Şimdi Ara

Maliye Bakanı Naci AĞBAL: 'Vatandaşın tepkisine hak veriyorum' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
6.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maliye Bakanı Naci AĞBAL: "Vatandaşın tepkisine hak veriyorum"
  • Konuştukça batıyor.
  • Bu nasıl bir zeka ürünü açıklamadır. Mtv.yi araç başı 5bin yap vatandaşa hak ver hiç uğraşma. İleri zeka ürünü güncellemeler oluyor memlekette. 2019 bu şeref yoksunları yine seçilirse bizim milletin zekasından şüphe duymak gerekir ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 28 Eylül 2017; 16:1:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hobi olarak kızıp,tepki verebilirsiniz sorun yok demek istemiş.
  • adam billur geçiyor. seneye 575 diyor, onu diyor 700 öde diyor, işte billur kısım burada devreye giriyor, seneye yine zam gelici gardaş sen neyin kafasını yaşıyorsun diye soran olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rahatliga bak zaten sistem bastan yanlis kasko degeri 20 bin lira olan aracla 300 bin olan arac ayni mtv yi oduyor bari ona el atin hop yuzde 8 acikladiklari enflasyonu yuzde 15 yaptilar ustune bir de yuzde 40 a yuvarladilar lan bari yuzde 20 ye yuvarlayin o nasil yuvarlama oyle he tabi bizim millete mustehak otv artti gik demedi millet aldi da aldi buna da iki gun caz yapar sonra unuturlar
  • Ya arkadaşlar abartmayın 575 yerine 700'cük ödeyeğiz.

Ey Allah'ım ya.Cahil sürüsünün çilesini biz çekiyoruz.Ekmek parası olmayacak yakında cebimizde.Yakında vatandaşa da ekmek karnesi verirler sonra da % bilmem ne daha büyüdük derler.

Hakkım sonuna kadar haram olsun.
  • Bu da bir şey

• Adam az girecekti biz düzenleme yaptık biraz daha fazla girecek demiş ne var bunda

Dünyada halkını gerizekalı yerine koyan tek hükümet bizdedir eminim

• Bakanın vermek istediği mesajı anlamadınız... Bakan diyor ki; "dibi görmek üzereyiz, artık otomobil gibi lüks tüketim harcaması yapmayın, hatta eldekileri de çıkarın, harcamayı kısın" Bilmem anlatabildim mi?
  • nazım55 N kullanıcısına yanıt
    İroni mi yaptın anlamadım hocam ama araba lüks değildir. Araba asla ama asla lüks değildir.

• Bu hükümetin kararıdır umarım mahkemeden döner

Yoksa sandıkdan dönerler

• Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    Araç lüx değilse, ÖTV neden ödeniyor. Ben bilmem, bir de makarnacılara sor. Kısaca devletimiz harcamayı kısın diyor, araçlar da ülkemizde büyük bir harcama kalemi. Ülkemizde toplu ulaşım gelişmiş olsa arabayı hiç düşünmem bile, gerçek olan, aç karnımızı doyuramıyoruz, bindirilmiş vergiler ile araç alıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otobilge

Bu hükümetin kararıdır umarım mahkemeden döner

Yoksa sandıkdan dönerler

Sandıktan hiçbir şey dönmez, millet zevk alıyor artık, zamlar arttıkça daha da bir iştahla oy veriyor. Bugün duydum, c.başkanın bu zamdan haberi yokmuş:))

• nazım55 N kullanıcısına yanıt
    Sorulması gereken de bu ya zaten. Telefon vergi, araba vergi..

• vatandaş akıllanır artık inşallah ne diyelim
  • Git kendini bebeni kandır. Bizi kandıramamazsınız çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın bu vatandaşın hakkı...

• Bu ne tepki arkadaş fetöcümüsünüz adam ülkeyi düşünüyor

• esenlik kullanıcısına yanıt
    Ülkece insanımızın ağız sağlığı yerlerde sürünüyor. Öpüşmenin ne olduğunu bilmiyor insanlar.

Neydi o önceki bakan mehmet şahin, ağzında yer yer dişler yok. Al birini vur ötekine.. Milyonlarca lira para kazanıyorlar ağızlar lağım gibi..

Bence bir insanın kalite algısı kendine olan öz saygısıyla başlar.
  • 500 müş, ellemeselermiş 575 olacakmış.. Yani 75 lira zamlancakmış.. İki takside bölünce 32.5 lira ödenecekmiş..

Maliye bakanı 75i ikiye bölünce 32.5 çıkarıyor..

Sonra gel sen bu memleketten hayır bekle..

Ha bi de şey diyor, "ellemesek zaten enflasyon oranı kadar otomatik yükselcekti, yani yüzde 15" diyor..

Enflasyon yüzde 15 miş arkadaşlar.. Bakan kendi söyledi..

Sizin maaşlara ne kadar zam geldi peki.. Yüzde 20 falan mı..

Benim bildiğim enflasyon yüzde 6 falan diye 3.5 artı 3.5 falan yapıyorlar değil mi..

Bi lafları da yalansız olsun be bi lafları..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.