Şimdi Ara

malum şahıslar ile muhabbet etmek çok güzel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar fakültede arkadaş grubu var benim herkesle selamım olduğu için arada yanlarına uğruyorum.bugün baktım eve hayır muhabbeti dönüyor.
    bende gittim yanlarına selamın aleyküm. as
    bana dediler.oyun ne olacak evet dedim kardeşim.elimi sıktılar sırayla
    ben dedim şlunlarla dalga geçim
    ben dinliyorum tabi bu diyor işte kardeşim evet çıkarsa terör bitecek bu sefer kesin bitcek hani diyor.
    bende bi gazladım bunları.dedim kardeşim dış ülkeler hayır diyorsa vardır bi B*kluk tabikide evet dicez dedim hay yaşa kardeşim diyorlarzaten ordumuz çok güçlü bi tahta sopa yapsak bile hoyt desek bile nası korkuyolar kardeşim.bin sene önceki osmanlıdan korkuyorlar hiçbişey yapamzlar diyo biri.
    biri diyor suriyeyi topraklarımızı altına alıcaz gülmemek için dilimi ısırdım yemin ediyorum

• Yalnız burada okuduk güldük eğlendik ama bu kafada insanlar gerçekten var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nacho_EU

Yalnız burada okuduk güldük eğlendik ama bu kafada insanlar gerçekten var

hocam yemin ediyorum muhabbet aynen böyle.ben zor dayandım hadi beyler kaçıyorum dedim gene gel kardeşim sohbetin güzel diyor
  • Ordumuz zaten güçlü?

Ordumu bıraktılar.
    Edit:Hocam ev arkadasımda aynı bu kafayı yasıyor. Bi gün kürekle vuracam ya du bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chinaman -- 20 Mart 2017; 22:37:4 >
  • Muhabbet sonunda günün anlam ve önemini belirtmek adına birde kol kola girip bir hüloooğ çektiyseniz efsane olmuştur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.