Şimdi Ara

Malatya'dan 308 alındı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
9.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni aracın hayırlı olsun kardeşim, sıcağı sıcağına Golf ten sonraki izlenimlerini bir kez daha okumak isterdim.
    Geçtiği yolu 1dk sonra unutan biri olarak Kıskaçlı daki et lokantaları hala aklımda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZeroDisquiet kullanıcısına yanıt
    Bende tam kullanıcı adına bakıp dikkate alın yazdıklarını diyecektim siz erken davranmışsiniz.

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    1.0 golflerde bağımsız yok. O kadar fark var mı bilmiyorum ama çukur tümsek geçişleri bariz kötüydü. Arabanın sahibi de aynı şeyi söyledi.

308 de aynı şekilde sert.

• İnceleme bekliyoruz hocam ilk aldığın allure + golf + cep arasındaki farkları yazıver
  • @turkeril Benim konuma da yazmıştınız. Hayırlı olsun. Ben de Giulietta'yı bugün yeni sahibine hayırlayıp Allure 308 için ekspertiz yaptırıp kaporasını verdim

Abi @esmerce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi humerus06 -- 20 Mart 2019; 21:53:21 >
  • Vay be 2016 ekimde sıfırını arkadaşa 68000 bine almıştık. İkinci eli 90 olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

1.0 golflerde bağımsız yok. O kadar fark var mı bilmiyorum ama çukur tümsek geçişleri bariz kötüydü. Arabanın sahibi de aynı şeyi söyledi.

308 de aynı şekilde sert.
    torsiyon golflere daha konforlu diyorlar galiba süspansiyonları yumuşatmışlar torsiyondan dolayı bağımsızlarda yol tutuşu iyi olsun diye sertleştirilmiş galiba ne derece doğru bilmiyorum bilgili biri varsa alıntılasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: humerus06

@turkeril Benim konuma da yazmıştınız. Hayırlı olsun. Ben de Giulietta'yı bugün yeni sahibine hayırlayıp Allure 308 için ekspertiz yaptırıp kaporasını verdim

Abi @esmerce
    Oo hayırlı olsun, detaylı inceleme isterim

• Cryin kullanıcısına yanıt
    Çok kollu süspansiyon olan modelin arka aksı çukurlarda daha sesli ama daha kontrollü ve özellikle hızlı giderken daha bir güven verici. Yol bozuk falan demeden viraj yapacak adama multilink iyi gider.

Torsiyonlu modellerin zaafı konfor değil, dönüşlerde önden kayma yapması. Yalnız Golfteki torsiyon sistemi nasıl yapmışlarsa gayet başarılı, çoğu normal kullanıcının anlaması mümkün değil. 308'de gördüğüm bir iki kusuru Golfte görmemiştim.

308 konu sahibine hayırlı olsun bu arada.
  • İyi dilekleriniz için teşekkürler, bahçe işini bitirmeye çalılşıorum, prosedür çok arsada. Tapu devrinden önce tarım il md onayı bekleniyor vs.... araba gibi kolay değil :)

Ama isterseniz kullanabileceğiniz bir ortak ödeme sistemi mevcut. Alıcı parayı oraya gönderiyor. İş bitince satıcıya aktarılıyor. Keşke araçlar için de olsa.

Fırsat bulsam sıcağı sıcağına değerlendirme yazmak isterim.

• quote:

@turkeril Benim konuma da yazmıştınız. Hayırlı olsun. Ben de Giulietta'yı bugün yeni sahibine hayırlayıp Allure 308 için ekspertiz yaptırıp kaporasını verdim

Abi @esmerce
    Kaç model, kaça bitti?

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Hocam 2014 model değişensiz tek parça boya 70 bin kilometrede. Denon ses sitemi, Jukebox, Anahtarsız giriş çalıştırma ve çarpışma önleme (sanırım otomatik fren) ve cam tavan var. 76.500’e bitirdik. Benim Giu’nun üstüne 10 daha koymuş oldum

• esmerce kullanıcısına yanıt
    Yakında bi uzun yol yapıp karşılaştırmalı inceleme yazarım abi Giu, Astra J, Golf6, Civic FD6 hepsiyle harmanlayarak yazarım

• quote:

Hocam 2014 model değişensiz tek parça boya 70 bin kilometrede. Denon ses sitemi, Jukebox, Anahtarsız giriş çalıştırma ve çarpışma önleme (sanırım otomatik fren) ve cam tavan var. 76.500’e bitirdik. Benim Giu’nun üstüne 10 daha koymuş oldum
    O zaman iyi alışveriş olmuş :)
    İlk gelenler en doluları. 2014 sonrası denonlu, anahtarsız girişli, adaptif cruise'lu manuel araç yok bildiğim kadarıyla.
    Direksiyonun oradaki gösterge maxidot benzeri ise, adaptif cruise de var demektir.
  • Sadece merakımdan dolayi soruyorum 90-95 civarı bluehdi otomatikler var neden tercih etmediniz acaba ozel bir sebebi var mı yanlis anlamayin bende arac alma arifesindeyim o yuzden soruyorum

• quote:

Yakında bi uzun yol yapıp karşılaştırmalı inceleme yazarım abi Giu, Astra J, Golf6, Civic FD6 hepsiyle harmanlayarak yazarım
    "FD6 hepsinden iyiydi Golf ten çok çektim" diyomuşun ve forum göçüymüş

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Hocam aldığım arkadaş da sizin söylediklerinizi söyledi. 2014 sonrası gelenlerde biraz kıstılar renkli tabela okuyan ekran yok mesela onlarda bunda var demişti maxidot bu mu ola ki

• esmerce kullanıcısına yanıt
    Önce beni sonra buray yıkarlar

• quote:

Hocam aldığım arkadaş da sizin söylediklerinizi söyledi. 2014 sonrası gelenlerde biraz kıstılar renkli tabela okuyan ekran yok mesela onlarda bunda var demişti maxidot bu mu ola ki
    Evet gösterge ortasındaki ekran daha detaylı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thekanarya

Vay be 2016 ekimde sıfırını arkadaşa 68000 bine almıştık. İkinci eli 90 olmuş.
    Plus'ları 69 dan aşağı alanı duymamıştım. Ben de garanti uzatarak 70e almıştım. Ama o kampanya öncesi bayi bana 87 fiyat vermişti düz allure için (cam tavansız).

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.