Şimdi Ara

Malta Dil Okulu EF Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar 6 hafta süre ile Malta da dil eğitimi almak istiyorum. EF firmasıyla görüştüm ve 6 hafta için Dean Hamlet Residence da 2 kişilik oda konaklama dahil 5000 $ fiyat verildi uçak bileti hariç.
    Fiyat konusunda tereddütlerim var ve konaklamak için denilen Dean Hamlet i en iyisi olarak söylediler fakat internetten baktığımda çokda iyi bir otel değil.
    Öneri yorumlarınızı bekliyorum daha önce EF ile giden arkadaşlardan hangi otelde konakladıkları ve fiyat konusunda yardımınıza ihtiyacım var teşekkürler
    Fiyat teklifini yükledim.
    Malta Dil Okulu EF Öneri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi death44 -- 3 Mayıs 2017; 22:55:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6 Hafatalık surec için çok çok çok fazla kardesım onu solıyım ılk olarak. Bence EF hiç gitme o fiyata normalde bırak 6 haftayı 3 aylık egııtım alırsın konaklamasıda ıcınde olan.
  • Kardeşlerim konuyla alakalı birşey sorabilirmiyim size.
    bende yurtdışı eğiytmi süşünüyorum. 2 aylık bir eğitim için . bana kaç aylık vize veriliyor. mesela 6 aylık vizem olsa. 2 aylık kurstan sonra orada free takılabilme şansım olabiliyormu ?
  • Merhaba Kardesım 6 haftalık ıcın cok cok cok ama cok fazla br ucret gercektende ucak bıletlerıde dahıl degıl hemde. o paraya 2 ya da 3 aylık okuluna gore degısır suresı konaklama dahıl egıtım alabılırsın rahatlıkla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dh_faRuk

Kardeşlerim konuyla alakalı birşey sorabilirmiyim size.
    bende yurtdışı eğiytmi süşünüyorum. 2 aylık bir eğitim için . bana kaç aylık vize veriliyor. mesela 6 aylık vizem olsa. 2 aylık kurstan sonra orada free takılabilme şansım olabiliyormu ?

sole solıyım nerde egıtım alacagına hangı ulkenın vızesını aldıgına daır degısır bu. Ama free olarak dolasman bır sonrakı vıze basvurularında olumsuz ıntıbada olusturabılır. Hangı ulke dusunuyorsn kı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.