Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
79
Favori
382.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herkese merhaba;
    Ben de Tekna 1.6 X-tronic sahibiyim. Sivas Oflazlar Paspas İlk yardım çantası vermedi. Ben dehttps://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/nissan-qashqai-havuzlu-3d-paspas-nissan-qashqai-3d-paspas-nissan-qashqai-paspas-2013-309415697 bu ürünü aldım. Çok memnunum. Tavsiye ederim.
  • robalo R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, Size de hayırlı olsun. Ben dsg kullanmadım açıkçası bilemiyorum farkını. Sorun çıkarmasın da gürültü bu seviyede problem değil.
  • Hanasay H kullanıcısına yanıt
    Falken bakmamıştım ana da bakyım teşekkürler. Nokian çok önerildi bana da.
  • akdenizzzz100 A kullanıcısına yanıt
    çok güzel oturmuş görünüyor. Güle güle kullanın. ürünü inceleyeceğim ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.stern

Falken bakmamıştım ana da bakyım teşekkürler. Nokian çok önerildi bana da.

Nokian güzel lastiktir ve iskandinav ülkelerinde kullanılan lastik, ben geçen kış 215*60*17 NEXEN aldım tanesi 275 ti idi ve gayet sessiz bir lastik Etiket değeri 69 db ykıt C yağmurda B bunada bakın derim
  • turgut532 T kullanıcısına yanıt
    360 tl civarı görünüyor. kendi listesinde 437 tl şu an.
  • Arkadaslar yeni qq 1.5 dci tekna manuel kullaniyorum aracta 120-140 arasindaki hizlarda gaz verip birakinca (kompresyon dekompresyonda) şanzıman/diferansiyel uğultusu yapiyor sizde durum nedir böyle bi durumla karşilasan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOYAN GÜNEL

LANSMAN FİYATIYLA ALDIĞIM QQ 1,6 TEKNA 4X4 MANUEL ARACIMA SERVİSTE TESLİM ALMADAN SERAMİK KAPLAMA YAPTIRDIM VE 3 YIL GARANTİ VERDİLER 15 GÜN SONRA YIKAMACIDA ŞANS ESERİ SERAMİK KAPLAMA MALZEMELERİ İTHAL EDEN BİR ARKDAŞLA TANIŞTIM VE ARACIM DA KAPLAMA OLMADIĞINI VEYA DÜZGÜN YAPILMADIĞINI SÖYLEDİ KONUYU BAYİYE BİLDİRDİM VE GELİN BAKALIM DEDİLER BENDE SERVİS ZAMANINI BEKLİYORUM DURUMU BURADAN PAYLAŞACAĞIM LAKİN YAPTIRACAK OLAN ARKADAŞLARA TAVSİYEM PROFESYONEL ELLERDE YAPTIRIN VE FİYATA ALDANMAYIN DERİM ÇÜNKÜ ARAŞTIRDIĞIM DA BU İŞİN ÖYLE KOLAY BİR İŞ OLMADIĞINI ANLADIM

Hangi bayi???

• Arkadaşlar merhaba, makyajlı kasa gösterge panelinde resimdeki gibi bir boşluk var... yanda oturan çok net görüyor. Sizde de aynı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pupa jk -- 17 Aralık 2017; 11:41:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pupa jk

Arkadaşlar merhaba, makyajlı kasa gösterge panelinde resimdeki gibi bir boşluk var... yanda oturan çok net görüyor. Sizde de aynı mı?

Resim yok

• +++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++

• quote:

Orijinalden alıntı: pupa jk

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++

Maşallah ço detaycısınız onu bilmem de makyajsız da gösterge paneli çabuk kirleniyo ve çiziliyo toz oluyo acaba makyajlıda nasıl kirlenme tozlanma var mı

• pupa jk P kullanıcısına yanıt
    Bendede böyle 1.5 dci visia

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • koltuk koruma yaptıran varmı içinizde ? tavsiye edermisiniz ?
  • Benim 3. Günüm , içini kirletmedim ama dün arazide dışı Bayağı kirlendi 😂

Sol taratan bakınca diğer göstergede daha büyük bir açıklık var. Parmak girer resmen. Sizde de öylemi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phatron_23 -- 17 Aralık 2017; 20:22:2 >
  • Parmak kadar değil ama karanlıkta yan koltuktaki kişiyi rahatsız edecek kadar fazla bir açıklık var... bence işçilik hatası fakat bir çok kişi var diyor demek ki parçada hata var

• Merhaba arkadaşlar;
    1.6 Makyajli Tekna xtronic sahibiyim. Start & stop sisteminin bir süresi var mı? Araç kırmızıda stop ediyor ama ben bir şey yapmadan bir süre sonra (tahminen 30-40 saniye sonra)çalışmaya başlıyor. Sonraki kırmızıda yine stop ediyor. Bu durum sizlerde de var mı?
  • Merhaba, aynı açıklık makyajsız versiyon aracımızda da vardı. Bu aracımızda da mevcut.

Devir saatinin olduğu göstergeye şöför koltuğuna oturup soldan (şöför kapısı tarafından) çarpraz bakınca göstergenin sağ iç tarafında küçük parmak ucu girecek kadar açıklık var. Bir de sizin attığınız resimdeki gibi hız göstergesinde yolcu tarafından bakınca sizinki gibi ince bir açıklık var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phatron_23 -- 17 Aralık 2017; 21:45:11 >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.