Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
3.089
Cevap
86
Favori
328.154
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Nissan >> +++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    427 Mesaj

Hocam cizik cok derin degil gibi gozukuyo bence sanayide herhangi bir kaportaciya gidin kucuk bir pasta cilayla halleder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Prof.Matematik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arabayı bayiden teslim alir almaz hikari pro bursa bayisine götürüp yaptırdım. Ürün hikari pro, gayet memnunum simdilik. Daha önceki mesajlarimda da söylemiştim, normal fiyatı 1750 iken ben yaptırdığımda kampanya vardı 1500den yaptırdım. Düşünürseniz bursa bayisini arayıp selamımı soyletseniz yardımcı olur.

Su/kir tutmama özelliği var gibi geldi bana, kirlense de parlamaya devam ediyor, kirini akıtmak kolay geliyor ama direk sıfırken yaptırdığım için karşılaştırma yapamıyorum. Ama yağmur sonrası şöyle bi fotoğraf çekmiştim onu paylaşabilirim.

• Er
    3 Mesaj
    ???

|
    |

Edit: resim de koydum ama yuklemedi, on kapi boydan boya anahtarla cizilmis durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi placebo972 -- 12 Aralık 2017; 9:46:53 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: schumacher__

Arabayı bayiden teslim alir almaz hikari pro bursa bayisine götürüp yaptırdım. Ürün hikari pro, gayet memnunum simdilik. Daha önceki mesajlarimda da söylemiştim, normal fiyatı 1750 iken ben yaptırdığımda kampanya vardı 1500den yaptırdım. Düşünürseniz bursa bayisini arayıp selamımı soyletseniz yardımcı olur.

Su/kir tutmama özelliği var gibi geldi bana, kirlense de parlamaya devam ediyor, kirini akıtmak kolay geliyor ama direk sıfırken yaptırdığım için karşılaştırma yapamıyorum. Ama yağmur sonrası şöyle bi fotoğraf çekmiştim onu paylaşabilirim.

hocam bende titanyum seramik yaptırdım. bu işlerden çok anlamma lakin, aracı 2 kere ayrı ayrı valeye vermiştim. valelerden aldığım dönüş:

Vale: abi hayırlı olsun kazasız belasız.
    ben: eyw cigerim.
    vale: titanyum yaptırmışsın.
    ben: nasıl anladın ya belli oluyor mu?
    vale: abi 10 numara olmus araç pırıl pırıl parlıyor.
    ben: hadi yaa ben pek anlamıyorum bu işten sence işçilik nasıl?
    vale: abi ben daha önce bu işte 2 yıl çalıştım.(arabanın etrafını döndü, kapı kenarlarını parmakla kontrol etti falan).
    ben:gidemiyorum :) dedim heralde arabayı alacak? :)
    vale: işçilik 10 numara olmus. güzel iş.
    ben: şimdi buna 20tl vermek lazım. ama 20 yok 10 verdim :D

Kendi gözlemim: 1 haftadır izmir full yagmurluydu. araba haliyle camurlu bir halde olması lazım. ama bana hiçte çamurlu gibi gelmiyor. hem renk avantajı hemde titanyumun kir tutmamasından olabilir. benmde yagmurdan sonra sizin gibi sular boncuk boncuk duruyor.

Titanyum yapılırken en önemlisi boya üzerinde kuruması. benim uygulama salı günü sabah basladı. persembe günü aksam 5 de aldım aracı. sonrasında 15 gün aracı tazyikli su ile yıkatmamanız lazım. Kuş vs pislerse nemli bezle silin dediler. 1 yıl boyunca direk fırça ile ve fırçalı makinelerle asla yıkatmayın dediler. 3 yıl garanti veriyorlar. dikkatli kullanıma göre 5 yıl garanti gidiyormus.

Dikkatli kullanım için;

Boya ve titanyum seramik için en önemlisi arac şampuanıymış. Tavsiye olarak meguiarsın cilalı sampuanı var. Oto yıkamacıda şampuanınızı verip yıkatabiliyorsunuz.

kuş pisliği yaz sıcağında 3 günde seramik kaplamanın altına inebiliyormuş, böyle bir durum olursa getirin bölgesel olarak tekrar seramik yaparız. garantiniz var dediler.

Onun dışında kendiniz yıkamanız için önerilen ise dalin :)(bildiğimiz bebe şampuanı) en sağlıklısı ve asla zarar vermeyen bebe şampuanı. oto yıkamacıya dalin vermek konusunda alay konusu olmamak için almaya cesaret edemedim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le_Penseur -- 12 Aralık 2017; 11:47:18 >

• Binbaşı
    1830 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: randa

Hocam cizik cok derin degil gibi gozukuyo bence sanayide herhangi bir kaportaciya gidin kucuk bir pasta cilayla halleder

Teşekkürler.

@placebo972 Allah size sabır versin. Gerçekten dışarıda çok fazla dengesiz ya da helal süt emmemiş insan var.
    |
    |
    Bahsedilenler: placebo972

Orijinalden alıntı: Le_Penseur

quote:

Orijinalden alıntı: schumacher__

hocam bende titanyum seramik yaptırdım. bu işlerden çok anlamma lakin, aracı 2 kere ayrı ayrı valeye vermiştim. valelerden aldığım dönüş:

Vale: abi hayırlı olsun kazasız belasız.
    ben: eyw cigerim.
    vale: titanyum yaptırmışsın.
    ben: nasıl anladın ya belli oluyor mu?
    vale: abi 10 numara olmus araç pırıl pırıl parlıyor.
    ben: hadi yaa ben pek anlamıyorum bu işten sence işçilik nasıl?
    vale: abi ben daha önce bu işte 2 yıl çalıştım.(arabanın etrafını döndü, kapı kenarlarını parmakla kontrol etti falan).
    ben:gidemiyorum :) dedim heralde arabayı alacak? :)
    vale: işçilik 10 numara olmus. güzel iş.
    ben: şimdi buna 20tl vermek lazım. ama 20 yok 10 verdim :D

Kendi gözlemim: 1 haftadır izmir full yagmurluydu. araba haliyle camurlu bir halde olması lazım. ama bana hiçte çamurlu gibi gelmiyor. hem renk avantajı hemde titanyumun kir tutmamasından olabilir. benmde yagmurdan sonra sizin gibi sular boncuk boncuk duruyor.

Titanyum yapılırken en önemlisi boya üzerinde kuruması. benim uygulama salı günü sabah basladı. persembe günü aksam 5 de aldım aracı. sonrasında 15 gün aracı tazyikli su ile yıkatmamanız lazım. Kuş vs pislerse nemli bezle silin dediler. 1 yıl boyunca direk fırça ile ve fırçalı makinelerle asla yıkatmayın dediler. 3 yıl garanti veriyorlar. dikkatli kullanıma göre 5 yıl garanti gidiyormus.

Dikkatli kullanım için;

Boya ve titanyum seramik için en önemlisi arac şampuanıymış. Tavsiye olarak meguiarsın cilalı sampuanı var. Oto yıkamacıda şampuanınızı verip yıkatabiliyorsunuz.

kuş pisliği yaz sıcağında 3 günde seramik kaplamanın altına inebiliyormuş, böyle bir durum olursa getirin bölgesel olarak tekrar seramik yaparız. garantiniz var dediler.

Onun dışında kendiniz yıkamanız için önerilen ise dalin :)(bildiğimiz bebe şampuanı) en sağlıklısı ve asla zarar vermeyen bebe şampuanı. oto yıkamacıya dalin vermek konusunda alay konusu olmamak için almaya cesaret edemedim:)

Araç ne renk beyazsa gereksiz ha siyahsa isim yapmış yerden yaptırdınız inşallah

• Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 1 saat 17 dakika kadarı kaldı.
    3 Not

Benzinli otomatik Tekna yı 115.000 TL ye bıraktılar bugün
    |
    |
    Mağduruz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aracımın rengi metal gri. Titanyumu satın aldıgım bayi aracılığı ile yaptırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le_Penseur -- 13 Aralık 2017; 11:23:22 >
    |
    |
    defiant82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

bana mail de resmini göstermişti bayi 17 inç için 2000 tl demişlerdi yanılmıyorsam.
    |
    |
    Öncüler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Taktırdınız mı? Fiyat nedir acaba?

|
    |
    Öncüler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Öncüler

Bu jantı taktıran varsa/olursa araç üzerinde fotoğraf paylaşırsa faydalı olur

Eski jantlari alirlarmi acaba? En fazla 1000 lira veririm değişime. Fazlaysa kalsın.

|
    |

Orijinalden alıntı: Le_Penseur

nasıl yani ? yeni mtv bizi etkilemeyecek mi?

2018 yılı MTV artışı;

1.2 Benzinli araçlarda

2017 tescil ise % 15 artacak= 743 TL

2018 tescil ise baz fiyat 70.000 altı ise %15+%10 artacak=817 TL, baz fiyat 70.000 üzerinde ise %15+%20= 892 TL

1.5 ve 16 Dizel araçlarda

2017 tescil ise % 25 artacak= 1.294 TL

2018 tescil ise baz fiyat 70.000 altı ise %25+%10 artacak=1.423 TL

baz fiyat 70.000 üzerinde ise %25+%20= 1.553 TL

Ben dizel düşünüyorum.

|
    |
    Bahsedilenler: tartekin

Orijinalden alıntı: homeros1111

quote:

Orijinalden alıntı: Öncüler

Bu jantı taktıran varsa/olursa araç üzerinde fotoğraf paylaşırsa faydalı olur

Yaklaşık olarak şöyle görünecek sanırım. Orjinaline göre iyi ancak, en iyi elmaskesim
    jant modeli de değil.
    (Forumda aracının resmini paylaşan arkadaşın iyi niyetine sığınarak paylaşıyorum)

Öte yandan Egea nın jantına çok benziyormuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mufit -- 13 Aralık 2017; 19:28:52 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
emek server
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.