Şimdi Ara

MALDİVLER BALAYI TAVSİYE

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

KISMET OLURSA KASIM AYI BAŞINDA MALDİVLERDE BALAYI DÜŞÜNÜYORUZ. DAHA ÖNCE GİTMİŞ VEYA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR TAVSİYE/TECRÜBELERİNİ YAZARLARSA SEVİNİRİM. (BÜTÇE MAX 3500 EURO)

MESELA
    -BALAYI İÇİN HANGİ ADALAR UYGUN
    -HANGİ TURLARI TAVSİYE EDERSİNİZ
    -BİLMEMİZDE FAYDA GÖRDÜĞÜNÜZ DİĞER BİLGİLER/TECRÜBELER

• Bende bi ara düşünüyordum Maldivleri ama 7000tl az bile gelebilir... emin değilim ama iyi bi araştır... uçak biletleri çok tutuyor özellikle...
  • Almanyadan fiyatlar daha uygun 5 günlük tam pansiyon 750 - 1100 euro arasinda degisiyo kisi basi ..ucak bileti dahil.Ama bizim acentalar napar bilmiyorum.. su siteye bi bak istersen almanca ama fiyatlar fotograflar ve otel kiyaslama bakimindan faydasi olur : Adres.

Ben Maldives konusunda makale yazmistim ama , amac farkliydi orda , gitmedim :) .Ama duyduklarim sunlar gümrükte bavullar acilarak araniyormus herkesin , daha cok dini semboller ve hediyelik esyalar ali konuluyormus ama sonra otele yollaniyormus..Ben böyle duydum..Bide günes kremi cok pahaliymis burdan götürün dediler..Sen gidince bize yazarsin artik ..bu arada tebrikler evlilik icin , asil konuyu kacirdik ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.