Şimdi Ara

Malatyalı çocugun isyanı :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu dışı arkadaşlar sroyla alakası yok
    Paylaşmk istedim koptum :D
    http://www.izles ene.com/video/cocuklar-malatyali-cocuk-isyani/620205?ref=embedv2
    aglancak halimize gülsek mi aglasak mı
    boşlugu kaldırın^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FeteLin0 -- 21 Kasım 2008; 23:21:12 >

• Yarıldım gece gece
  • İnsanın kalibini kırmayaya değer mi? Sizin paranız, pulunuz, şirketiniz var onların hepsi batsın. Çocuğu doldurmuşlar, arkadanda sufle veriyorlar Zaten böyle şeyler için hep çocuk kullanılır; ama bu sefer yanlış çocuk seçmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..::Thunderbolt::.. -- 21 Kasım 2008; 23:45:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..::Thunderbolt::..

İnsanın kalibini kırmayaya değer mi? Sizin paranız, pulunuz, şirketiniz var onların hepsi batsın. Çocuğu doldurmuşlar, arkadanda sufle veriyorlar Zaten böyle şeyler için hep çocuk kullanılır; ama bu sefer yanlış çocuk seçmişler.

harbi ha orda bittim zaten ben

• izledim süper yhaa
  • İşte Siyasi Sorunlar Hele Dogu Bölgelerimizde Bu Sekilde Yaparak Ortalıgı Karıstırıyorlar

Onun Yerine Aileleri Konuyu Dile Getirseler

Örnek : Köyüme Turkcell Avea Telsim Şebekeleri Yapılacaktı Köyün Tam Göbegine Ama Bunun Yerine Köy Muhtarımız Her Türlü İzini Alarak Köyün 500 Metre Dısında Bir Yere Diktirdiler Ve Koca Köy Bunun Yapılmasına Yardımcı Oldu

Ama İşte Ailesi Okumamıs Vs Olan Kişilerde Bu Sorunlar Cocuklarının Yaptıkları Sanki Cok Güzelmiş Gibi Gelir Ailelere Neyse Konusturacaklar Beni Olmayacak

En Güzeli ne-nerede . com var orda siyaset meydanında görebilirsiniz beni Dogu batı Sorunları İcinde İyi Kapısmalar Yapıyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.