Şimdi Ara

Malum Sitede İlan Verenler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Peki ilan açıp, fiyat yazan kişiye süper bir hızla "son ne olur" sorusu nasıl sizce. Ben olacağını yazdım deyince de selamsız sabahsız gidiyorlar.

Belki tamamen kişisel fikrim olabilir ama bence pazarlık iki kişiyle yapılır. Son ne olur cümlesinden ben kendi adıma hiçbirşey anlamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malum Sitede İlan Verenler
  • Tramersiz : Açıklamada 6000 tl hasar kaydı yazıyor.

Hatasız,boyasız : Açıklamada değişen yazıyor.

250.000 km deki arabayı ilgi çeksin diye 250 yazıyorlar.

Ad Soyad xx bey ise zaten kaçın.

Bir de şunu anlamıyorum. Herkeste bir pazarlık sevdası. Açık açık piyasasının da altına son fiyat,pazarlıksız yazılan arabaya pazarlıkla yanaşıyor insanlar. Arabam.com ilan verirken sabit uyarı koymuş aklınızdaki fiyatın üstünü yazın ki pazarlık edersiniz. Pazarlıkta kırpılsın diye bırakıldığı çok aşikar olan fiyatlar.

Şeffaf ben şunu istiyorum diyen , istenen fiyatın verilip aracın alındığı bir piyasa mümkün değil herhalde insan doğası gereği.
  • Piyasa fiyatı taş çatlasın 25.000 olan bir araca 38.500 yazmış adam. Sonra da pazarlık sünnettir diyor. Kardeşim sen o fiyatı yazınca pazarlık sünnet değil farz-ı ayn oluyor.
  • Sadece güncel 2.el fiyatlarını takip etmek için giriyorum yoksa araba falan alacak değilim.Alınmaz da.
  • Aracim citir hasarli
    Bos teklifler icin aramayin
    Girtlak dolusu
    Efsane kasa
    Trde sayili araclardan
    Sigorta sirketi hasari sisirmis
    Doktordan
    Bilen bilir
    Meraklisina
    Aracim ok gibi
    Agir bakimi yeni yaptirdim al bin git
    Masrafsiz
    Tavanda gunes yanigi var
    Keyfe keder komple boyali
    Takas fiyatim farklidir
    Acil satilik
    Bir haftaya satilmassa ilani kaldiracam
    İlk sahibiyim
    Saselerde islem yok
    Cok az yakiyor
    Hic tup takilmadi
    Sigara icilmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prenssabahattin -- 30 Kasım 2019; 18:30:27 >
  • üçkağıtçılar yüzünden sitedeki ilanlara güven kalmamış maalesef. bu yaz ilanım 2 ay boyunca malum sitede kaldı(hasar kaydı bile yoktu, boya durumları falan yazıyordu hep. sadece arka tampon boyalıydı) 1 veya 2 arayan oldu onlar da oluru nedir diye sorup 10-20 bin tl altı fiyat verdiler. mesaj atanlara girmiyorum bile. ankaraya 50km uzaklıkta kime ait olduğu belli olmayan arazileri verenler, 2000 model poloya 38.000 tl fiyat yazıp takas teklif edenler falan doluydu.

sonrasında dod üzerinden satmak için ilan verdik. 2 saat içerisinde opsiyon verildi araca(aynı fiyata koyuldu). 2 gün sonra da para elimize geçti. olan bizim %2 lik komisyona oldu.

Edit: şu da vardı, alan kişi ilanı sahibindende görmüş fakat güvenemediği için aramamış bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz298 -- 30 Kasım 2019; 18:38:41 >
  • Cm olarak yazın aman aklınız başka yerlere gitmesin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlanlarda garip tuhaflıklar var evet ama sanki alıcılar çok mu düzgün , araba almak kadar satmak da zor , tuhaf yaratıklardan dolayı

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.