Şimdi Ara

MALUM SİTE İLAN İHBAR HATTI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
11
Favori
12.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haklisiniz arkadaşlar. Bundan sonra kotu tecrubeleri en ince ayrıntısına kadar paylasalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-18.750-lacetti-sirali-lpg-klima-abs-airbag-200006041/detay

arkadaşlar araç adanalı diye otomotivciden. 6. sanayide otokentin orda yeri.

araç temiz görünüyor ama adam çoğu şey söyledi

tüpü sıkıntılıymış 3saatte bir falan stop mu ne ediyormuş. bazen oluyor bazen olmuyor dedi.

km ile oynanmış göstergeler değiştirilmiş dedi tahmini 170binde araba sanırım. kendi belirtti

diğer aksamlarına bakmadım. kaza bela olayını sormadım artık.

dikkatinize
  • Merhabalar,

Dün araç almak için araştırma yaparken bu konuyu gördüm, tam da üstüne bir olay denk geldi. Aşağıdaki aracı gördük beğendik, ilan açıklamasına göre aracın hiçbirşeyi yok fakat e-devletten sorguladığımızda aracın hacizli olduğunu öğrendik.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-2012-citroen-c4-exclusive-cam-tavan-navigasyon-178057480/detay

Bilginize
     MALUM SİTE İLAN İHBAR HATTI
  • Arkadaslar arac alacaginiz kisiye ekspertize gideriz dediginn gibi cikarsa masraflar bana cikmazsa masraflar sana deyin kabul etmiyorsa o arabayi gundeminizden cikarin. Ben yeni yeni bunu yapiyorum malina guvenmeyenler cikiyor ortaya

• satansson S kullanıcısına yanıt
    Vay be adam hacizli olduğundan hiç bahsetmemiş
  • İstanbul Bahçelievler'de satılık olan bir araç var malum siteden ilanını kaldırmışlar ancak satamamışlar araç 2007 model Punto 1.4 Fire Active Tiptronik km 118bin küsür rengi gri aracın vitesinde kesinlikle bir problem olmadığı söyleniyor yalan. Aracı 1 sene önce İstanbuldan almış 5 ay önce İstanbul'a tekrar satmıştık aracın Tiptronik şanzımanında 3.vites hilali sürekli takılma yapıyordu ve bir gün tamamiyle takıldı aracı o haliyle sattık(18bin TL) komple şanzıman yapılması gerekiyordu ki bu da zaten 4 5 bin tl civarı ancak alan şahıs aracın sadece şanzımanını açtırarak hilali takıldığı tellerden kurtartmış ve 26bin TL isteyerek satışa sunmuş. Plakası 34 UP 21 son iki hanesini hatırlamıyorum. Amblemleri mavi olması gerekirken kırmızıydı altındaki jantlar OZ Crono HT Lpg markası prins bu detaylardan hatırlayabilirsiniz alan veya bakanlar dikkat etsin o şanzımanla o araç elinizde patlar.
  • Arac sirketten cikma iligine kadar toz islemis,kapi icleri camur baglamis.km dusurulmus tahmini 300 bin km dusurulmus. http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=194710784

• http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=188532827 sase sorgulamasinda sirket araci oldugu alan kisi dokuzuncu sahibi olacak ayrica km dusurulmus

• O baslik cosmus. Uzucu olan bundan daha fazlasi hala insanlari kandirmayi bekliyor

• Arkadaşlar sadece ilan linkini vermeseniz , çünkü ilan aynı gün içinde kaldırılabiliyor kısa bilgilerini yazasanız ( model yıl renk vs.) plakayı vermek ne kadar doğru olur bilmiyorum

Not : Dana önce ben bile sadece link vermiş olabilrim :)
  • merhaba arkadaşlar 2 gün önce başımdan geçeni anlatıcağım
    plaka :19 uf 912
    şasi no :WVWZZZ9NZ4Y116001
    araç için ankardan çoruma gittim araç sahibi ile telefonda 22.250 tlye anlaştım. aracının içini görmediğimi ve dedğini gibi çıkarsa 1değişen 1parça boya gibi çıkarsa o fiyattan kesinlikle indirmeye çalışmayacağımı söyledim.. annemi de aldım yola çıktım
    çoruma ulaştık.oradan yetkili servise götürmke istedim tamam dedi
    götürdüm km bilgilerini vs öğrendim değerler yakın olsada oynama yok.(11,22,33binde gelmiş birde 77 binde) ancak sekreter aracın ne kadar çok el değiştirdiğini değişik bir yüz imasıyla ifade etti(ekşi) sanırım 7 den fazla.2010 yılında 77 bin kmde motor ağrızası için geldiğini de söyledi tam da o yıl hasar kaydı gözüküyor sanırm motor darbe almış benim anladığım bu
    ..herneyse adam ile fiyattan bi bahsedeyimde sonradan bir bozulma olmasın dedim 22 750 kouşmustuk dedı 22500 fiyatım dedi..
    dedim 22 250 konuşmustuk telefonda yok dedi onu sen dedin ben demedim ne demek ben dedim o fiyata anlaşmadık mı senle dedim
    yok dedi 22 500 dedi bir anda annemi beni ankaradan geldiğiğmizi gorunce fiyat yukselttı.(annem olmasaydı kalkıp gidcektım keşke gitseydim böyle bir şahsiyetle tanıştıgım için utanıyorum)
    navigasyonu mu ne varmıs onu alıyım dedıgın olsun gıbı bırsey dedı... yuzume bakamadı okadar yol geldım
    sonunda uzun ugras sonunda 22 400 oldu fiyat (telefonla yengesini arıyor araç yengesinin uzerıne fiyatı yükseltmek için)
    200tl ekpertıze verdım. motordaki ustayla konustum kaportası iyi ama motor yağ kaçırıyor,amortısorler yırtık,yükleme altında kaldırmıyor vs yazılıydı
    motorda tıtreme var zaten 77 bın de motor arızasıyla gelmıs bısey yapılmadan gerı gıtmıs dedı epc motor arıza ısıgı ve egzoz agrıza ısıgı yanıyor dedı. ustayı zorladım beni kardeşin yerine koy bu araç alınırmı dedim mekaniği lkötü dedi. ve almaktan vazgectım adamın ilana yazdıgı aracıma kefilimdi kefil oldugu aracın motoru bozuk çıktı
    ve adam benım gozumde tam bır dolandırıcı neden dersenız ciddi alıcı olduguöu anlayınca fiyat yukseltttı
    bu aracı forumdan kimseye ben tavsiye etmıyorum. isteyen begenırse alsın ama almadan benden ekpertız kagıdını da istesin bende var çünkü resmini atıyım
    ama arkadaslar satan kişinin çok karaktersız olması fiyat yukseltmesı benı çok kötü etti
    üstelik kendi tamırcısı varmış aoutoking denilen yerde onun yanına gitti(allahtan orda ekpertırz yaptırmadım) o da beni kandrımaya kalktı. o yag kacakları ben yagı koyarken doktum falan ondan dedı zaten bu aracı 2.sahibinden aldık dedi 7 8 sahibi olmus aracın.yalan soyledıgını anladım
    siz tavsiyem bu aracı almamanız yonundedır ben kardeşinizden tavsiye
    birde araç alırken dikat etmeniz gereken şeyleri bana mesaj atın ben yardımcı olmaya çalışayım.
  • Nasil insanlar var... Çok tuaf bir dunya 2.el alemi. Bu tarzlarin yüzüne guvenilebileceklere de guvenemiyoruz.

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-emsalsiz-temizlikte-tamamen-servis-bakimli-ilk-sahibinden-focus-198549056/detay
    Arkadaslar bugun bu araca baktırdım bende,3parça boya denildi.oraya gittim araç başında iken Sol far değişti denildi.ustaya götürdüm 5parça boyalı cıktı.adam sag boyalı dedi ama Sol tarafta boyalı çıktı ve direkte kesilme var dendi.bu araca bakacaklar iyi bir ustaya götürsün içine sinerse alsın.satıcı adamın günahını almadım satmak için öyle kafalama yapmadı ama bilginiz olsun istedim.
  • eagle_3406 E kullanıcısına yanıt
    Emsalsiz demiş bir de utanmadan.

• Ilan bastan asagi palavra alfa 156 serisi 2003 yilinda once ic gogus panel vs makyajlandi daha sonra 2004 de dis kismi makyajlandi bu ilanda aracin 2004 model oldugu yaziyor fakat ici makyajsiz kasa.yani muhtemelen en iyi ihtimalle 2002-2003 model ve en az 4 parcasi degismistir(kaput tampon camurluklar) bilginize 201075631 ilan no

• satansson S kullanıcısına yanıt
    Esnafsa adamın kendi vergi borcundan olabilir. Ben daha önce satış yapamadım aracı noterde 72 Lira için, ki parayı başka V.Dairesine yatırmıştım, işlemleri zaman alıyor memurlar sayesinde.

Eğer mahkeme kararıyla hacizliyse, haczi kaldırıp satışı gerçekleştirmesi lazım.... ölme eşşeğim ölme

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-eksiksiz-fiat-panda-201041643/detay/

Aracın kilometresi orjinal değil. Muayene verileri satıcıyı yalanlıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-eksiksiz-fiat-panda-201041643/detay/

Aracın kilometresi orjinal değil. Muayene verileri satıcıyı yalanlıyor..

satıcıya mesaj attım bakalım en son muayene raporunu paylaşacak mı ?
  • rawski kullanıcısına yanıt
    Benden size ve sizin gibi iyi niyetli arkadaşlara nacizane tavsiye. Araç bakmak için il değiştirmeyin. İnsanlara güven kalmadı. Aynı ilde bile max 50-100 km den fazla yol gitmeyin.

500 fazla olsun. Yakınlarda araç bulmaya çalışın. Gidip gelmek para. Zaman kıymetli. Şöyle bir 2. el piyasasında başka illere gitmeye değmez.

Zaten gidip gelmek belki en kısa mesafeye bile 100-150 tl den aşağı tutmaz. Vakit varsa kendi aracınızla gidilebilir belki.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.