Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
79
Favori
382.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekranla ilgili eksiklik neydi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hanasay

Arkadaşlar, 5.1 yaksa ne olur 6 yaksa ne olur? 10.000 km.de 100 litre o da 500 lira fark eder. Bu küçük hesapları yapanda zaten keyfini süremez bu aracın.

Bence bu sayfayı daha teknik konularda bilgi paylaşımı için kullanabiliriz.

Kesinlikle katılıyorum. Bu kadar para verip ne yakıyor diye merak eden başka millet yoktur.

Forumdaki Sorulan soruların yarısı kaç lt yakıyor.

Biz böyle bir milletiz... Yabancı forumlarda adamlar teknik konuşuyor.

Sorunları irdeliyor keşfettiklerini açıklıyor.

Şimdi yazanlar olur; beğenmiyorsan ülkeyi terket, foruma girme diye. Şimdiden soyleyim de bu şekilde dusuneceklerden hepinizden daha çok Türküm ve vatanımi da seviyorum.

Sırf bu foruma bakıp ülkenin teknoloji ve bilimde neden ilerlemedigi anlaşılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tatlisevgi

Ekranla ilgili eksiklik neydi acaba?

Ekran boyutu ile dokunmatik hassasiyeti eksileri.

• arkadaslsar 1.6dci xtronic ne gider ne basar diyenler,merak edenler için paylaşıyorum.2dk falan gazladım malum heryer radar.Daha fazlası ne olurdu Allah bilir :)+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++
  • eynipa E kullanıcısına yanıt
    Merak ettiğim bir noktaydı. İnternette birkaç test var bu konuyla ilgili ama net birşey bulamamıştım. 200-210 arası değerler elde ediliyor genelde.

Şunu da bilmek lazım tabi, araçlarımızda maksimum hız için bir sınırlayıcı var mı? Var ise bunu kaldırmak mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozmensergen -- 24 Şubat 2018; 14:3:22 >
  • 200km/saat hız bi yana bu araç ECO modda hiç keyif vermiyor...Zaten CVT sinden ötürü bağırarak hızlanıyor bir de turbosu iptal edilince hiç çekilmiyor gerçekten
  • robalo R kullanıcısına yanıt
    Eco modda turbo iptali die bisey yoktur yanlis bilgi.sadece yakit besleme unitesinin microcontroler ina verilen emirler degisir ver yakit tuketiminde tasarruf saglanir.

• Herkese Merhaba,

Sahibi olduğum Makyajlı Qashqai Skypack için 30 dakikalık bir POV otoyol sürüş videosu hazırladım.

Aşağıdaki linki paylaşıyorum, merak eden olursa izleyebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=W8PF314WwG8&t=470s
  • 1.2 xtronic skypack için bayiler en uygun ne kadar veriyor, fiyat alan var mı?

edit: ben arayıp bir kaç bayiden fiyat istedim 131 altına vermiyorlar, daha 3-4 ay önce 108e verdikleri araca neredeyse 23bin zam yapmışlar.
    qasqai defteri kapandı benim için, karoq bakacağız artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuisance -- 28 Şubat 2018; 13:5:45 >
  • Arkadaşlar merhaba bugün sis lambalarını yaktigimda arka sağ sis lambasının yanmadığını farkettim bazı geri vites lambası gibi mi düşünülmüş acaba dikkat eden oldu mu bir de ilk kez dizel araba kullanıyorum vites değiştirme devrini nasıl yapmak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. 2017 model astra j sedan ot.2500km.astram var. Nasipse bugün yarın satacağım. 2017model yeni kasa ot. Qashqai sky pack ya sa desing arasında kaldım. Desing145000 sky pack 148000 fiyat verdi. Desing fiyatı veren bayii seramik kaplama+boya koruma+kaput filmi +cam filmi +motor koruma +kaucukpaspas hediye ederim dedi.sky pack de jant hosuma gitmiyor. Desing çok sık duruyor. Sizce fiyat nasıl. Yarın zam geleceği soyleniyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: intravenoz

Arkadaşlar merhaba. 2017 model astra j sedan ot.2500km.astram var. Nasipse bugün yarın satacağım. 2017model yeni kasa ot. Qashqai sky pack ya sa desing arasında kaldım. Desing145000 sky pack 148000 fiyat verdi. Desing fiyatı veren bayii seramik kaplama+boya koruma+kaput filmi +cam filmi +motor koruma +kaucukpaspas hediye ederim dedi.sky pack de jant hosuma gitmiyor. Desing çok sık duruyor. Sizce fiyat nasıl. Yarın zam geleceği soyleniyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Araç dizelse çok iyi fiat ben kaçırmazdım yarın 3 4 bin fark olur

• Evet araç dizel

• intravenoz İ kullanıcısına yanıt
    Skypack derim. Jant değişebilir ama anahtarsız çalıştırma orjinali gibi olmaz. Daha sonra belki kışlık lastiklerle jant alınır. Göz alışıyor zaten jantlara( Tekna var bende )

• Skypack donanımda led far varmı

• intravenoz İ kullanıcısına yanıt
    Design pack'e nasıl daha düşük fiyat vermiş ki bayi, fiyatları ters yazmış olabilir misiniz? Normal şartlarda ben tercihimi anahtarsız çalıştırma için skypack'ten yana kullanmıştım. Sizin yazdığınız gibi ise fiyatlar bir daha düşünmek gerekebilir.
  • Geçtiğmiz ay ilk arızayı yaşadık. Sarı arıza lambası yandı. Servise gittim iki adet oksijen sensörü değişti. Daha önce bir arkadaş yazmmıştı aynı olayı. Ama o malzeme için günlerce beklemiş sanırım. Malzeme olduğu için benimki yarın günde halloldu. Kronik değildir umarım. Çünkü garantiden sonra bu arızalar can sıkar.
  • sokcuuuuu S kullanıcısına yanıt
    led far yok, mercekli far var. Kendiniz led ampül takabilirsiniz.
  • phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Sonradan takılan led ler hem meşakkatli hem masraflı o iş biraz zor yapan varsa bilemiyorum

• remycem kullanıcısına yanıt
    Yok doğru yazdım, iki farklı bayii. İki arada bir derede kaldım.

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.