Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
79
Favori
382.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de bayiye plaka vb. işlemleri yapsınlar diye 1 ay süreli vekalet verdim aracı alırken.
    Aynı şekilde önceki sıfır km. aracımı alırken de istemişlerdi.
    Onaylatacağınız matbu vekalet kağıdında zaten sizin görüştüğünüz müşteri temsiclsi ve diğer çalışanların da adı yazıyor dikkat ederseniz.
    Ben iki aracımda da bu konuyla ilgili herhangi bir sorun yaşamadım.
    Zaten notere gittiğimde oradaki çalışan bana ilk olarak "yeni araba alıyorsunuz galiba" dedi.
  • Makyajlı dizel otomatik tekna için 125-124 bin tl muhteşem fiyat

Bir bayinin sırf sizi beklettikleri için bu fiyata araç vermesi pek mümkün görünmüyor bence

Aracın şuna listesi 140 bin üzerindeyken aracı bir başkasına 135 bine bile çok rahat satabilecek ken sırf beklettikleri için b7nca kardan vazgeçmeleri pek mantıkla bağdaşmaz

Bence

Siz proformayı alın bence

Model donanım motor vs teyit edin elinizde belge olsun derim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • robalo R kullanıcısına yanıt
    hangi bayi?
  • mufit kullanıcısına yanıt
    nasıl yani ? yeni mtv bizi etkilemeyecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le_Penseur

nasıl yani ? yeni mtv bizi etkilemeyecek mi?

Motorhacmi 1600 cc ye kadar araçlar için %25 zam olarak belirlendi.
    Ancak 1.1.2018 den sonra tescil edilen araçlar için ayrıca değeri 70000 TL
    üzeri araçlarda vergiye +zam ilave edilecek.

Benzer anlatım nissanın kampanyalar kısmında da var. Sanki firmanın ayrı bir
    indirimiymiş gibi lanse ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mufit -- 8 Aralık 2017; 16:16:20 >

• reywal R kullanıcısına yanıt
    Bendede ayni arac var dediginiz gibi bir sikinti yok bende

Servise gosterin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

Ben de bayiye plaka vb. işlemleri yapsınlar diye 1 ay süreli vekalet verdim aracı alırken.
    Onaylatacağınız matbu vekalet kağıdında zaten sizin görüştüğünüz müşteri temsiclsi ve diğer çalışanların da adı yazıyor dikkat ederseniz.
    Zaten notere gittiğimde oradaki çalışan bana ilk olarak "yeni araba alıyorsunuz galiba" dedi.

Çok enterasan, ben hiç öyle bir vekalet vermedim. Ne şimdi, ne de daha önce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    Ben de zaten sizi bir de vekaletle uğraştırmayalım 150 TL niz cebinizde kalsın biz hallederiz dedikleri için vekalet vermeden de gerçekden yapılabiliyormu bu işler diye merak etmiştim.
  • galleon G kullanıcısına yanıt
    Valla tam 55 gündür sabırla bekliyordum. Benim haricimde kapora veren diğer müşteriler tekna diz otm gelmeyince ya üst pakete geçmişler ya da iptal etmişler. Zaten sadece 1 tane var ellerinde onu da bana vereceklerini söylediler. Şu an ki fiyatlar almış başını gitmiş olabilir evet ama neticede ben de kaporasını verip anlaştığımız ama daha önce alamadığım bir araç için 7-8 bin TL fazla ödüyorum. Kendi aracımı satmak zorunda kaldım, kiralık araçla idare etdim vs göz önüne aldılar diye düşündüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: robalo

Ben de zaten sizi bir de vekaletle uğraştırmayalım 150 TL niz cebinizde kalsın biz hallederiz dedikleri için vekalet vermeden de gerçekden yapılabiliyormu bu işler diye merak etmiştim.

Hocam, bayii resmi nissan bayisidir değilmi?
    Bu arada kapora için bir sipariş sözleşmesida aldınız ve onda araç bilgisi
    şasi-motor no varmı?
    Bunlar varsa endişe etmeyin.
  • mufit kullanıcısına yanıt
    evet resmi nissan bayisi. kapora verirken sözleşme yapmamıştım ama hafta içi ING bank dan 40 bin TL faizsiz kredi işini halletdiğimde bana verdileri müşteri araç sipariş formunda motor no ve şase no yazıyor. Artık bundan sonrasında endişe edilecek bir durum yok sanırım.
  • galleon G kullanıcısına yanıt
    Az önce tekrar baktım. Bana verilen sipariş formunda "tahmini teslim tarihi" 31 Ekim 2017 diye yazıyor. Sanki parası ödendi de müşteri aracını bekliyordu bunca zaman muamelesi yapıcaklar anladığım kadarı ile.
  • Bugün aracımı sattım, kapora verecektim QQ için ama 1.5 skypack'lere artık 140 diyorlar. QQ ile olmadı maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

ARACI ALIRKEN BENDE 1 AYLIK VEKALET VERDİM NOTERDEN. ALIM SATIM,PLAKA VE RUHSAT İŞLEMLERİ İÇİN DEDİLER.BİR SORUNLA KARŞILAŞMADIM.

• methionin7 M kullanıcısına yanıt
    Benim anladığım bu işin usulü müşteriden vekalet alıp tüm yasal işlemleri onun adına satıcı tarafından yapılması. Yaptırmadım diyen arkadaşlar da olduğuna göre demek ki olmazsa olmaz değil.
  • Ruhsatları kontrol edin ilk tescil tarihi bölümünü

• Seramik kaplamayi merak edenler için gölgeden 2 fotoğraf. Fotoğraftan belki çok belli olmuyordur ama cam gibi parlıyor araba

• Güle güle kullanın

Bayide mi yaptırdınız dışarda mı

Kaça maaloldu?

• Bu sabah baktım; öndeki Nissan logosunun sağındaki siyah piyano plastik kısma kuş pislemiş ve haftasonu kullanmayınca kurumuş. Acelem olduğu için iyice yumuşatamadan temizledim. Ve sonra farkettim ki maalesef orayı kılcal çizikle doldurmuşum.

Uzaktan belli olmuyor, yakından bakınca anlaşılıyor.

Fotosunu ekliyorum.

Nasıl düzeltiriz?

• schumacher__ S kullanıcısına yanıt
    Gule gule kullanin gayet guzel gozukuyo

Bende ciddi ciddi dusunuyorum seramik kaplama olayini ama kararsizim

Siz yenimi yaptirdiniz goruntu disinda kullanirken fark hissettinizmi su toz camur tutmamasi gibi

Fiyat olarak ne kadar verdiniz acaba

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.