Şimdi Ara

Maltepe Piazza Gürgençler - Apple ürünlerinde indirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.788
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

İyili yazdınız hocam. Kulaklık almaya gidecektim 50 adet nedir. Rezillik resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avm çalışanları saat 10'dan önce avm içinde hazır ve nazır oldukları için düz vatandaşlar olarak güvenlik kapısının arkasından cama ekmek banmak ve boş avucumuza bakmak suretiyle çıkış yaptık.

• bayguru B kullanıcısına yanıt
    Şarj aletleri ve kablolarda indirim var mıydı hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Batuhanssss B kullanıcısına yanıt

Benim gittiğim saatte içeride sadece meraklı bir kalabalık vardı kasanın önü bomboştu .İçeride ki bir görevliden kampanyalı ürünlerden 50 şer adet olduğunu ögrendigimde işin rengi belli oldu ..Birde kapıya sanki sıra olacakmış gibi kırmızı bariyer vs yapmışlar ..Olay herhangi bir kampanya vs değil tamamen reklam ..Hatta ben ip11 sordum o fiyattan kalmadı ama 11.999 a verelim ikinci kampanyadan vs gibi teklif sunuyorlar ..keriz avı kısaca ..Kablolar vs çok detaylı bakmadım sonrasında zihniyeti cözünce hızlıca uzaklaştım ..

• mmavcu kullanıcısına yanıt

Sağlık olsun , gürgencler AVM çalışanlarina kampanya yapmış yukarıda arkadaşımızın bahsettiği gibi . O sebepten pek alan yoktur forumdan ..Bende tuzladan cıktım gittim maksat hem forumu bilgilendirmek hemde bu düzanbazların tekerine taş koymaktı ..Görev tamamlandı, selamlar :)

• Apple store ile aynı fiyata satılan telefonu indirim yoksa neden apple mağazası harici yerden almalıyım ki.

Gider apple com tr den yada akasya veya caddebostan apple storeden alırım.

Media markt teknosa vs marketlerden almam

• İstan34bul kullanıcısına yanıt
    Hocam bildiğim kadarıyla anlaşmalı bankalarla kredi kullandırıyorlar bir telefon maliyeti de böyle çıkıyor ama insanlar koşa koşa alıyorlar :) Bir de eski cihazları alıp değişim yaptıkları icin bir şekilde is yapıyorlar sanırım.

• İki gün once 11999 a teklif ettiler diye eleştirirken bugün 15k oldu( ,iki ay sonra üretimden kalkıcak telefon (iPhone 11)) ,vay halimize .....

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.