Şimdi Ara

Malum siteye bakarken cinnet geçirdim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Asıl sizin gibi 50.000 lik hasarlı arabayı 5000 liraya toplayıp 50 binlik arabaya 25 bine binerim diye bir ben zekiyim diye düşünmeye devam :)

Bu işin içindeyim arkadaşlarım sigortadan hasarlı arabaları alıp cüzi miktar harcayarak toplayıp üzerine kâr koyarak satıyorlar,

Bak Sigorta şirketinden aldigin her araba "Ağır hasar kayıtlı" dır çünkü araç sahibi arabayı perte çıkarır sigorta şirketi de arabayı satışa çıkartır Bunu araştırmayıp bilmeden alanlar senin gibi yani böyle laf söylerler:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coldplay3517 kullanıcısına yanıt
    :))) bu benim ilk arabam değil emin ol işin içinde olan sen değilsin benim :) işlerin nasıl döndüğünü biliyorum. Yedi emin den de araba çıkardım sigortadan da bana iş öğretmeye çalışma:) . Çok daha fazla hasarlı arabalarda bile 10000 15000 hasar kaydı geldi. Sadece bu anormal şişirilmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • colt1905 C kullanıcısına yanıt
    Kimseyle .... yaristirmiyorum kimseye de birşey öğretmeye çalışmıyorum,işi çok iyi biliyorum bu işin içinde büyüdüm rahat ol sen o konuda :)

İşi bilen adam sigortadan alacağı arabayı önceden araştırır zaten ahahaha :)

• colt1905 C kullanıcısına yanıt
    Zora gelince sıkışınca hakaret

Eğer sen aldigin arabanın hasar kaydını sorgulamazsan bunun sorumlusu sensin sen :) Birde "ulkede kimse işini düzgün yapmıyor" diyorsun.E sende işini düzgün yapmamışsınki işte :) Daha öncekilerde 10 15 çıkıyorsa hepsinde aynı çıkar mantığıyla gidersen zararı sen görürsün bu durumda da kimseyi suçlayamazsın.

Karşımdakini "insan" olarak gördüğüm için öneride bulundum Buna rağmen hala "yok işi biliyorum yok sen kimsin sen nerden bilicen" havasına girersen cevabını alırsın.

• Coldplay3517 kullanıcısına yanıt
    He bu arada ekleyeyim sen aracı alsan dahi hasar kaydı hemen girilmez sigorta şirketi ödemeyi ne zaman yaparsa hasar kaydı o zaman girilir . Bu 1 haftada olabilir 4 ayda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • babamın gerçekten orjinal boyasız değişensiz hasar kayıtsız aracını satıyoruz kimse aramıyor.
    çünkü malum siteye her ilan ekleyen boyalı da olsa boyasızı seçiyor. arayan istediğini bulamıyor haliyle.
    üstüne ilan da paralı olduğu için araç sadece 1 hafta önde görünüyor sonra arayan soran kalmıyor.

diğer ilan sitesi için büyük fırsat var şu an zira malum site artık iş görmüyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.