Şimdi Ara

Malatyada öğrenci olmak? Malatyadaki öğrenciler ve yaşayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bu yıl gitme ihtimalin olan şehirlerden birisi de Malatya, hayatımda hiç gitmedim. Nasıl bir yer? KYK yurtları yeterli mi? İnönü üniversitesinde okuyacağım.

• üniversite yurdu çıkar kampüs güzel kafeler de yeterli umduğundan çok güzel bir şehir göreceksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üniversitesini bilmiyorum ama yaşamak için ideal bir şehir,Doğu'da okuyacak olsam kesinlikle Malatya yazardım.
  • Hangi bölüm yazcaksin

• malatya güzel şehir de her şey var
  • Malatyada yaşıyorum trafik yok denecek kadar az kendi halinde bir şehir

• Dtmii D kullanıcısına yanıt
    Aynı isimli farklı şehirlerde yaşıyoruz herhalde Elbette bi İstanbul trafiği değil ama özellikle büyükşehir olduktan sonra sıkıntı arttı. Yine de trafik can sıkıcı seviyede değil.

Konu sahibi arkadaşın sorusu varsa yanıtlayabilirim. Malatyalıyım. Doğma büyüme burada yaşamadım ama şu an Malatya'da oturuyoruz.

• Doğduğumdan beri Malatya'dayım. Güzel şehir demek için şu ana nerede yaşadığını bilmek gerekiyor. Doğu ve Güneydoğu illerinden birindeysen güzel olabilir ama batıdaki bir şehirdeysen muhtemelen sıkıcı gelecektir. Üniversitesinde okumadım ama dıştan bakınca güzel bir üniversiteye benziyor .
  • Hocam doğma büyüme İstanbuldayım.
  • Hangi lise?

Malatya 4 yıl için iyidir,kampüs büyük.ayrıca futbolla ilgileniyorsanız stad kampüsün dibinde.

• schmeiblak S kullanıcısına yanıt
    Kartal yakacık sağlık lisesi. 5 sene eğitim göreceğim eğer uzamazsa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.