OLURSA BURAYA MUGEN LERDEN KOYUCAM... MUGEN NE DIYE SORARSANIZ... SÜPRİZ... UFAK BIR ÖRNEK: NINJA KAPLUMBAGALARIN OYUNUNDA MORTAL KOMBAT KARAKTERLERI ILE OYNAMAK GIBI ŞEYLER. NEYSE bunlar şu anda dursun...

ARKADAŞIM OLAYI MI AŞTIN NE YAPTIN SEN YAAA BÖYLE? Ben raiden ile varya o mutantları dağıtırım. Ama elimde mançika olması lazım. Demek bilmediğimiz neler neler varmış. Bravo sana tek kelimeyle. Yalnız bu romların boyutları biraz kocamanca geldi bana. King of Fighters 2000 indiriyorum mesela 38.901 KB. Yani yeni Türk KB.'si ile (Ehuhuhue) Daha ufacıkları var mı bu romların. ? Yoksa hepsimi böyle dana gibi. Yok yani 24 saat için değmez de

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: stickster

valla blood bros'u da yıllar sonra oynadım ya artık ölsem gam yemem
    büyüksün AmigamaN

EYVALLAH....GÖZÜM... DAHA NELER GELICEK BEKLEYIN AZ... BU ARADA BU TOPIGI UMARIM KARALAMA KAMPANYASI BASLAMAZ. NE ZAMAN BIR TOPIC ACSAM BIRILERI SALDIRIYOR. YUKARDADA BIR ARKADAS HAFIF SALDIRMIS... NEYSE BAKALIM. ZAMAN NE GÖSTERICEK...

Kimmiş o suikastçiler yaw? Gerekirse bende COMMODORE-64-MAN olur seninle yanyana savaşırım.! Bu topic zararsız, uyarıları yapılmış, vatana, millete, oyunseverlere faydalı bir topic kıvamını almıştır. Silicez işte 24 saat sonra.

• quote:

Orjinalden alıntı: bamkan

tamam zinc işini hallettim cmd ile çalıştırıp zinc[boşluk] (oyun numarası) [enter] şeklinde çalışıyormuş..
    asıl soru :STREET FIGHTER VS CAPCOM PLUS
    http://www.snkmaniak.com/files/RMS/nrx/svcplus1.zip

bunu ne ile çalıştırcaz bende mame ve zinc var...

ONU OYNAMAK ICIN MODIFIYE EDILMIS WINKAWAKS emulatörü bulcan... Belki son versiyonda direk çalısıyordur. CIDDEN HAYATIMDA OYNADIGIM EN GERCEKCI HAREKETLERE SAHIP STREET FIGHTER DI. MÜTHİŞ BİR OYUN...

kawaks ıcın sunu bır ındır dene bakalım görcekmi? EMULATORU ACARKEN DIREK "WinKawaks.exe" YE BASMA
    BIR EXE DAHA VAR ONA BAS ADI "WKLoader.exe" OK... SONRA CIKAN EKRANDA YUKARDA SOLDAN MENULERDEN LOAD A BAS VE OYUNU BUL ÇALISTIR. AMA ÖNCE ROM UN ICINE AT OYUNU OK...

http://www.emulator-zone.com/download.php/emulators/arcade/kawaks/winkawaks152.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmigamaN -- 7 Ocak 2005, 0:53:10 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Ahmet_Aktas

Kimmiş o suikastçiler yaw? Gerekirse bende COMMODORE-64-MAN olur seninle yanyana savaşırım.! Bu topic zararsız, uyarıları yapılmış, vatana, millete, oyunseverlere faydalı bir topic kıvamını almıştır. Silicez işte 24 saat sonra.

GÖZLERİMSİN GÖZÜM...

DAHA KÜÇÜK BOYUT ISTIYORSAN DAHA BASIT GRAFIKLI VE KISA OYUNLARI CEKICEKSIN. NE KADAR EKMEK O KADAR KÖFTE... AMA 3-5 MB ARASI MANYAK OYUNLAR VAR LISTEDE. ULEYNNN GAZAA GELDIMM YOLLUYOM BISILER DAHA BEKLEYIN AZ BIRAZ............ GAZZZZZZZ.............

• uzun zamandır bu kadar keyif almamıştım bişeyler buldum diye,para bulmuş gibi oldum bu topicle.fakat 24 saat sonra silinecek
  • quote:

Orjinalden alıntı: tamtamam

uzun zamandır bu kadar keyif almamıştım bişeyler buldum diye,para bulmuş gibi oldum bu topicle.fakat 24 saat sonra silinecek

benım arsıvı bir görsen PARAYI BIRAK HAZINE BULDUM DERSIN. AMA ZOR OLUYO HER 24 SAATTE BIR YUKLEMEK AYNI SEYLERI. NEYSE UZATMAYALIM BU KONUYU...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: tamtamam

uzun zamandır bu kadar keyif almamıştım bişeyler buldum diye,para bulmuş gibi oldum bu topicle.fakat 24 saat sonra silinecek

benım arsıvı bir görsen PARAYI BIRAK HAZINE BULDUM DERSIN. AMA ZOR OLUYO HER 24 SAATTE BIR YUKLEMEK AYNI SEYLERI. NEYSE UZATMAYALIM BU KONUYU...

Yaw bugün karşılaştığım en güzel topic ve en güzel espriler bunlar yaaa. Bikaç gün önce de topici görmüştüm amma girmemiştim. Şimdi 1000 pişmanım. Keşke bu romları 24 saat içinde değilde 24 sene sonra silme şansımız olsaydı. Torunlara gösterirdik dedeniz zamanında bunları oynuyodu diye.Torunlar da oynar oynar coşardı.
    AMİGAMAN sen patlatmaya devam et bombaları gözüm. Ciğerimsin be.

• BOMB BOMBB BOMBERMANNNNNNN.... 527 KB CIKKKK.... AL SANA KUCUK OYUN AHMET AMA DEV GIBI BIR KALBI VAR.

BOMBERMAN

http://www.emuasylum.com/index.php?page=roms&type=list&system=MAME&letter=B

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmigamaN -- 18 Ocak 2005, 10:16:07 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Ahmet_Aktas

Yaw bugün karşılaştığım en güzel topic ve en güzel espriler bunlar yaaa. Bikaç gün önce de topici görmüştüm amma girmemiştim. Şimdi 1000 pişmanım. Keşke bu romları 24 saat içinde değilde 24 sene sonra silme şansımız olsaydı. Torunlara gösterirdik dedeniz zamanında bunları oynuyodu diye.Torunlar da oynar oynar coşardı.
    AMİGAMAN sen patlatmaya devam et bombaları gözüm. Ciğerimsin be.

SIZLER SAGIMI VE SOLUMU KOLLAYIN YETER. ARAYA SIZMA OLMASIN... KAPIDAN KIMSEYI SOKMAYIN... BEN ZATEN BURDA ISMINI BILMEDIGINIZ OYUNLARI SUNUYORUM. ZATEN GEREKLI ROM LINKLERI VAR BU SAYFADA. DIKKAT EDERSENIZ. AMA BEN YOL GOSTERIYORUM. HEM RESIMLI HEMDE ACIKLAMALI. OK.. SONRA BIRI CIKIP DEMESIN. ZATEN LINKI VAR TOPTAN CEKIYOM BEN DIYE... NEDEN BU KADAR COK MESAJ ATIYON DEMESIN. KARISMASIN DIYE BOYLE YAPIYOM. BURDA MSJ ARTIRMA GAYEM YOK. PARA VERMICEKLER OLMUSUM OLCAGIMI ZATEN BINBASI NEYSE BU KADAR YETER. ROMLARA DEVAMMM. BU SAYFALARI BENDE KOPYALIYIM ILERDE GÖSTERIRIM COCUKLARIMA. HEHEH BIR ZAMANLAR AMIGAMAN VARDI ISTE O BENDIM.........................................

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.