Şimdi Ara

Malatya Organik Kayısı Pazarı! 🍑 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
29
Favori
10.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Malatya İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Kurutulmuş Gıdalar
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değerli yorumlarınız ve memnuniyetiniz için ben teşekkür ederim. Sizlere ve ailenize sağlık, afiyet, huzur diliyorum.

Tekrardan görüşmek üzere, sevgiyle kalın...

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• jeo123 J kullanıcısına yanıt

• 3-4 çeşit farkli ürün satın aldım ve tarafıma ürünler sorunsuz bir şekilde ulaştı. Alper Bey sipariş esnasında ve ürünler ulaştıktan sonra bile çok ilgili.
    Ürünler güzel , özellikle kayısı çekirdeği çikolatasını çok begendim.
    İlginiz icin teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Değerli yorumlarınız ve memnuniyetiniz için ben teşekkür ederim Erhan Bey. Sizlere ve ailenize sağlık, afiyet ve huzur diliyorum.

• niktey N kullanıcısına yanıt
    Önceliğimiz her zaman kaliteli ve doğal ürünleri müşteri memnuniyeti esasıyla sizlerle buluşturmaktır. Bu açıdan bizleri tercih ettiğiniz ve ürünler hakkındaki düşüncelerinizi esirgemediğiniz için ben teşekkür ederim Yetkin Bey. Sizlere ve ailenize sağlık, afiyet ve huzur diliyorum.

• pazartesi günü gün kurusu ve dut kurusu siparişim oldu
    Öncelikle ürünler hakkında çoketaylıı bilgilendirdi beni alper bey sağolsun ve kendisine özel durumundan bahsettim ve bana en uygun ürünü seçerek aynı gün içinde kargoya verdi.Kargonun her aşamasında bizzat kendisi detaylı bilgi verdi ve bugün öğlen kargo evime teslim oldu.Gün kurusu kayısılar extra kalite bu güne kadar aldıklarından çok lezzetliydi
    Ödeme konusunda ürünler kargoya verildikten sonra bana iban nosu iletildi eft ile ödeme yapıldı.
    Her aşamasından zevk aldığım bir sipariş oldu.
    İlgi alaka için çok teşekkürler alper bey
    Alış verişimiz artarak devam edecektir.
    Hayırlı işler

• pasha216 P kullanıcısına yanıt
    Mustafa Bey, değerli yorumlarınız için ben teşekkür ederim. Nihayetinde kendimizin de bir tüketici olduğu gerçeğiyle hareket ederek; özverili, dürüst, özenli ve ilgili olmaya fazlaca dikkat ediyoruz. Gün kurusu ve kuru dut konusunda hassasiyetinize en uygun ürünün gönderimini sağlamıştık, ürünlerimize yönelik memnuniyetiniz bizleri çok mutlu etmiştir.

Başka alışverişlerde görüşmek dileğiyle. Sizlere ve ailenize sağlık, huzur, afiyet diliyorum.

Sevgiyle kalınız...

• hocam hayırlı işler.

deneme amaçlı bir kaç farklı ürünü 100'er 200'er gram alma şansımız var mıdır?
    ona göre sipariş hazırlayacağım.
  • ibolution kullanıcısına yanıt
    Tarafınıza PM atılmıştır.

• Alper bey'den benimde siparişim oldu.Gün kurusu ve pestil aldım.Ürünler gerçekten çok lezzetli.Özellikle gün kurusu bugüne kadar yediklerimin en güzeli.Gerek sipariş aşaması ve gerekse kargo takibi oldukça başarılı.Ürünlerin önce kargoya verilip daha sonra ücretin ödenmesi ayrıca kendilerinin ne kadar ilgili ve güvenilir olduğunu gösteriyor.

Özetle güzel bir alışveriş oldu.Ama bence söyle foruma özel karma bir paket kargo dahil bir kampanya olursa daha fazla arkadaş istifade eder.

Sağlıcakla kalın.Hayırlı işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msgunes -- 15 Mart 2020; 8:36:19 >
  • Alper Bey'den ürünlerini denemek amaçlı üzüm pestili, dut pestili, erik pestili, chokay kayısı lokumu, kayısı parçacıklı top ve antep fıstıklı muska aldım. Kendisi kargo ve ödeme konusunda çok ilgili ve ürün size ulaşana kadar takip ediyor. Ayrıca hediye olarak kayısı çekirdeği de yollamış gayet güzeldi. Diğer ürünlerini de genel olarak beğendim taze ve kaliteli ürünler satıyor.

Güvenle alışveriş yapılabilir. Kendisine teşekkür ederim.

Bu hafta yine bir alım yapacaktım ancak fiyatlarda değişiklik olmuş ve bazı ürünlere zam gelmiş. Fiyatlarda sonrasında bir indirim olacak mıdır?
  • Gun kurusu,Erik pestili,Cifte kavrulmus lokum,Kome siparisi verdim ve elinde olmamasina karsi ceviz ihtiyacimida zahmet ederek alip gondermistir tessekur ederim ayrica hediye icinde tesekkurler urunleri denedim gayet guzel tavsiye ederim ilgili bir arkadas
  • hayırlı satışlar
    takip
  • Aldığım gün kurusu kayısı ve cevizli köme geldi bugün. Sindirim sorunları yaşadığımızdan dolayı evde sürekli bulundururum kayısı. Çokda çeşitli yerlerden alıyorum. Bu güne kadar yediğim en güzel kayısı diyebilirim. Kömeyi oğlum için almıştım benim çok aram yok açıkcası oda bayılarak yiyor :) buradan tekrar teşekkür ediyorum..

• Hocam kargo sizden mi oluyor yani bu fiyatlara dahil mi?

• Çoklu alışveriş yapacağım da?

• İnciİzmir kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Tarafınıza PM atılmıştır. Aynı zamanda daha hızlı ve sağlıklı bir iletişim kurabilmek adına ilanımız üzerindeki WhatsApp iletişim linkine tıklayarak merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz tüm diğer detaylar hakkında bizlere ulaşabilirsiniz.

İyi günler dileriz, esen kalınız...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.