Şimdi Ara

Malatya Organik Kayısı Pazarı! 🍑 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
29
Favori
10.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Malatya İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Kurutulmuş Gıdalar
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar, detaylı bilgilendirme PM'den yapılmıştır. İyi günler dileriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperburaksenturk -- 28 Ekim 2019; 10:45:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Ürünlerden ben de aldım.Çok özenli paketlenmiş ve kargolanmış.Dışarıdan alınan nasıl sarartıldığı belli olmayan kayısılardan değil.Özellikle pestili herkese tavsiye ederim.Yeni alışverişlerde görüşmek üzere.
  • iasker11 İ kullanıcısına yanıt
    Olumlu geri dönüşleriniz bizler için çok değerli İsmail Bey. Ürünlerimiz üretiminden paketlenmesine; kargo sürecinden sizlere sağlıklı şekilde teslimatına kadar büyük bir titizlik ve özenle takip edilmekte olup en uygun ve en lezzetli ürünleri sizlerle buluşturma gayreti içindeyiz.

Tekrardan afiyet olsun dileklerimi ileterek, sizlere ve ailenize iyi günler diliyorum. Yeni alışverişlerde buluşmak dileğiyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperburaksenturk -- 18 Kasım 2019; 0:49:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• N11 den baktım malatya kayısısı ,tüm sipariş verenler övgüyle sözedip 5* vermiş. Kargo dahil 20 tl..
    İki katına satarak mı buluşturuyorsunuz halkı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip.
    Fiyatlar 1 tık pahalı geldi bana. Dün Yıldırım kuruyemisden(siz tanırsınız muhakkak) denemek amaçlı 5 kg çeşitli ürünler sipariş ettim. Sizin fiyatlara göre %10 daha ucuz gibi geldi bana.
    Ürünler bitmeye yakın sizden de bir sipariş geçerim denemek için...

• man utd kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkürler. n11'den bakmış olduğunuz ürün hakkında bilgi sahibi değilim ama isterseniz size kısa bir bilgi vermek isterim ki burada diğer üyeler ve sipariş vermek isteyenlere mihmandar olsun. Malatya kayısısı kısım kısımdır. Nasıl ki zeytin veya zeytinyağı alırken farklı türler, sıkımlar hatta renkler dahi mevcut ise kayısı için de envai çeşit ürün vardır. Hacıhaliloğlu, Hasanbey, Kabaaşı, Soğancı, Çataloğlu, Çöloğlu, Alyanak, Şalak (Aprikoz), Şekerpare, Şam, Turfanda İzmir, Çiğli, İmrahor, Karacabey, Adilcevaz-5, Ethembey... gibi yetiştirildiği bölgeye, kabuk kalınlığına, meyve-su oranına, irili-ufaklı yapısına, tadındaki şekerli veya mayhoşluk durumuna, verilen gübre, yapılan aşılama vd. faktörlere göre çeşitlilik göstermekle beraber fiyat yönünden de ciddi bir yelpaze mevcuttur. Bu açıdan işin içinde olmayan, haliyle konuya sadece alıcı ve tüketici gözüyle bakan kişiler bu fiyat değişkenliklerini farklı yorumlayabilirler ama temelde en çok giden ve hem lezzet, hem görüntü olarak -daha canlı ve Güneş ışığına doygun- Malatya toprağı ürünleri diğerleriyle belirgin düzeyde farklılık gösterir. En basitinden Karacabey Bursa’nın, İmrahor Ege Bölgesi'nin, Şalak (Aprikoz) Iğdır ve Kağızman bölgesinin, Turfanda İzmir ve Çiğli İzmir'in, Adilcevaz-5 Bitlis’in sofralık ve kurutmalık kayısı çeşididir. Ürünlerin size n11, GittiGidiyor vb. yerlerden siparişlerini yaparken gönderilen bölgeye, ürünlerin türüne vs. dikkat ederek hatta sipariş öncesi satıcı ile görüşüp teyidini alarak sipariş verecek olursanız bu detaylar yönüyle farklılıkları kendiniz de görmüş olursunuz.

Burada saymış olduğum türler içinde en çok tercih edilen Hacıhaliloğlu, Hasanbey, Kabaaşı kayısı çeşitleri aşılama yönüyle ve yetiştirilme methodlarıyla tamamen Malatya bölgesine mahsus olduğundan bunları seçtiğinizde gerek fiyatı gerekse Güneş'in vermiş olduğu o parlaklığı, tadı, lezzeti yönüyle yanılmazsınız.

Kayısı gördüğünüz üzere hemen her yerde yetiştirilebilen -çok soğuk olmamak kaydıyla- bir üründür. Iğdır gibi bir yerde klimatoloji etkisiyle kayısı Malatya'dan erken olgunlaşır ve İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana gibi büyük şehirlerde gerek kurusu gerekse yaşı çok daha çabuk pazara çıkar ama lezzet yönüyle Malatya bölgesi kayısısıyla arada dağlar kadar fark vardır.

İşte bu sebepten nasıl ki zeytinin Hatay, Mersin, İzmir, Bursa-Gemlik vd. farklı farklı yerlerden çıkartılan türleri gerek fiyat gerekse kullanım yönünden farklılık gösteriyorsa bu durum kayısı içinde geçerlidir. Önerimiz ise her ürünü orijinal bölgesinden ve satıcısı ile güven ilişkisi içinde temin etmek ve tüketmektir.

Sizlere ilgili konuyu ifade etme zemini oluşturduğunuz için bu anlamda çok teşekkür ederim, umarım yararlı olmuştur. Tekrardan görüşmek dileğiyle, esen kalınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperburaksenturk -- 20 Aralık 2019; 1:42:20 >

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Erhan Bey,

Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkürler. Bahsettiğiniz arkadaşları tanıyorum, sizler tüketici olarak bir sonraki siparişinizde bizleri tercih ederseniz şayet var olan farkı kendiniz göreceksinizdir. Ürünlerimize güvenmekteyiz. Fiyat/performans yönüyle bir üstteki mesajda belirttiğim gibi ürün gamı geniş olduğundan satıcılarla, ürün fiyatlarını bu yelpazedede değerledirmek daha doğru olacaktır.

Şipariş vereceğiniz zaman tarafıma PM atarsanız hem ilgili konu hakkında hem de siparişlerinizle ilgili bizzat ilgileneceğim. Şimdilik kendinize çok iyi bakın, esen kalınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperburaksenturk -- 20 Aralık 2019; 1:44:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alperburaksenturk

Merhabalar Erhan Bey,

Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkürler. Bahsettiğiniz arkadaşları tanıyorum, sizler tüketici olarak bir sonraki siparişinizde bizleri tercih ederseniz şayet var olan farkı kendiniz göreceksinizdir. Ürünlerimize güvenmekteyiz. Fiyat/performans yönüyle bir üstteki mesajda belirttiğim gibi ürün gamı geniş olduğundan satıcılarla, ürün fiyatlarını bu yelpazedede değerledirmek daha doğru olacaktır.

Şipariş vereceğiniz zaman tarafıma PM atarsanız hem ilgili konu hakkında hem de siparişlerinizle ilgili bizzat ilgileneceğim. Şimdilik kendinize çok iyi bakın, esen kalınız...
    İlginiz için teşekkürler. Aldığım ürünlerden çok memnunum siz onlardan daha iyi olduğunuzu iddia edince sizden almamak olmaz.
    Ürünler azalıyor bitmeye yakın sizdende bir sipariş geçeceğim. Kalite ve müşteri memnuniyeti olduktan sonra 2-3 TL farkın lafı olmaz.

• Alper beyin ilgisinden çok memnunuz, kargo hızlıca geldi. Yeni ürünlerden de sipariş ettim, erik pestili de şahaneymiş. Kendisine çok teşekkür ederim. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alperburaksenturk kullanıcısına yanıt
    Kayısı Çekirdeği Çikolatası (Bitter Çikolata) ve çikolatalı kayısı lokumu ürünlerinde kullanılan kaplama gerçek çikolata mı, içinde bitkisel yağ vb var mı?
  • ferther kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

İlginiz için öncelikle çok teşekkürler. Ürünlerimizin tamamında gerçek çikolata kullanıyoruz. Kayısı Çekirdeği Çikolatası ve Chokay ürünlerimiz en çok beğenilenler arasındadır. Özellikle kahvenin yanında şık bir sunum olarak tadımlık veya misafirlere ikram etmek isteyenlerin en çok tercih ettikleri arasındadır. Chokay içindeki lokum kıvamında kayısıdır; dışı isteğe göre beyaz, normal ve bitter çikolata kaplamalıdır. Kayısı Çekirdeği Çikolatası içinde bütün kayısı çekirdekleri vardır; dışı yine isteğe göre beyaz, normal ve bitter çikolata kaplamalıdır.

• dunyao kullanıcısına yanıt
    Güzel yorumlarınız ve memnuniyetiniz için ben teşekkür ederim Dünya Bey. Sizlere ve ailenize sağlık, afiyet, huzur diliyorum.

Tekrardan görüşmek üzere, sevgiyle kalın...

• Sorunsuz alışverişimiz oldu güvenilir bir arkadaş. Teşekkür ederim.

• Güvenilir arkadaş

• Vezir tepsisi test edilmiştir tamamı taze güzel kaliteli fiyat performans ürünüdür.

Satıcı DH satis yapıp gelen tepkileri göze alıyorsa zaten destek olmak gerekir.

iletişim iyi sorunsuz alışveriş.

Teşekkürler

• Arkadaştan baya bir çeşit ürün aldım. Bazı ürünleri baya beğendik (henüz hepsini tadamadik o yüzden tatmadiklarim için yorum yapmayacağım ) Ürünün kargoya verilip bana ulaşana kadar (hatta ulaştıktan sonra bile) ilgisi ve alakası çok iyi,güven konusunda hiç şüpheniz olmasın.
    Kendisine teşekkür ederim.

• Ürünlerde herhangi bir sertifika göremedim. Anladığım kadarıyla merdiven altı bir üretim söz konusu. Ayrıca bir başkasının konusu altında kendi reklamını yapmasını hatta konu sahibini şikayet edip konuyu kaldırtması da hoş sayılacak bir davranış değil. Her ne kadar doğallıktan dem vurulsa da almadan önce iki kere düşünmenizi tavsiye ederim çünkü hiçbir sertifikası bulunmamaktadır.

• Freez3 kullanıcısına yanıt
    Sıcak Fırsatlar'da sözde "Sıcak Fırsat" ilanı açtırıp, mezarci123 adlı kişi ile beraber kendi arkadaşlarınıza kargom geldi, şöyle güzel, böyle güzel diye ofisinizden yorumlar yazdırıyorsunuz. Bunu her zaman yaptığınız için ilgili üyeler sizleri şikayet etmişler ve manipülatif ilanınız silinmiş. İlgili üyeyle satış manipülasyonu yaparak insanları yanıltıyorsunuz maalesef. Yeni yeni hesaplar açarak 4-5 kutu lokum satmak için insanların aldatıldığını; "Sıcak Fırsat" konu başlığının manipülatifçe kullanımını fark eden üyeler bu durumu yönetime iletmiş, ilanı ve manipülatif iş yapanları şikayet etmişler. Bu çerçevede DH Forum tarafından ceza almışsınız, ilgili mezarci123 adlı kişi de uzaklaştırılmış. Bunun üzerine tamamen husumet ile gelip ilanım altında karalama yapıyorsunuz. Diğer üyeler de her şeyin farkındalar, merak etmeyiniz.

Biz yıllardır Malatya'da esnafız ve organik ürünler piyasasında dededen, babadan gelen bir sektörün yeni nesil çalışanlarıyız. Aile mesleğimize, emeğimize, işimize olan sadakatimize dönük bu hedef alıcı tutumuz oldukça üzücüdür. Vergimizle, ruhsatımızla, ürünlerinimizin üretim sertifika ve izinleriyle; bizlerin de her zaman için tüketici olabileceğimiz yaklaşımı ve anlayışıyla bu piyasa içerisindeyiz. Bir ürünü tatmadan, ürünü ve satıcıyı deneyimlemeden; ürünler hakkında tarafımıza ulaşıp (üstelik burası, PM ve WhatsApp her zaman için bilgi verilmeye açık platformlar iken) bilgi almak gereği dahi hissetmeden sadece maksatlı ve bir amaca hizmet eden yorumlar yapmak; bunu da başka satıcılardan gelen istek, işbirliği ile yapıyor olmak maksatı belli olan, husumet güdücü bir karalamadır.

Konuyla ilgili DH Forum adminleri bilgilendirilmiş ve sizlerin bu tutumu raporlandırılmıştır. Sizlere söylenecek -ne yazık ki- başka hiçbir söz bulamayarak Allah'tan ıslahiyet ve dürüstlük nasip etmesini diliyorum.

Saygılarımla...

Edit: İmla Kuralları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperburaksenturk -- 4 Ocak 2020; 13:20:23 >

• Birincisi ilan benim değildi. İkincisi mezarci123 hesabını tanımam etmem. Üçüncüsü tek hesabım var ve başka hiçbir şekilde hesap açmadım, açtırmadım. Dürüstlüğü sizden öğrenecek değilim. Asıl Allah sizi ıslah etsin. Tarafıma iftara üstüne iftira atıyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.