Şimdi Ara

Malum Sitede İlan Verenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç kusura bakmayın arkadaşlar bu laf tam oturuyor.Öyle saçma ilanlar var ki adam arabanin ne hasar kaydini ne degisenini ne boya durumunu yazmis.Bilen bilir,detayli bilgi icin arayiniz yaziyor.Soyle ilan veren herkesin ilanlari silinmeli adam araba mi satiyor pazar da armut mu belli degil hasarli arabayi cakicak adam ariyorlar.Yemin ediyorum ilanlara bakarken kanser oldum.İkinci el araba almak gercekten sabir isi olmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aracı bilen biliyor, boş laf için aramayın

• Onlara bakmadan geçin. Fiyatın uygun olmasına aldanmayın. Uygun fiyatlı araç almayın, maalesef...

• Benim en sevdiğim, başlığıa hatasız/orjinal/boyasız yazıp açıklama kısmında şurda lokal boya, küçük bi boya var vs var diyenler.

Bir de hiçbir araç sağlam kaza yapıp pert olmaz, hepsi sigorta şirketlerini kopartan uyanık kullanıcılardır...
  • Letgo varken hala malum siteden araç bakanlara müstehak!

• Başka web sayfalarını takip edin, servislerin 2. El ilanlarına bakın, çevrenize söyleyin danışın. Sadece o site yok.

• Bilen biliyor ama bileni ben bilmiyom

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alıcısıysan ara yoksa bekleme yapma moruq

Bence bir adam arabanın hiç birşeyini yazmıyorsa araba mok gibidir, hepsini yazarsam arayan olmaz 3-5 uyduruk foto koyup bir iki şey yazayım cahil gibi ilan açayım, En azından arayan soran olur. Arayınca bir iki basit şey söylerim. Gelirse fiyatı 1-2 kırarım arabayı çakarım mantığı vardır.

Buna rağbet olduğu için birçok kişi saçma sapan ilan açıyor. Çünkü bizim çakal tabir ettiğimiz kesim boyasını tramerini km sms sorgusunu ilan açıp bir fiyat yazınca bu araba alınmaz şusu var diyor. Bu tip ilanların 6-7bin tl altına bebek gibi değişensiz garaj aracı ilanına oha keriz avlayacam diye koşarak gidiyor. Sonra facebookta insanlar çok kötü tavanı boyalı araç satmaya çalıştı fln yazıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Megane harici ilk reklam letgo çok bozdu kendini.. eskiden bi ilan koyduğum zaman yüzlerce kişi görürdü, şimdi ilan koyuyorum 50 kişi görmüyor. Neden? Parayla öne çıkarmak için. Çıkarmıyorum. Hatta letgo kullanmıyorum. Benimki de böyle bir inat işte...

• böyle ilanları açtığım gibi kapatıyorum. ama bu ülkede aracın herşeyini yazmakta iyi değil, çünkü hep fazlası vardır zihniyeti var. gittikçe zorlaşıyor araba satmak, en güzeli çulu çıkana kadar aynı araca binmek.
  • Ben Letgodan satıyorum.

Çok pazarlık eden olmuyor.

İhtiyacı olan mesaj atıyor. Al satçı denk gelmedi hiç.

110 bin yazmışım adam 109 bin olurmu diyor.
  • Hiçbir şey yazmayanlar da cins, her şeyi yazmana rağmen aynı şeyleri tekrar soranlar da ayrı cins. Memleketin hali bu işte ne yaparsın.
    Önceki aracımı satarken biri aradı düzgün Türkçe bile konuşamıyor.

Özellikle yeni üyelikler, üyelik adları bey ile bitenler bariz al satçı tayfa. Zaten bunların telefon numaraları da ilanda gizli oluyor. 50 tane hesap kullandıkları için çoğu başkasının üzerine olan telefonlarla açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Letgo varken hala malum siteden araç bakanlara müstehak!
    hacu sen 100 yazmışsın ama 20den helal et kardeşine işimiz görülsün biz de ekmek yiyelim

bu arada ek iş hayırlı olsun
  • rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    İki sene önce baktığımda sarı sitede otuz küsür bin ilanı olan aracı letgoda elli bin diye koymuşlardı.

• Zamanında 28000 yazdığım araca 16000 veririm düşünürsen ara diyen bir tip yüzünden çok günaha girmiştim.

Konuya dönersek araç hakkında ekspertiz ve hasar durumu zorunlu olmalı bence. Veya doğru bilgi girilmesini sağlayacak bir sistem olmalı. Memlekette ne duvar kalmış ne garaj kapısı herkes buralara sürtmüş. Hayır garaj ve duvar denk gelirsem bakıyorum hiç sürtme izi yok.

• Malum Sitede İlan Verenler

Geçen ay sattığım aracın ilanı.
    Bu kadar çok açıklama yaptığım için arkadaşım taştaş geçmişti.Fakat ilana koyduğum ertesi gün aracımı sattım.Alan kişi araçlardan çok anlamıyordu, aracım da piyasa aracı değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinadangelencerez -- 28 Kasım 2019; 17:50:57 >
  • Kalbini kırarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bin git

• Detaylı yorum için...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.