Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (140. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
79
Favori
382.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karatech

... araç satılmıştır..
    keşke otomatik olsaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

keşke otomatik olsaydı

Alıntıları Göster
    Bence de ama alırken hanım kullanmam dedi otomatik, bunu aldık.
  • Selam , bu araç için hangi Paket terci edilmeli? Yani donanımlar çok önemli değilse visia alınabilir mi acaba ?
    Ayrıca resmi site katalogda 2018 mode. 158 bin 2019 model 193bin yazıyor dizel otomatik visia paket. Aralarında ne dark olur 2018 ve 2019 model için.
    Ilk aracım olacak ikinci el yada sıfır tam karar veremedim ama kısmetse qashqai alicam çok güzel bir araç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ßyİsMaİLCaN ß kullanıcısına yanıt
    selamlar
    2018 deki 1.5 araçlar manuel vites,
    2018 de dizel otomatikler 1.6 motor.
    2019 da motor ve şanzıman değişti otomatikler artık 1.6 değil yeni motor olan 1.5, şanzıman ise X-Tronic değil DCT yani dsg-edc nin yağlı tipi ve su soğutmalı hali.
    elimizde 2018 Visia araç yok Tekna var Plakalı 0km. isterseniz (%35ötv)170, 0 faizli isterseniz yeni tescil 187 (%50ötv) den verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qoqsalus

selamlar
    2019 yeni modeller için yeni kampanyalar başladı, ilgilendiğiniz aracın fiyatı için özelden yazabilirsiniz.

2019 dizel otomatik qashqai platinum
    2018 dizel otomatik x-trail platinum ÖTV'siz alınabiliyor ve fiyatı 247 den 155e geliyor.(engelli ve şehit yakınları için kaçırılmayacak fırsat)
    hangi firma hocam x trail hangi renk?
  • ugur20629208 U kullanıcısına yanıt
    selamlar
    iletişim bilgilerim mevcut :)

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++
  • Nissan'da artık Çift Kavramalı Şanzıman 7DCT 300'e geçiş yaptı.
    Küçük motorlarda kullanılan CVT'nin yerini alacak.
    GetragDC4 kuru kavramalı sistemden geliştirildi, yağlı tip + su soğutmalı

Test araçlarımız geldi, yeni motor ve şanzımanı test etmek isteyenlere duyurulur, eğitimlerde aldığımız bazı bilgileri paylaşmak istedim umarım aydınlatıcı olur, bu arada sormak ya da danışmak istediğiniz farklı bir konu olursa benimle iletişime geçebilirsiniz.

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++

İyileştirme ve Özellikler;
    Kavrama başlangıç ataletinin % 70'e kadar azaltılması
    Isısal kapasite% 300 oranında artırıldı
    Daha yüksek giriş hızı: 7.000 d/d-> 7.500 d/d
    Daha iyi yakıt ekonomisi (4%’ ün üzerinde)
    DC4'te uygulanan 6 vitese karşı 7 vites
    Daha iyi dişli oran aralığı-> 7.2 karşı 8.15
    Düşük yağ viskositesi
    Daha hafif şanzıman: 71 kg karşı 65 kg
    İyileştirilmiş sürüş özellikleri ile geliyor.

Hidrolik kavramalar;
    Yağ soğutmalı ıslak iç içe kavrama
    Düşük atalet küçültülmüş motorlar için tasarlandı
    Maksimum motor devri 7.500d/d
    Kavrama 1 “birinci kavrama grubu için 6 sürtünme yüzeyli 1, 3, 5, 7”
    Kavrama 2 “ikinci kavrama grubu için 8 sürtünme yüzeyi 2, 4, 6, geri”
    Tork kapasitesi 300Nm ~ 10 bar
    Benzer kavrama kazancı bar başına artış 34Nm
    Hareket noktası 1,5 bar
    Toplam ağırlık 7 kg, destekler dahil

• 2019 modeller apple car ve android auto ile gelmiş
    Bizde 2018 manuel tekna var bunun media sını yükseltme imkanımız olur mu?
    Nissan connect çok kötü, hiçbir işe yaramıyor, uygulaması arabayı tanımıyor bile

Sadece bluetooh ile müzik dinleyebiliyoruz, ve telefon konuşması

Telefondan seçtiğimiz navigasyon arabada açılsa fena olmaz

Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

2019 modeller apple car ve android auto ile gelmiş
    Bizde 2018 manuel tekna var bunun media sını yükseltme imkanımız olur mu?
    Nissan connect çok kötü, hiçbir işe yaramıyor, uygulaması arabayı tanımıyor bile

Sadece bluetooh ile müzik dinleyebiliyoruz, ve telefon konuşması

Telefondan seçtiğimiz navigasyon arabada açılsa fena olmaz

Teşekkürler
    selam
    ben de aynı şekilde düşünüyorum, hatta bu uygulamanın eski cihaza yüklenmesi ile ilgili merkez ile görüştüm ama cihaz farklı olduğu için mümkün değil cevabını aldım :(
  • Merhaba, 2017 model makyajlı kasa 1.2 Xtronic Skypack aracım var. Daha önce klima ile 2 defa çok kısa süreli soğuk üflememe sorunu yaşayıp, klimayı kapatıp açınca düzelmişti.

Geçtiğimiz hafta Bursa-Antalya yolculuğum sırasında ise beni ve ailemi baya zor durumda bıraktı aracım. Tatilin ilk gününü öldürmemek adına sabah 04.30 gibi çıktım Bursadan ve Afyon'a kadar sabah serinliğinde klima kapalı olarak yol aldım. Afyonda 1 saat mola verdikten sonra tekrar yola koyuldum ve klimayı daha çok sıcak olmadığı için 24 derece otomatik modda başlattım. Klima sanki içerisi yeterli dereceye gelmiş de soğutmaya daha fazla ihtiyacı yokmuş gibi davranmaya başladı. Yani ızgaralarda (elinizi koyduğunuzda hissedebileceğiniz) bir soğuk hava olmasına rağmen içeriye üflemiyordu. Dereceyi de düşürsem, manuel moda da alsam bir türlü üfleme olmadı. 10'ar dakikalık 2 mola verip, motoru ve aracı yeniden başlatmama rağmen de düzelme olmadı. Artık klima gazının bir şekilde bittiğini düşünüp yola camlar açık devam etmeye karar verdik ama 1 saat sonra yol çekilmez hale gelmişti. (Eskiden nasıl gidiliyordu bu yollar klimalar olmadan :)) Derken gene umutsu denemelerimiz sırasında, klima soğutma tuşu kapalı olarak yaklaşık 1 dakika fanı üfletip tekrar soğutmayı açtığımızda 10-15 dk kadar klimanın normal olarak çalıştığını fakat sonrasında yeniden üflemeyen hale geri döndüğünü gördük. Artık kalan yolu bu şekilde gidip, haftaiçi bir gün de Nissan Antalya bayisine götürme kararı aldık.

Otelimiz Kemer'de olduğundan Antalya geçişinde yemek molası verdik ve yaklaşık 1 saat sonra tekrar yola koyulduğumuzda klimamız ilk günkü gibi şevkle çalışıyordu. Sonrasında gerek Antalya Kemer'deki rampa yollarda, gerek dönüş yolunda (ki öğle sıcağında dönmemize rağmen) bana mısın demedi. Hala Aynı şekilde düzgün çalışıyor.

Şimdi aklıma takılan, bu sorun için servise götürmeye gerek var mı? Aslında götürmek istiyorum zaten ama servis bakıp çalışıyor abi işte deyip hiç bir şey yapmadan geri döndürecek. Başına benzer bir şey gelen oldu mu acaba?

• remycem kullanıcısına yanıt
    birçok neden olabilir, kesinlikle normal değil, mutlaka baktırın derim bu sıcakta çekilmez.

bildiklerimi paylaşayım faydalı olabilir.

seyir halinde klimanın altındaki güç soketini gerek duymadıkça kullanmayın, telefon ya da benzeri ısı yayacak cihazları da o bölüme koymayın, kol dayamaının içindekini aktif kullanın. (klimanın hemen altında ısı sensörü var)

ben her zaman otomatik ve 21-22 de kullanıyorum yaz kış hiç dokunmuyorum.

yazın kaloriferi, kışın ise klimayı ayda 1 kere açıp sistemin kurumasını engelleyin.

şehir içi kullanımda sıcak havalarda araç durduğunda motor stop-starta geçer ve klima soğutmaz, siz de bu durumdan rahatsız olursanız "lo" modunda, kapalı devre ve fan şiddetini de 3-4 gibi ayarlayın (aşırı soğuk olursa fan şiddetini düşürün) hem içerideki hava hep serin olacak hem de araç stop etmeyecek.

zz Motor soğutma suyu sıcaklık göstergesi “SICAK”
    seviyesini aşarsa klimayı kapatın.

zz Motor soğutma suyu çok ısınırsa klima sistemi
    otomatik olarak duracaktır. Bu özellikle çok sıcak
    bir günde uzun süreli çalıştırmalarda gerçekleşebilir.

zz Kalorifer sisteminin çalışma verimini artırmak için
    ön camın dış kısmında bulunan hava giriş kanalları
    ve silecekler üzerinde birikmiş olan kar ve
    buzu temizleyin.

zz Aracınızı uzun süre güneş altında park etmişseniz,
    camlar açık olarak 2-3 dakika sürerek aracın
    içindeki sıcak havanın dışarı çıkmasını sağlayın.
    Daha sonra klimanın soğutma işlemini hızlandırmak
    için pencereleri kapatın.

zz Klima devredeyken camların kapalı olmasına dikkat
    edin.

zz Klima sistemi en az ayda bir kere, on dakika çalıştırılmalıdır.
    Böylece klima sisteminin yağsızlıktan
    dolayı hasara uğraması önlenmiş olacaktır.

Klima sisteminde kir, polen ve tozu toplayan bir filtre
    bulunur. Klimanın verimli bir şekilde ısıttığından,
    buğu giderdiğinden ve havalandırdığından emin olmak
    için, filtreyi düzenli olarak değiştirin.

• Merhabalar.
    Yakın zamanda bakım ücreti alan oldu mu? 1.6 dizel otomatik 20bin bakımı yaklaştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: demircim

Merhabalar.
    Yakın zamanda bakım ücreti alan oldu mu? 1.6 dizel otomatik 20bin bakımı yaklaştı.
    2000 i gözden çıkarın

• Arkadaslar sky pack veya desing manuel dizel qq ariyorum satmayi dusunen varsa ozelden iletisime gecebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Arkadaslar sky pack veya desing manuel dizel qq ariyorum satmayi dusunen varsa ozelden iletisime gecebilir
    Benzinli deseydiniz benimki olurd ilanı yine de bırakıyım şuraya düşünen olur diye .Hayırlı günler

https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-nissan-qashqai-1-2-dig-t-sky-pack/ogretmenden-nissan-qashqai-1-2-dig-t-sky-pack-2016-model/12022711

• kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    yeni kasa 2017 ekim çıkışlı 1.5 dci skypack manuel beyaz renk 06 plaka aracım var. 20 bin bakımını geçen hafta yaptırdım. kazasız, boyasız, tramersiz ilk sahibinden bir araçtır. fiyatını bulursa satmak niyetindeyim, bulamazsam da hali hazırda kullandığım bir araçtır. düşünürseniz özelden mesaj atabilirsiniz.
  • demircim kullanıcısına yanıt
    TemmuZda iZmir karakaşlar 1400 liraya yaptırdım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mrb arkadaşlar.

arabayı değiştirmeyi düşünüyorum. bir arkadaşım 2017 model 2018 trafiğe çıkışlı 18 bin km'de 1.2 manuel visia 'yı 110 bine veriyor. ne dersiniz alınır mı ?
  • Merhaba arkadaşlar
    Araç farlarında ki veya gösterge camlarındaki yada sert plastik malzemelerdeki çizikleri nasıl gideririz? Yeni video çektim. Umarım bu tür problemi olan arkadaşlarımız için faydası olur.
    Beğenirseniz kanalıma abone olmayı unutmayınız.
    İyi seyirler.
    https://www.youtube.com/watch?v=ucwaVGRmgaA&t=103s
  • demircim kullanıcısına yanıt
    Dizel otomatik 10 bin bakımı için İstanbulda her yerden fiyat aldım. Nakit indirimi ile en ucuz fiyatı veren 1260 TL Sportur Maslak oldu
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.