Şimdi Ara

ARIKAN BAL---FORUMDA 9. YIL--- (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
20
Favori
12.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Malatya İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Bal ve Reçeller Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaştan ikinci bal alışım bal hafif ve aromatik bir kokusu var.Benim damak tadıma uydu bence denemelisiniz.
  • Up
  • Geçici olarak mı bıraktınız?
  • Güncel.
  • Bu sezonun ilk büyük siparişi tamamlandı.ARIKAN BAL---FORUMDA 9. YIL--- ARIKAN BAL---FORUMDA 9. YIL--- ARIKAN BAL---FORUMDA 9. YIL--- eldir.

• Satış günceldir,
  • 4 yılımıza özel kampanyamız başlamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Airkan94 -- 4 Ekim 2019; 16:5:5 >
  • satış güncel instagram üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

• Arkadaştan 2.kez bal aldım.İlk aldığımda tatmak için 1 kg petek 1 kg süzme bal almıştım epey gider diye düşünürken bizden çok 4 yaşındaki kızımın yemesiyle daha erken bitti. Bal lezzetli ve aromasını çok beğendik.Sorunsuz şekilde 2 seferdir alışveriş yapıyorum. Esnaf arkadaşım kazancın bol olsun.Hayırlı işler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dersolog

Arkadaştan 2.kez bal aldım.İlk aldığımda tatmak için 1 kg petek 1 kg süzme bal almıştım epey gider diye düşünürken bizden çok 4 yaşındaki kızımın yemesiyle daha erken bitti. Bal lezzetli ve aromasını çok beğendik.Sorunsuz şekilde 2 seferdir alışveriş yapıyorum. Esnaf arkadaşım kazancın bol olsun.Hayırlı işler
    Afiyet olsun böyle yorumlar görmek sevindirici
  • PM attım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXENeO

PM attım...
    Cevaplandı, yarın çıkışını yapacağım
  • Fiyatlar günceldir,satışa devam.
  • 5 kg petek şekersiz ,gerçek bal 4 yılımıza özel kargo dahil fiyatı: 225 tl DEĞİL Kısa Süreliğine 200 TL

çiçek balından mı bahsedıyorsunuz yoksa ayçiçek veya çam balımı
    fıyatınız makul ama deneme urunlerınız yokmu 50-100gr şeklinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: social

5 kg petek şekersiz ,gerçek bal 4 yılımıza özel kargo dahil fiyatı: 225 tl DEĞİL Kısa Süreliğine 200 TL

çiçek balından mı bahsedıyorsunuz yoksa ayçiçek veya çam balımı
    fıyatınız makul ama deneme urunlerınız yokmu 50-100gr şeklinde
    Selamlar sattığımız bütün ballar saf,katkısız çiçek balıdır.Kargo ücretini karşıladığınız takdirde deneme ürünü gönderebilirim.
  • karakovan balı fıyatı cok uygun. Kucuklugum elazıgda gecmıstı bu ılac nıyetıne yenılen cok pahallı olan bal degılmıydı? Hatta peteklerı de yenebılıyordu bal mumu kullanılmayan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baho8282

karakovan balı fıyatı cok uygun. Kucuklugum elazıgda gecmıstı bu ılac nıyetıne yenılen cok pahallı olan bal degılmıydı? Hatta peteklerı de yenebılıyordu bal mumu kullanılmayan?
    Evet hocam karakovan balı ilaç niyetine yenir,petekleri de yani mum olan kısmı da rahatlıkla yenilebilir,diğer petek ballardaki gibi ağızda mum kalmaz.Ben kendim üreticiyim yazdığım fiyatlardan parakende olarak satsam bana yeter,fazlasında gözümüz yok.
  • Yarimsar kg karakovan ve suzme denemelik alayim ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hayırlı satışlar
    takip
  • kampaya devam ediyormu hala ediyorsa 1 2 kilo almak isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi movistar73 -- 19 Nisan 2020; 22:9:3 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.