Şimdi Ara

malesef kötü transfer politikası izledik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • takımı baştan aşağı genç oyuncularla değiştirmek devre arasında çok ama çok transfer yapıp birçoğunu gereksiz bonservis ücretleri vermek bence yanlıştı.alına oyuncuların bir çoğu forma şansı bulmadan(yiğit,sercan vb.) 1-2 seneye kadar gönderilecek.takımı gençleştirecek bruma ve telles gibi direk oynayacak gençler yeterliydi.

• Tamam başkana iletiyorum bir daha denemicez böyle bir şey gelecek başkanlarada ders olacak bu sözlerin..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgue

Tamam başkana iletiyorum bir daha denemicez böyle bir şey gelecek başkanlarada ders olacak bu sözlerin..

Ergen laflarıyla konuşmak yerine güzelce açıklama yapabilirdin de mi? Adamın düşüncesine katılmaman böylesine gevşek gevşek konuşmanı gerektirmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Tamam başkana iletiyorum bir daha denemicez böyle bir şey gelecek başkanlarada ders olacak bu sözlerin..

Ergen laflarıyla konuşmak yerine güzelce açıklama yapabilirdin de mi? Adamın düşüncesine katılmaman böylesine gevşek gevşek konuşmanı gerektirmiyor.

Sen kimsin..? Sana ne oluyor, kuyruk acın mı var hayırdır..?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldığınız oyuncular Yiğit, Sercan gibilerden daha potansiyelli oyuncular.
  • quote:

+1905

Koskoca adamlar, koskoca yöneticiler bir araya gelerek ne toplantılar yapılıyor bu oyuncular alınırken. Öyle birşey söylüyor ki, sanki yıllarca takım yönetmiş gibi.
    Taraftarsan taraftar gibi davran biraz. Bu söylemleri neye dayanarak söylüyorsun ? Cahil cahil konuştuğunun farkında bile değil.
  • Telles ve Hajrovic doğru yatırımlar. Burdisso yanlış tercih bu yarım sezonluk idare etsin diye aldık diye düşünüyorum. Veysel ve Salih'de türkiye kupası için iyi olur işte yeri gelir sakatlık durumu olursa joker olarak kullanılır. Kimse bu adamlardan takımın vazgeçilmez oyuncusu olmasını beklemiyor zaten.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Sen kimsin..? Sana ne oluyor, kuyruk acın mı var hayırdır..?

Senden ne kuyruk acım olacak benim? Karşı düşüncelere saygısı olmayan insanlara tahammülüm yok sadece.

• Kötü mü yoksa iyi mi olduğunu zaman gösterecek.

Ayrıca şu fikirdeyim bu kadar oyuncu alındı ama bunların yerine 3 tane kendini kanıtlamış kaliteli ilaç transferler yapabilirdik

Örneğin stopere sağlam bi adam Vidic gibi. Orta saha ya Guarin gibi Forvete sağlam bi adam Michu gibi.

Sol bek konusunda zaten çok iyi iş yaptık Alex Telles den çok ümitliyim
  • Nesi kötü allah aşkına. Hepsi direk 11 e girmeyecek zaten. 3 kulvarda giden biziz ama tek kulvarda giden fenerin kadrosu daha genişi bizimkinden?? 10 tane ortasaha var adamlarda? Transferler gayet mantıklı ve düzgün helal oldun ünal başgana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takımımız zaten çok tecrübeli. 2 yıldır bir aradalar 2 şampiyonluk 2 süper kupa 1 cl çeyrek finali yaşadılar. Nerde nasıl oynanır çok iyi biliyor. Şimdi yanlarına gençler alındı. Her dönem 1-2 genç kadroya demir atsa (fatih terimin 2 sene önceki semih hamlesi) tamamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVoid

Aldığınız oyuncular Yiğit, Sercan gibilerden daha potansiyelli oyuncular.

+1905
  • Bence Salih hariç hepsi nokta atış. Sadece kendi altyapımıza üzülüyorum niye bizden çıkmıyor diye. Çıkıyorda az çıkıyor. En azından kiralayalım oynamayanları...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Telles ve Hajrovic doğru yatırımlar. Burdisso yanlış tercih bu yarım sezonluk idare etsin diye aldık diye düşünüyorum. Veysel ve Salih'de türkiye kupası için iyi olur işte yeri gelir sakatlık durumu olursa joker olarak kullanılır. Kimse bu adamlardan takımın vazgeçilmez oyuncusu olmasını beklemiyor zaten.

Salih dursun kaç para ?

Veysel 930 bin euro

bu kadar parayı veriyorsak takımın vazgeçilmezi olmak zorundalar.
  • Benim tek suphem bu kadar transferin bir anda, hem de devre arasinda yapilmasi. Genclestirme operasyonu ince eleyip, sik dokunarak yapilmasi gereken bir operasyondur. Acaba bu oyuncular ne kadar arastirildi? Tamamen soru isareti. Ve simdiye kadar izledigim oyunculardan (Salih, Umut, Hajrovic) hicbiri ilk bakista "cok iyi transfer" izlenimi vermedi.

Diger oyunculari henuz tanimiyoruz. Koray Gunter, Ontivero gibi oyuncular henuz altyapidan yeni mezun olmus, resmi maca cikmamis oyuncular. Koray ilginc mesela. Birkac kere Almanya U20 takiminda oynamis ama Dortmund bu oyuncuyu Galatasaray'a rahatlikla (hem de bonservisiyle) veriyor. Almanya milli takimi hedefleyen bir genc de cikip Turkiye ligine geliyor. Normal sartlarda olacak bir is degil. Burada da soru isareti var. Yani ya super bir transfer yaptik, ya da Almanlar bundan umudu kesip birakmislar.

Hicbiri Bruma falan gibi kendini kanitlamis oyunuclar degil yani. Bu acikdan bakarsak biraz kumar oynanmis. "Umarim" transferler iyi cikar demekten baska bir yorum yapamiyorum.

• salih hariç demek istemiyorum da öyle gibi, transferler çok iyi. yedek kulübemizin kalitesi birden arttı, sol bek,sağ kanat, sağ bek gibi sıkıntılarımızı da çözdük sayılır. selçuk, chedjou ve eboue'ye ligde alternatifler edinildi, daha ne olsun? geç oldu biraz sene başı yapmalıydık bunları dersen anlarım ancak.
  • Alinan hic bir oyuncuyu Telles ve Bruma dahil bir kere bile seyretmedigine adim gibi eminim.Nasil bu kadar vizyonsuz olabiliyorsunuz aklim ermiyor.Ayni senin gibi insanlar kahve koselerinde niye bir ardamiz daha yok diye bos laflar eder,bir kere a2 maci izlememistir.Galatasaray suan cok iyi bir transfer politakasi izlemistir her mevkiye birer genc yildiz adayimiz var.Mesela forvete transfer yapilmadi neden cunku a2ds Berk Unsal var firtina gibi geliyor.Bu cocuklar yigitler sercanlar inamatolarla hic alakasi yok hepsi izlenerek ve onaylanarak alindi.Galatasaray'dan once Koraydan vs gram haberin yoktu.Bu adamlar yildiz oluncada ilk boburlenen siz olursunuz.Klasik Turk mantigi sifir sabir sonuc odakli taraftarlik.Biraz mantikli olda takimi seviyorsan boyle islere destek ol kostek olma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiRaiverd

Alinan hic bir oyuncuyu Telles ve Bruma dahil bir kere bile seyretmedigine adim gibi eminim.Nasil bu kadar vizyonsuz olabiliyorsunuz aklim ermiyor.Ayni senin gibi insanlar kahve koselerinde niye bir ardamiz daha yok diye bos laflar eder,bir kere a2 maci izlememistir.Galatasaray suan cok iyi bir transfer politakasi izlemistir her mevkiye birer genc yildiz adayimiz var.Mesela forvete transfer yapilmadi neden cunku a2ds Berk Unsal var firtina gibi geliyor.Bu cocuklar yigitler sercanlar inamatolarla hic alakasi yok hepsi izlenerek ve onaylanarak alindi.Galatasaray'dan once Koraydan vs gram haberin yoktu.Bu adamlar yildiz oluncada ilk boburlenen siz olursunuz.Klasik Turk mantigi sifir sabir sonuc odakli taraftarlik.Biraz mantikli olda takimi seviyorsan boyle islere destek ol kostek olma.

+1
    scoutlar kaç defa maçlarını izlemiştir allah bilir. çünkü aldığın oyuncular milyon € değerinde. ve ünal aysal tam bir esnaf olduğu için o da biraz takip etmiştir raporları okumuştur. yoksa bu kadar transfer devre arasında yapılmazdı.

• GS kaç adam aldı ben sayamadım 5-6-7? Bence de doğru bir hamle değil bu yapılan, devre arası böyle büyük bir yapılanma hiç görmemiştim şimdiye dek.
    Transfer zaten genel olarak risk işi, bu kadar adamın elde patlarsa Aysal'ın ilk senesi gibi yine büyük bir yapılanma gerekir, tutarsa takım alır gider. Şahsen bence gerekli olmayan, çok riskli bir kumar oynandı.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.