Şimdi Ara

Malezya ringitti VS Turk Lirası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
5.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1’e 7 kur vallahi iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Lirası dolar karşısında değer kaybetmeye devam ediyor. 6 yıldır savaşla boğuşan Suriye'nin para birimi (Suriye lirası), son 1 ayda Türk Lirası karşısında yüzde 10'a varan bir değer kazandı.

haber tarihi | 02.12.2016 09:55 l

https://finans.mynet.com/haber/detay/doviz/turk-lirasi-suriye-lirasi-karsisinda-yuzde-10-deger-kaybetti/125439//

(ibretlik haber yorumu)

ridvanyurdakul

4 yıl önce

yav hayret etmemek elde degıl adamlarda ülke yok calısma yok üretim yok parası bızden degerlı hakıkaten bu nasıl oluyor bunu basaranları tebrik etmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ergenekun -- 22 Haziran 2020; 22:54:45 >

• İki gün sonra A HABER: Malezya da petrol fiyatları çok pahalı(TL cinsinden)Malezya ringitti VS Turk Lirası 

• Malezya ringitti VS Turk Lirası

zamanında ingiliz sömürgesi olan güney afrka (mavi çizgi) ve bizim paramız 15 temmuzdan sonra liranın anormal değer kaybını gösteren grafik

not: olması gereken 2 çizgi arasındaki mesafe eşit olmalı (15 temmuz öncesi gibi) aslında karşılaştırdığımız ülke güney afrika dikkat ediniz

• Aynen bende izliyorum Gezgin youtuberları. Tamam bizim paradan değerlide.
    Malezya ucuz olduğundan sorun olmuyor Allahtan.Dolarla çalışan ülkelerde adamlar hepten sıçıyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_298

2008 yılında 100tl verip 144 bulgar levası alınabiliryordu. Şuan 100tl verip 26 leva alamıyorsunuz. Söyleyeceklerim bu kadar.

Bunu bilmiyordum 2006da 0.97mis şimdi duruma bakin

2inci şok yaşadım Malezya ringitti VS Turk Lirası 

Malezya ringitti VS Turk Lirası

• zoltarkanka kullanıcısına yanıt
    Aynen hiç 3. Dünya ülkesi ile 2. Dünya ülkesi bir mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Moğolistan'da hiç bir şey yok. Heriflerin para birimi TRY'ye göre değer kazanıyorsa denilecek hiç bir şey yok.

Bu da ek olarak 2012 yılında topladığım bir o zamanın çok iyi bir bilgisayarı.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Malezya'ya koymuşuz, Malezya bizi kıskanıyor Malezya ringitti VS Turk Lirası 

• ZJKNZNBZXHB

• Malezya geri kalmış bir ülke değil ben 10 yıl önce gitmiştim hayran kalmıştım. Kuala Lumpur'da petronas tower'a çıkmıştım. Daha sonra Borneo adasının Malezya kısmına Sarawak eyaletine gitmiştim, ben hayran kaldım,hem doğası güzel hem ekonomisi sağlam. Yerli otomobil kullanıyorlar ve otomobil ucuzdu. Malezya ASEAN bölgesinin en gelişmiş ülkesi.

• Bakın bazı kişiler suriye ile bizi karşılaştırıyor:

Suriye savaşında ne kadar işe yaramaz kesim varsa Türkiyeye geldi. Bunlar ülkeden gidince refah düzeyi arttı adamların.

• quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Yerli ve milli değilsiniz arkadaşlar, başka ülkere tır çarparken bize motosiklet çarptı.

hocam güncelleme geldi motorsiklet değil bisiklet çarpmış bir sonraki seviye ise oyuncak arabanış xD

• quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

Moğolistan'da hiç bir şey yok. Heriflerin para birimi TRY'ye göre değer kazanıyorsa denilecek hiç bir şey yok.

Bu da ek olarak 2012 yılında topladığım bir o zamanın çok iyi bir bilgisayarı.

Bilgisayarcıların gözleri yaşlıMalezya ringitti VS Turk Lirası 

• Malezya da hafıza kartı üretiliyor sen ne üretiyon. :) Anca plastik kart üretiriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Bir Malezya Ringitti 1,61 tl olmuş.Bu devirde bilgisayar toplanmaz.

Malezya ringitti VS Turk Lirası Malezya ringitti VS Turk Lirası 

• quote:

Orijinalden alıntı: crashserkan

Bilgisayarcıların gözleri yaşlı 

Alıntıları Göster

1800 Liraya kaliteli donanımlardan alınan sistemin günceli şu an en aşağı 9-10k, 7k'ya çöp denilebilecek kalitede parçalarda ancak denk sistem dizebiliyoruz..Malezya ringitti VS Turk Lirası 

• orada malum parti varmı

kaç tane gezi eylemi olmuş????

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.