Şimdi Ara

Malezya ringitti VS Turk Lirası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
5.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Eskiden almanya bizi kıskanıyor derlerdi Malezya ringitti VS Turk Lirası 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 8 Temmuz 2020; 22:39:21 >
  • Kimi rol model aldılarsa artık şu rezalete bakın; Malezya dahi bir gelişti son yıllarda sormayın, her üründe üretim yeri olarak karşıma çıkıyor...

Birilerinin bu coğrafyanın insanına karşı beslediği haset, garez bambaşka...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin-sizin mantiginizin içine şey etsinler.

Sizin mantiginiza göre Türkiye ve çin eşit sayılır.

Nalet forum ne adamlara kaldı.

Malezya ringitti VS Turk Lirası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Malezya çok kaliteli ve güzel bir ülkedir. Ziyaret etmiş veya yaşamış olan bilir.

Bu konuda ima edilen Malezya'nın kötü bir ülke olup (ki hiç değil), Türkiye'nin Malezya'dan son zamanlarda gerisinde kalması mıdır? Çünkü Malezya hiç bir zaman kötü bir ülke değildi, her zaman kaliteli bir ülkeydi.

2007lerden önce adamlar bizden daha refah yaşıyordu, sonra Türkiye geçti, ama şimdi tekrar Malezya'nın gerisinde kaldık.

Seviyorum seni Malezya Malezya ringitti VS Turk Lirası 

Malezya ringitti VS Turk Lirası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IG -- 24 Haziran 2020; 21:50:55 >

• Malezya bizi kıskanıyor. Bu kıskançlık bulaşıcı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malezyanin neyi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LEONİM kullanıcısına yanıt

Mantık mı ne mantığı mantık ne arar bu forumda... oktroll ordusu sarmış parasını alan burada yazıyor sanki.. Din din diye kandırıyorlar milleti diyenler ateist konu başlıkları ile hükümete saydırıyorlar maalesef küçük bir genç nesil inançsız yetişiyor

gözlemlerinde şunu fark ettim her yıl yeni mezunlarımız maalesef eskiyi aratıyorlar seviye sürekli düşüyor aileler evdeki eğitimi tv bilgisayar ve cep telefonlarına bırakmış eski kaliteden saygıdan eser yok azımsanmayacak kadar inançsız bir nesil geliyor okumuş cahiller geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim şaka da olsa şu mesajını siler veya değiştirir misin? Malum önceki mesaj aklıma geldi de bir an korkmaya başladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Kardeşim şaka da olsa şu mesajını siler veya değiştirir misin? Malum önceki mesaj aklıma geldi de bir an korkmaya başladım.

teknolojinin baskenti malezya olursa vay halimizeMalezya ringitti VS Turk Lirası 

• Ilk 10 ekonomi arasina girmek uzereyiz... Sunun surasinda ne kaldi, alti ustu 250 yil sabredin insallah...

• quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Mantık mı ne mantığı mantık ne arar bu forumda... oktroll ordusu sarmış parasını alan burada yazıyor sanki.. Din din diye kandırıyorlar milleti diyenler ateist konu başlıkları ile hükümete saydırıyorlar maalesef küçük bir genç nesil inançsız yetişiyor

gözlemlerinde şunu fark ettim her yıl yeni mezunlarımız maalesef eskiyi aratıyorlar seviye sürekli düşüyor aileler evdeki eğitimi tv bilgisayar ve cep telefonlarına bırakmış eski kaliteden saygıdan eser yok azımsanmayacak kadar inançsız bir nesil geliyor okumuş cahiller geliyor

Dur daha yeni başlıyorlar, alttan milyonlarcası daha geliyor. Malezya ringitti VS Turk Lirası Malezya ringitti VS Turk Lirası 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 8 Temmuz 2020; 22:36:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Ilk 10 ekonomi arasina girmek uzereyiz... Sunun surasinda ne kaldi, alti ustu 250 yil sabredin insallah...

hocam bu 3.5nesil eder Malezya ringitti VS Turk Lirası 

• Malezya ringitti VS Turk Lirası

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.