Şimdi Ara

malum konu.fikirlerinize ihtiyacım var.ciddi. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
3
Favori
4.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eger oyle bisey olursa olmaz tabi ki. donmek istiyorum ama bunun icin bi sebep olmali. bisey yapmali. onu bekliyorum. onuda yapacagni dusunmuyorum o sinir ediyo
  • Buraya sorman hata zaten..kimse çıkıpta devam et demez. herkes ayrıl yol ver falan der çünkü burdakilerin hiçbiri senin hissetiğin duyguları hissetmiyor..o kızı seven sensin bu forumdakiler değil :)
  • bak kardeşim benimde başıma böyle bişey geldi zamanında. bana cevremdekiler hep kızı sıkma bırak istediğiyle konuşsun diyolardı. ben bitek o cocuga takmıştım konuşmayacaktı ya okadar yani. aldım karşıma dedim ki cocugu hayatından cıkarıyo musun? hayır.. yeniden sordum cocugu hayatından cıkarıyo musun? hayır.. ozamn ben cıkıyorum dedim oturdugumuz yerden cektim gittim. cok agladı cok zırladı agzıdan hayatımdan cıkardım diyene kadar tavrımı korudum. sonra barıştık. ipler benim elimde oldu hep. cünkü ondan ayrılabilceğimi göstermiştim ona. sende böyle yap agırlıgını koy hayatını yaşa kız mı yok yani cık dışarı bi bara git elin yüzün düzgünse hertürlü birisiyle tanışırsın. bi kıza baglanma bukadar bırak o sana baglansın. elinde olsun yeri gelince rest cekersin yeri gelince seversin. ama sen ona okadar baglanma. ilişkiyi ona yönettirme onu şımartma. sen hiç bi aslan sürüsü dişi aslanın yönettiğini gördün mü? doganın kuralı bu bi ilişkiyi herzaman erkek yönetir. benim anladıgım sen bu kıza yeterince sözünü geciremiyosun. gecireceksin. yoksa böyle karşında iki göz yaşı döker sende ona kanarsın pişman olursun.. sana tavsiyem şudur bak kıza kesinlikle taviz verme bırak peşinden koşsun.. attıgı mesajlara cevap verme. için aglasın yüzün gülsün. herzaman güclü görün. zayıf olma erkeksin sen bırak o aglasın bırak o zayıf gözüksün.

edit: bi süre böyle devam eder bu hep ondan bişey beklersin ama emin ol eğer seni seviyosa oda senden bişey bekliyodur. ama bu yaşıma kadar edindiğim tecrübelerle sakın sen ilk adımı atma. bi ilişkide attıgın ilk adım sadece cıkma teklifi olsun. hayatını yaşa.. ayrılıkta kalbini dinlersen kaybedersin mantıgını kullanacaksın kardeşim. eğer kız rest cektiyse sende cek ondan neyin eksik?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tevez -- 17 Ocak 2012; 12:24:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tevez

bak kardeşim benimde başıma böyle bişey geldi zamanında. bana cevremdekiler hep kızı sıkma bırak istediğiyle konuşsun diyolardı. ben bitek o cocuga takmıştım konuşmayacaktı ya okadar yani. aldım karşıma dedim ki cocugu hayatından cıkarıyo musun? hayır.. yeniden sordum cocugu hayatından cıkarıyo musun? hayır.. ozamn ben cıkıyorum dedim oturdugumuz yerden cektim gittim. cok agladı cok zırladı agzıdan hayatımdan cıkardım diyene kadar tavrımı korudum. sonra barıştık. ipler benim elimde oldu hep. cünkü ondan ayrılabilceğimi göstermiştim ona. sende böyle yap agırlıgını koy hayatını yaşa kız mı yok yani cık dışarı bi bara git elin yüzün düzgünse hertürlü birisiyle tanışırsın. bi kıza baglanma bukadar bırak o sana baglansın. elinde olsun yeri gelince rest cekersin yeri gelince seversin. ama sen ona okadar baglanma. ilişkiyi ona yönettirme onu şımartma. sen hiç bi aslan sürüsü dişi aslanın yönettiğini gördün mü? doganın kuralı bu bi ilişkiyi herzaman erkek yönetir. benim anladıgım sen bu kıza yeterince sözünü geciremiyosun. gecireceksin. yoksa böyle karşında iki göz yaşı döker sende ona kanarsın pişman olursun.. sana tavsiyem şudur bak kıza kesinlikle taviz verme bırak peşinden koşsun.. attıgı mesajlara cevap verme. için aglasın yüzün gülsün. herzaman güclü görün. zayıf olma erkeksin sen bırak o aglasın bırak o zayıf gözüksün.

edit: bi süre böyle devam eder bu hep ondan bişey beklersin ama emin ol eğer seni seviyosa oda senden bişey bekliyodur. ama bu yaşıma kadar edindiğim tecrübelerle sakın sen ilk adımı atma. bi ilişkide attıgın ilk adım sadece cıkma teklifi olsun. hayatını yaşa.. ayrılıkta kalbini dinlersen kaybedersin mantıgını kullanacaksın kardeşim. eğer kız rest cektiyse sende cek ondan neyin eksik?

Bunu yap.

• ne biçim erkeksin?
  • quote:

bak kardeşim benimde başıma böyle bişey geldi zamanında. bana cevremdekiler hep kızı sıkma bırak istediğiyle konuşsun diyolardı. ben bitek o cocuga takmıştım konuşmayacaktı ya okadar yani. aldım karşıma dedim ki cocugu hayatından cıkarıyo musun? hayır.. yeniden sordum cocugu hayatından cıkarıyo musun? hayır.. ozamn ben cıkıyorum dedim oturdugumuz yerden cektim gittim. cok agladı cok zırladı agzıdan hayatımdan cıkardım diyene kadar tavrımı korudum. sonra barıştık. ipler benim elimde oldu hep. cünkü ondan ayrılabilceğimi göstermiştim ona. sende böyle yap agırlıgını koy hayatını yaşa kız mı yok yani cık dışarı bi bara git elin yüzün düzgünse hertürlü birisiyle tanışırsın. bi kıza baglanma bukadar bırak o sana baglansın. elinde olsun yeri gelince rest cekersin yeri gelince seversin. ama sen ona okadar baglanma. ilişkiyi ona yönettirme onu şımartma. sen hiç bi aslan sürüsü dişi aslanın yönettiğini gördün mü? doganın kuralı bu bi ilişkiyi herzaman erkek yönetir. benim anladıgım sen bu kıza yeterince sözünü geciremiyosun. gecireceksin. yoksa böyle karşında iki göz yaşı döker sende ona kanarsın pişman olursun.. sana tavsiyem şudur bak kıza kesinlikle taviz verme bırak peşinden koşsun.. attıgı mesajlara cevap verme. için aglasın yüzün gülsün. herzaman güclü görün. zayıf olma erkeksin sen bırak o aglasın bırak o zayıf gözüksün.

Valla helal olsun hocam,sen çok kız ağlatmışsındır ciddiyim harbi senin gibi olsa herkes kızlarda hava mava kalmaz aynen dünya o kadar büyükki bi kız için uğraşmaya değmez,kız gidecekse o gitmeden sen gideceksin terkeden hep sen ol onun gerekirse gurunuda incit bende bu hayatta bunu öğrendim ister kız olsun ister iş yerinde patronun olsun resti çekecen hocam korkmuyacan hiçbişeyden

• quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

quote:

Valla helal olsun hocam,sen çok kız ağlatmışsındır ciddiyim harbi senin gibi olsa herkes kızlarda hava mava kalmaz aynen dünya o kadar büyükki bi kız için uğraşmaya değmez,kız gidecekse o gitmeden sen gideceksin terkeden hep sen ol onun gerekirse gurunuda incit bende bu hayatta bunu öğrendim ister kız olsun ister iş yerinde patronun olsun resti çekecen hocam korkmuyacan hiçbişeyden

altına imzamı atarım

• Tevez saygılar kardeşim..
  • quote:

çok haklısınız . nerdeyse aynı durum . tavrımı koydum bekliyorum sadece . bende bikaç defa dedim sordum hayır dedi oda . face şifresini de değiştirmedim takip edeceğini biliyorum ince ince mesajda verdim arkadasla konusuyormus gibi . başka bi olay olsa neyse de en hassas olduğum konu bu . dediğin gibi başka kız mı yok çok şükür elimz yüzümüz de düzgün sıkıntımız yok 2-3gün acısını yaşarım sonra içeri atarım . facede ilişkisi var olarak duruyordu onu da ilişkisi yok yaptım . seviyorsa artık bişeyler yapmalı . bu zamana kadar benim için hiçbirşey yapmadı bundan sonrası olursa yine yapmaz belki ama şimdi yapmalı . bunlara yüz vermeye gelmiyor anladım .
    bazen aklıma geliyor kötü oluyorum telefona bakıyorum mesaj var mı diye . bugün çıkışta biraz takip ettim bıraktım evinin oralarda dolandım ettim sonra kendime geldim .
    benim için bişey yapmayan biriyle olan bi ilişki sadece platoniktir.

• senin tek çaren var dostum!! yavşayan çocugu kızın haberi olmadan takip edecek bir köşede sıkıştıracaksın saglam bir döveceksin 4 gün rapor alacak şekilde ve ona diyeceksin ki bu kızıla konusmayı geç seni 100 metre yakınında görürsem mahvederim seni diyeceksin. Çocuk bir daha yaklaşamayınca kız arkadaşında sana kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srkn27

senin tek çaren var dostum!! yavşayan çocugu kızın haberi olmadan takip edecek bir köşede sıkıştıracaksın saglam bir döveceksin 4 gün rapor alacak şekilde ve ona diyeceksin ki bu kızıla konusmayı geç seni 100 metre yakınında görürsem mahvederim seni diyeceksin. Çocuk bir daha yaklaşamayınca kız arkadaşında sana kalır.

aslında iyi olur ama işlerin kötü gitme olasılığı daha yüksek.
    -
    Hocam kız arkadaşından hiçbir hamle yok mu? Olanlardan haberdar et bizi merak ediyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Girrffe

quote:

senin tek çaren var dostum!! yavşayan çocugu kızın haberi olmadan takip edecek bir köşede sıkıştıracaksın saglam bir döveceksin 4 gün rapor alacak şekilde ve ona diyeceksin ki bu kızıla konusmayı geç seni 100 metre yakınında görürsem mahvederim seni diyeceksin. Çocuk bir daha yaklaşamayınca kız arkadaşında sana kalır.

-
    Hocam kız arkadaşından hiçbir hamle yok mu? Olanlardan haberdar et bizi merak ediyoruz

dün gece sms atmıştı işte sana aşık olmak öyle güzel ki vs diye dönmedim daha hiç . ondan da ses seda yok

• quote:

Orijinalden alıntı: blacklabel1907

quote:

quote:

-

dün gece sms atmıştı işte sana aşık olmak öyle güzel ki vs diye dönmedim daha hiç . ondan da ses seda yok

sakın dönme.
    onun kafası allak bullaktır şimdi.Eğer 2-3 gün içerisinde sana dönmezse kendi hayatına yavaş yavaş şekil vermeye başla bence.

• quote:

quote:

quote:

quote:

-

sakın dönme.
    onun kafası allak bullaktır şimdi.Eğer 2-3 gün içerisinde sana dönmezse kendi hayatına yavaş yavaş şekil vermeye başla bence.

aynen haftasonuna kadar zaman tanıdım . mühim olan ozamana kadar dayanabilmem . evinin etrafında dolanmamam çıkışlarında olmamam.

• Günümüz ilişkilerinden iğreniyorum resmen.Bu facebook bilmem ne hep bunlar bu hale getirdi bizi.İnsanların samimiyeti kalmadı artık.Şimdi arkadaşın durumu resmen iki ucu boklu değnek. Kıskandırmak istiyor da olabilir. Bununla beraber olası bir ayrılık yaşarsa yenisi için zemin hazırlıyor da olabilir.Kızlar kendini garanti altına almayı çok severler.(söz meclisten dışarı).Bu tarz kıskandırma manevralarının altında hep gerçeklik payı olan şeyler vardır aslında.Bence sen ağırdan al bakalım nolcak,duruma göre doğaçlama yapman lazım.Kesinlikle ters davranma şimdilik.Ama sende ufaktan ufaktan çalışmalara başla bence.Kafana da takma, yoksa hata yaparsın.Relax ol.Ama herşeye de hazırlıklı ol.Herşey olacağına varır. Allah belasını versin bu facebookun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoviva

Günümüz ilişkilerinden iğreniyorum resmen.Bu facebook bilmem ne hep bunlar bu hale getirdi bizi.İnsanların samimiyeti kalmadı artık.Şimdi arkadaşın durumu resmen iki ucu boklu değnek. Kıskandırmak istiyor da olabilir. Bununla beraber olası bir ayrılık yaşarsa yenisi için zemin hazırlıyor da olabilir.Kızlar kendini garanti altına almayı çok severler.(söz meclisten dışarı).Bu tarz kıskandırma manevralarının altında hep gerçeklik payı olan şeyler vardır aslında.Bence sen ağırdan al bakalım nolcak,duruma göre doğaçlama yapman lazım.Kesinlikle ters davranma şimdilik.Ama sende ufaktan ufaktan çalışmalara başla bence.Kafana da takma, yoksa hata yaparsın.Relax ol.Ama herşeye de hazırlıklı ol.Herşey olacağına varır. Allah belasını versin bu facebookun.

kesinlikle katılıyorum . nasıl bir illet bu . benden vazgeçer faceden vazgeçemez . onun yüzünden bende kullanıyorum . ilişkileri bitiriyo eritiyo yıkıyo . ama birilerinin onları eklemesi fotoğraflarını eklemesi hoşlarına gidiyor . evet ağırdan alıyorum artık . bi hamle bekliyorum ama biraz tanıyosam gelmeyeceğini çok iyi biliyorum . inanılmaz inat biridir . en lüzumsuz konuda bile .

• kızın şifresi var madem çocuk bişey yazınca üff snn be slk .s yaz
    çocuk siler zaten
  • Sonuçta kız buna yüz vermemiş.Olayı büyütmemelisin bence.Kız seni seviyorsa, sen de kendine güveniyosan bu tür kıskançlıklara girme.Yani kızın bir hatasını görmedim.Gurur yapma, ikinizde zararlı çıkarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _alpoza_

Sonuçta kız buna yüz vermemiş.Olayı büyütmemelisin bence.Kız seni seviyorsa, sen de kendine güveniyosan bu tür kıskançlıklara girme.Yani kızın bir hatasını görmedim.Gurur yapma, ikinizde zararlı çıkarsınız.

yüz vermiş diyemem ama vermemişte diyemem . benim takıldığım konu o olmadı zaten dedim ki sil desem silermisin faceden yok dedi .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _alpoza_

Sonuçta kız buna yüz vermemiş.Olayı büyütmemelisin bence.Kız seni seviyorsa, sen de kendine güveniyosan bu tür kıskançlıklara girme.Yani kızın bir hatasını görmedim.Gurur yapma, ikinizde zararlı çıkarsınız.

yüz vermiş diyemem ama vermemişte diyemem . benim takıldığım konu o olmadı zaten dedim ki sil desem silermisin faceden yok dedi .

Kızın seni sevmediğini, çocuğa yüz verdiğini düşünüyorsan şuan doğru olanı yapıyorsun.Ama sırf bir erkekle faceden konuştu diye faceden sil, konuşma onunla falan dersen kız seni güçsüz olarak görür.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.