Şimdi Ara

Malatya Pazarı Palancı bugüne özel sepette 150 TL üzeri %40 indirim+ücretsiz kargo (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
5.841
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasac

sektör olarak ne geçiyor?
    Market.
    Benim 2. alışveriş olarak kabul etti bonus da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gulhana G kullanıcısına yanıt
    amex kabul ediyor mu?

edit:amex işledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasac -- 11 Mayıs 2020; 0:0:1 >
  • Bölünüp 2 ayrı firma oldular.

• nasıl indirim yok arkadaşlar %40 la bayağı piyasanın altına geliyor çoğu ürün. tuzlu tuzsuz fıstık ay çekirdek baharaltar köme pestil daha bi sürü ben 15 dakka kala gördüğüm için hızlıca bi spet yaptım 160 tuttu
  • kampanya uzamış galiba hala düşüyor sepette
  • Wasabi soslu bezelye ve Brezilya cevizi güzel fiyattı %40 indirimle. Araya bir kaç bişey daha sıkıştırıp alışverişi yaptım. Haber için teşekkür ederim.
  • indirimi hemen kaldirmislar yetisemedik
  • 10.8 liraya leblebi, 18 liraya tuzlu fıstık satıyor adamlar. Başka ürünlerde de güzel fiyatlar vardı. 100 lirayı geçince kargo parası da yok. 120 lira civarı sipariş geçtim. Bence sıcak fırsattı. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

yüzde 40 düştükten sonraki fiyatlara pahalı diyenlerle aynı ülkede mi yaşıyoruz acaba
  • haber veren arkadaşa teşekkürler, 151 tl sipariş geçtim. sitede 250'ye %30 indirim var, aldığım ürünler gelsin memnun kalırsam tekrar sipariş geçerim
  • %40'a yetişemedik, maalesef.
    Paylaşım için teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 23.59 ile yetiştik teşekkürler fırsat için epey güzel oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyazid84

Bilemedim.

Siirtten 80 tl ye getirtiyoruz 1 kalite.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 11 Mayıs 2020; 0:34:9 >
  • Tarim kredide iyi fındık 64lira burada yuzde40 ininde 60 lira nasik oluyor bu yuzde40 indirim

• çiğ badem fiyatı gayet iyiydi kilosu 61 tlye geldi. 500 gram siirt kilosu 87
    antep 250gr kilosu 81 tl ye geldi ana çıtlak ise gayet iyi market kampanyasına da saydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Siirtten 80 tl ye getirtiyoruz 1 kalite.

Alıntıları Göster
    Nasıl alabiliriz...

• İndirim bitti mi ya? 150 üstüne%20 indirim yapıyor sepette

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 hafta önce almıştım 250 üzerine yüzde 30 indirim vardı Ama fındık indirimsiz 80 tl di bez kaliteli maske ve hediye hurma ufak paketler Üzüm leblebi gelmişti ürünler çok iyi vakumla paletlenmişti ve tazeydi fiyatlar artmış diye yüzde 40 indirmden ürün almadım kalitesinden çok memnun kaldım
    Malatya Pazarı Palancı bugüne özel sepette 150 TL üzeri %40 indirim+ücretsiz kargo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda28 -- 11 Mayıs 2020; 1:29:14 >

• Malatya pazarı 1,5 yıl önce ikiye bölündü. Mısır çarşısındaki mağazaları bile iki ayrı işletme oldu. Ürünlere gelince 10 gün önce verdiğim sipariş genel olarak iyi ama lüks karışık diye aldığım karışık kuruyemiş’de çok fazla sarı leblebi olmasına uyuz oldum. Nasıl lüks anlamadım. Kargo havası alınmış paketli jelatinlerde geliyor.

• Antep fıstığı kilosu 138 TL inanılmaz pahalı!! Burda Kilosu 70 TL'ye defalarca A sınıfı antep fıstığı aldık.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.