Şimdi Ara

malum konu.fikirlerinize ihtiyacım var.ciddi. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
3
Favori
4.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Espa

quote:

Orijinalden alıntı: blacklabel1907

Arkadaşlar şuan sinirliyim . dolayısıyla doğru karar verebilecek durum da değilim . lütfen dalgaya almayın saçma yorumlar yazmayın .
    bugün olan olay şu : kız arkadaşımın faceine girdim oğlanın biriyle konuşuyo . hadi bişe demiyorum . bu dans kursuna gidiyor ordan bi oğlan .
    oğlan yavşıyo yani kız anlamıyor da ben anlıyorum sonuçta . herneyse oğlan geçen buna kurstan sonra evine bırakayım demiş bu da kabul etmemişte .
    1- sinirlendiğim bunu kızdan değil faceten okuyorum .
    2- kız bunu gayet normalmiş gibi anlatıyor . anlamamı bekliyor ama anlayamıyorum .
    geçen de bana sordu sınıftan falan hiç bi kız arabana bindi mi bıraktın mı vs diye ? yok binmedi bindirtmem de bana göre normal değil çünkü .
    şimdide ara verelim diyor .
    Allahallah. 1,5yıla yaklaşıyoruz ilişkide . çokta seviyorum ne yazık ki .
    kafam attı ayrılmayı düşündüm fakat öfkeyle kalkan zararla oturur misali . ama canıma tak etti artık . bi akıl verin napiyim . bağırıp cağırıp kibarca defol git diyesim var .

Bak sana kardeş tavsiyesi;
    Yapman gereken 2 şey var.
    1)Kızla adam gibi konuş. Kimi seviyorsun ne istiyorsun diye sor. Onun hayatındaki yerini belirt.
    2)O elemanla yüz yüze konuş sevgilin olduğunu belirt, uzak durmasını söyle, üstelerse devam ederse kavga edeceksin eğer sevdiğin insanı elinde tutmak istiyorsan.

1- konusmayı denedim karsıma aldım . konusamıyor ama . cok seviyorum diyor . ağlıyor . sonra ters hareket ediyor .
    2- kavga mühim değil sadece değeceğini bileyim . kızın kafa da böyle bi problem varsa boşa dövmüş olurum . dese ki bana haklısın . seninim . görüşmicem söyle böyle . ozaman gider yüzyüze görüşürüm işte.

• quote:

1- konusmayı denedim karsıma aldım . konusamıyor ama . cok seviyorum diyor . ağlıyor . sonra ters hareket ediyor .
    2- kavga mühim değil sadece değeceğini bileyim . kızın kafa da böyle bi problem varsa boşa dövmüş olurum . dese ki bana haklısın . seninim . görüşmicem söyle böyle . ozaman gider yüzyüze görüşürüm işte.

Kararını vermesini söyle, onun için her şeyi göze alabileceğini hissettir.
    O eleman ona yavşayacak öyle ya da böyle. Yüzyüze mutlaka görüşmen gerek ki görsün karşısında güçlü, her şeyi yapabilecek biri var.
    Bundan sonrası sana, senin kişiliğine vs kalmış bir şey, kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Espa

quote:

Kararını vermesini söyle, onun için her şeyi göze alabileceğini hissettir.
    O eleman ona yavşayacak öyle ya da böyle. Yüzyüze mutlaka görüşmen gerek ki görsün karşısında güçlü, her şeyi yapabilecek biri var.
    Bundan sonrası sana, senin kişiliğine vs kalmış bir şey, kolay gelsin

Karar olarak dedigi aglarken.. seviyorm ama artk hergn kavga etmk istemiyorm bi sure ara verelm oldu

• Allah belasını versin öyle kızın çok ciddi diyorum. Kız kendisine yavşadığını anlamıyor sanıyorsun ama anlıyor bu bildiğin kaşar. Buna öyle oyun yapacaksın ki aklı başına gelecek salağın. Ne gıcık insanlar var sinirlendim lan bak bende şimdi.
  • Bu duruma benzer seyler yasayan herhalde coktur. Bizde suc yok demiyorum mutlaka arasan tarasan vardirda bi yerde, arkadas madem seviyorum diyor kiz neden adam gibi durupta keyfini cikartmiyor iliskinin. İllaki bi maraza olacak. Anlamiyorum anlamiyorum.

Al bu gece bnde bi olay yasadim. Yarin finalim var 20 almisim vizesinden. İki guzel kelam etmedi moral olsun diye. 5 senelik iliski hemde. Ne diyim allah herkese yardim edip gonlune gore versin.

Label kardesim gonlunden gectigi gibi karar al nihayetinde hayat senin
  • quote:

Arkadaşlar şuan sinirliyim . dolayısıyla doğru karar verebilecek durum da değilim . lütfen dalgaya almayın saçma yorumlar yazmayın .
    bugün olan olay şu : kız arkadaşımın faceine girdim oğlanın biriyle konuşuyo . hadi bişe demiyorum . bu dans kursuna gidiyor ordan bi oğlan .
    oğlan yavşıyo yani kız anlamıyor da ben anlıyorum sonuçta . herneyse oğlan geçen buna kurstan sonra evine bırakayım demiş bu da kabul etmemişte .
    1- sinirlendiğim bunu kızdan değil faceten okuyorum .
    2- kız bunu gayet normalmiş gibi anlatıyor . anlamamı bekliyor ama anlayamıyorum .
    geçen de bana sordu sınıftan falan hiç bi kız arabana bindi mi bıraktın mı vs diye ? yok binmedi bindirtmem de bana göre normal değil çünkü .
    şimdide ara verelim diyor .
    Allahallah. 1,5yıla yaklaşıyoruz ilişkide . çokta seviyorum ne yazık ki .
    kafam attı ayrılmayı düşündüm fakat öfkeyle kalkan zararla oturur misali . ama canıma tak etti artık . bi akıl verin napiyim . bağırıp cağırıp kibarca defol git diyesim var .

Gözüm kapanıyor ama genede cevaplayayım.. Şimdi hocam bu kızın yaptığına ve sizin yaptığınıza gelince önce bir sakin ol hocam.. biraz sakin kafayla düşün.. bakalım bu ilişkinin sonu neye varacak,nereye kadar gidicek neden böyle oluyor gibi tarzından düşün bir kere ondan sonra kararını ver karar senin biz genede senin kararına saygı duyarız.

Kız seni sevgilisi olarak görüyor mu ?
    Seninle sıcakkanlıca sohbet edip ilgileniyormu değer veriyormu ? bu iki kriteri göz önüne al.. baktın bunlardan bir tanesinde olumsuzluk sezersen yapılacak tek şey.. ayrılık sinyalleri gözüküyor çünkü kız zaten bunu sana normalmiş falan anlatıyor ki ama bu oğlanla esas ilişkiyi kurmuş olmasınlar ? sürekli faceden sohbetleşiyorlarsa belki hangi konu üzerine konuşuyorlar onun üzerinde durmak lazım bazısı var nişanlı ama başka bir erkekle gene bir sohbelşebilir,konuşabilir sorun değil önemli olan konuşulan konular önemlidir.

Eğer ilişkinizde sorun yaşanıyorsa kız sana karşı bir soğukluk falan davranışları falan varsa zaten o konuya değinirsek her zamanki gibi ayrılık sinyalleri gözüküyor ama lakın siz bahsetmişsiniz oğlan yavşıyor diye Demekki sizin kızla beraber olmak isteyeceği için veya bir niyeti vardır ama senin kızda bunu anlamadığı için ona karşı değer veriyor ama.. ayrılmak istemiyorsanız kızı çek karşına ve herşeyi açıkça söyle ve onu sana anlatmasını iste ve neler olabilir,ne olacak yada ne istiyor yani oğlanın niyetini sezdiyseniz sorun yok onu kıza güzelce anlatmanız lazım ki anlasın..ama bayanlara anlatmak kolay değil umursamıyorlar çünkü ve gerçekleri görüncede ağlıyorlar.. sonları daha kötü oluyor bu durumlar oluşmaması için açıkça kızla konuşun ve konuyu tatlıya bağlayın ama o bu iknalara rağmen,konuşmalara rağmen anlamıyorsa tek yol.. AYRILMAK diyeceğim ama demek istemiyorum.. Genede bir konuşmayı dene hocam ilk baştan.. Hadi kolay gelsin sizlere

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: İtalian Stallion*

Hayatimda hicbir kiz bana ara verelim diyemedi cok yuz veriyorsunuz bunlara cok bu kadar tapmayin.

helal olsun kardeşim işte gerçekler bunlar
  • Bastan sona okudum gecmis olsun oncelikle.

sen elinden geleni yapmissin yikici olmaktan cokyapici davranmissin ama karsindaki ayni sekilde davranmamis hala silemem edemem diyorsa en iyisini yapmissin -sende de biraz hata var bu kadar zamandir berabersiniz hic mi kontrol altina alamadin- aglmasina zirlamasina sakin aldanma timsah goz yasindan baska birsey degildir 1,5 yillik sevgilisini 2gunluk cocuga degisiyorsa beter olsun. kaldi ki bunu sen ogreniyorsun ve sana ara verelim diyebiliyorsa sen kenarda bekle ben bi sununla deneyeyim yururse ayrilirim senden yurumezse nasil olsa hazirda bekleyen var ona donerim mantigi vardir derim baska da birsey dusunmem..
    sen dogru olani yapmissin su saatten sonra.. barissan kafanda hep soru isareti olacak senin icin en iyisi baska asklara yelken acman olacak.. untamam alisamam deme insan neleri unutup nelere alismiyor ki yeni birini bul ona yogunlas.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Madem sana aşık olmak güzel o zaman ne idüğü belirsiz bir adamı düşünüp "ayıp olur silemem" diyeceğine 1.5 yıllık sevgilisinin,"aşık olduğu" adamın hassasiyetini düşünsün..Sulu gözlü olmak,romantik sözler klasiktir aldanma..Bu tavırlarında sözlerinde samimi olsa bile önemli olan seni ciddiye alıp almadığıdır..Sen o elemanın yavşamasından rahatsız olduğunu söylüyorsun o "artık kavga etmek istemiyorum" diyor..Yani "sorun" ve "çözüm" kavramlarınız biraz farklı anlaşılan..

Onun adım atmasını ve en önemlisi değişmesini bekle..Eğer bu ışığı göremiyorsan sana geri gelse de "hayır" de..Yoksa daha çok üzülürsün..
  • Bir kızla bir erkek asla yakın arkadaş olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Se_co

Gözüm kapanıyor ama genede cevaplayayım.. Şimdi hocam bu kızın yaptığına ve sizin yaptığınıza gelince önce bir sakin ol hocam.. biraz sakin kafayla düşün.. bakalım bu ilişkinin sonu neye varacak,nereye kadar gidicek neden böyle oluyor gibi tarzından düşün bir kere ondan sonra kararını ver karar senin biz genede senin kararına saygı duyarız.

Kız seni sevgilisi olarak görüyor mu ?
    Seninle sıcakkanlıca sohbet edip ilgileniyormu değer veriyormu ? bu iki kriteri göz önüne al.. baktın bunlardan bir tanesinde olumsuzluk sezersen yapılacak tek şey.. ayrılık sinyalleri gözüküyor çünkü kız zaten bunu sana normalmiş falan anlatıyor ki ama bu oğlanla esas ilişkiyi kurmuş olmasınlar ? sürekli faceden sohbetleşiyorlarsa belki hangi konu üzerine konuşuyorlar onun üzerinde durmak lazım bazısı var nişanlı ama başka bir erkekle gene bir sohbelşebilir,konuşabilir sorun değil önemli olan konuşulan konular önemlidir.

Eğer ilişkinizde sorun yaşanıyorsa kız sana karşı bir soğukluk falan davranışları falan varsa zaten o konuya değinirsek her zamanki gibi ayrılık sinyalleri gözüküyor ama lakın siz bahsetmişsiniz oğlan yavşıyor diye Demekki sizin kızla beraber olmak isteyeceği için veya bir niyeti vardır ama senin kızda bunu anlamadığı için ona karşı değer veriyor ama.. ayrılmak istemiyorsanız kızı çek karşına ve herşeyi açıkça söyle ve onu sana anlatmasını iste ve neler olabilir,ne olacak yada ne istiyor yani oğlanın niyetini sezdiyseniz sorun yok onu kıza güzelce anlatmanız lazım ki anlasın..ama bayanlara anlatmak kolay değil umursamıyorlar çünkü ve gerçekleri görüncede ağlıyorlar.. sonları daha kötü oluyor bu durumlar oluşmaması için açıkça kızla konuşun ve konuyu tatlıya bağlayın ama o bu iknalara rağmen,konuşmalara rağmen anlamıyorsa tek yol.. AYRILMAK diyeceğim ama demek istemiyorum.. Genede bir konuşmayı dene hocam ilk baştan.. Hadi kolay gelsin sizlere

Saygılar.

ilginiz için size de herkese de gerçekten teşekkürler.

1- kızla aramız iyiyken gayet sıcakkanlı . çok iyiyiz cidden ama ne zaman aramız kötü olsa anında trip. ve inanılmaz bi inat.ben aramasam aramayacak sanki.inatlaştıkça inatlaşıyor. aramız kötüyken hiç konuyu açıp bak şöyle halledebiliriz gibisinden gelmedi benden bekledi . o diğer oğlanla sanmıyorum face'e yeni eklendi . o gün bayaa bi oğlan eklendi ekipten diye. kuzeni de ekibin başında . bişey olmaz diyor ondan falan . bişey demiyordum bu zamana kadar sıkmamak için eklemesine de içim elvermiyordu ama dur bakalım biraz bekleyelim diyecektim ki o eklemiş bu kabul etmiş sohbet falan etmişler önce bi akrabalık bağı bulunmuş uzaktan işte sonra sacma sapan muhabbet . o gün niye gelmediniz eve bırakacaktım vs. kız da bişe demiyor sevgilisi varmış gibi konuşmuyor . atıyorum facei dondurup acıyor hep ben kapalı durmasını istiyorum bakacağı zaman bak sonra kapat diyorum . oğlan bununla alakalı bi soru soruyor kız da daha geremedim kapayıp acıyorum falan diyor .

• Ona kucuk suprizler yap araniz duzelecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bora_T

Madem sana aşık olmak güzel o zaman ne idüğü belirsiz bir adamı düşünüp "ayıp olur silemem" diyeceğine 1.5 yıllık sevgilisinin,"aşık olduğu" adamın hassasiyetini düşünsün..Sulu gözlü olmak,romantik sözler klasiktir aldanma..Bu tavırlarında sözlerinde samimi olsa bile önemli olan seni ciddiye alıp almadığıdır..Sen o elemanın yavşamasından rahatsız olduğunu söylüyorsun o "artık kavga etmek istemiyorum" diyor..Yani "sorun" ve "çözüm" kavramlarınız biraz farklı anlaşılan..

Onun adım atmasını ve en önemlisi değişmesini bekle..Eğer bu ışığı göremiyorsan sana geri gelse de "hayır" de..Yoksa daha çok üzülürsün..

Aynen ondan somut adim bekliyorum.
    Faceinde sifresini degistrmis ama benle iliskisi var duruyor hala . yok yapamadm . bende degistirmedm sifreyi girer cunku biliyorum arkadasla konusuyo gibi ince mesajlar verdim okur illa ki. facein duvarinada yillar gecsede ustndn bu kalp seni unutrmu yazmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

allah sabır versin vermeli...

vermeli yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

Bastan sona okudum gecmis olsun oncelikle.

sen elinden geleni yapmissin yikici olmaktan cokyapici davranmissin ama karsindaki ayni sekilde davranmamis hala silemem edemem diyorsa en iyisini yapmissin -sende de biraz hata var bu kadar zamandir berabersiniz hic mi kontrol altina alamadin- aglmasina zirlamasina sakin aldanma timsah goz yasindan baska birsey degildir 1,5 yillik sevgilisini 2gunluk cocuga degisiyorsa beter olsun. kaldi ki bunu sen ogreniyorsun ve sana ara verelim diyebiliyorsa sen kenarda bekle ben bi sununla deneyeyim yururse ayrilirim senden yurumezse nasil olsa hazirda bekleyen var ona donerim mantigi vardir derim baska da birsey dusunmem..
    sen dogru olani yapmissin su saatten sonra.. barissan kafanda hep soru isareti olacak senin icin en iyisi baska asklara yelken acman olacak.. untamam alisamam deme insan neleri unutup nelere alismiyor ki yeni birini bul ona yogunlas.

Kontrol altina almistim ama iyi bi kavga ettik dedi cok skiyosun. skiliyorum bunaldim vs. bazi seylere goz yumdum ama isin icine oglanlari eklemek konusmak girince carsi karisti. bilmiyorum kendimden emin konusunca agladiginda yumusuyorum birden aldaniyorum.az daha beklicem.. En sonunda bulurum birini gerci sanmiyorum da o buldugum kisiye haksizlik . kullaniyo oluyorum .

• Ben HAYIR diyorum . ( hep bunu yazmak istemişimdir nedense ) :)

• Gez eglen ardina bakmamani tavsiye ederim arabaya birilerini almamak aliskanlik olmustur sende bunu aliskanligini degistir. feysden bi sure takip etme fotograflara bakma ask sarkilari dinleme

• quote:

Gez eglen ardina bakmamani tavsiye ederim arabaya birilerini almamak aliskanlik olmustur sende bunu aliskanligini degistir. feysden bi sure takip etme fotograflara bakma ask sarkilari dinleme

Adami strese sokan o sarkilar zaten.facede hala iliskimz var gozukuyo kaldir diyemiyorum onu da

• quote:

quote:

Gez eglen ardina bakmamani tavsiye ederim arabaya birilerini almamak aliskanlik olmustur sende bunu aliskanligini degistir. feysden bi sure takip etme fotograflara bakma ask sarkilari dinleme

Adami strese sokan o sarkilar zaten.facede hala iliskimz var gozukuyo kaldir diyemiyorum onu da

sen kaldır soran olursa da yorum yapma sessiz kal gerçekten seviyorsa mutlaka barışmak isteyecektir. barışmak istemezse de bitmiş demektir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alpha55

quote:

quote:

sen kaldır soran olursa da yorum yapma sessiz kal gerçekten seviyorsa mutlaka barışmak isteyecektir. barışmak istemezse de bitmiş demektir.

Baskasi rahat harrket etmesin diye kaldiramiyorum. elim gitmiyor

ne dersek diyelim sen iki güne gidip kendin barışmak isteyecek ve belki kendini rezil edeceksin. anlıyorum kafan karışık seviyorsun falan fıstık ama kızın seni sevdiğini sanmıyorum, onu denemelisin ve araya birileri girerse kesinlikle bu işin devamı olmamalı hiçbir şekilde

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.