Şimdi Ara

malum siteye kızmayalım !

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
1
Favori
189
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5280 Mesaj
    neden mi? hemen anlatıyorum,, şehiriçi kısa mesafelerde kullanmak için şöyle 15-20 k arası benzinli ve turbosuz, küçük B aegment araba bakınıyordum,, eskiden beri swift hastasıyımdır, bir tane 2007 model 1 parça boyalı 120 binde bulmuştum 18 bine, ilan 2 aydır duruyor, yani bu fiyata bu arabayı 2 aydır satamamış,,arabayı görmek için izmire gelmişken pazara bir uğrayım dedim uğramaz olaydım, millet oraya araba satmaya değil insanları mucuklamaya gelmiş,, koca pazarda 1 tane swift buldum, ilk bakışta kaputun üstündeki çekiçleme darbelerinden kaynaklanan yamukluklar dikkat çekiyordu, arabanın etrafını bir dolandım sağ arka kapının 3/4 ü macunlu, daha plaka sorgusu yapmadan görünenler bunlar, kilometre 177 bin , model 2006,, içimden dedimki o araba 18 ederse bu 15 bile etmez ,, fiyatını sordum ne dese beğenirsiniz,, 22,5 muş ,, yuhh be el insaf ,, öbür arabalarda da durum aynı bir fark yok, herkes yolunu şaşıran bir garip bekliyor,,,, haa bu arada dikkatimi çeken bir nokta oldu, şimdi bu arabaların ön camına marka model vites yakıt fiyat bilgileri olan kağıt konuyor ya, o kağıdın fiyat kısmına % 90 ı pazarlık yazmış, yani soran adamın tipine göre fiyat söylenir demek istiyorlar, yaa kardeşim sen bu arabayı internete koymuşundur kesin, orada fiyat yazıyorsun zaten, burada niye yazmıyorsun, devlet sırrımı bu, yani nerden baksan tutarsızlık ,, bir sürü galeri var, her galeride 10-15 araba, hiçbirinde fiyat etiketi yok, bişey sormak istesen ortada adam yok, 3-5 tanesi toplanmış hepsi geyikte,, yaa bunlar ölmüş ağlayanları yok, bu kafayla nasıl araba satıyorlar hayret,,,, yani demem o ki malum sitenin kıymetini bilelim, bazı hataları yok mu var elbette ama en azından bizi bunların ocağına düşmekten kurtarıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dionysos_07 -- 29 Haziran 2014; 16:49:55 >

|
    |

• Yüzbaşı
    346 Mesaj
    Ne malum siteymiş arkadaş. Korkmayın ismini söylemekten. Bişey olmuyo. Bkz. www.sahibinden.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sahibinden.com'a aracını koyan herkes gerçekten satıcı olduğu için koymuyor. Arabanın ederinden 2.000TL yukarısını yazıyorlar, arayan olursa satıyorlar. O yüzden fiyatlarda sahibinden.com'u baz almamak lazım.

Ama sizin gittiğiniz pazarda baya kazıkmış hani.
    |
    |

ben yazması kısa diye üşendiğimden öyle yazdım, ayrıca malum site lafını yıllar önce ilk ben çıkardım isim babası sayılırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Tollerance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
192.168.1.1
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,229
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.