Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (131. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
79
Favori
382.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En az 3-4 katı para alıyorlar, ses çıkarmasalar iyi olur bence
  • 657 6 kullanıcısına yanıt
    Bana 2 ayri servis 2bin km ye kadar bozulmaz dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki süre olarak 1 yılı ne kadar geçersek garanti bozulmaz?
  • Birkaç araba olursak belki indirimli toplu bir fiyat alırız

• Arkadaşlar selamlar,

Arabayı alırken navitech multimedya ekranı ile almıştık, bayiiden çıkmadan ekran takıldı, standart ekran da bize verildi.

Öyle duruyor kutuda, ne olur ne olmaz diye beklesin mi yoksa satılır mı bu? Visia donanım ekranı.

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 27 Şubat 2019; 17:45:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

Arkadaşlar selamlar,

Arabayı alırken navitech multimedya ekranı ile almıştık, bayiiden çıkmadan ekran takıldı, standart ekran da bize verildi.

Öyle duruyor kutuda, ne olur ne olmaz diye beklesin mi yoksa satılır mı bu? Visia donanım ekranı.

Arabayı satarken geri bu cihazı takarız. Aldığımız navigasyonuda sökeriz derseniz dursun.
    Yok ben arabayı satarken taktırdığım multimedya ile birlikte veririm derseniz bu aracın orjinalinde olan teybi satın.
    Zaten siz 10 inch taktırmışsınız. Servis taktıysa 2500 tl üzerinde para almıştır. Şimdi bu kadar pahalı bir cihaz arabayla verilirse arabanın fiyatını zerre artırmaz. Sadece diğer araçlara göre albenisi olur. Haa orijinal teybini kaça satarız diye düşünürseniz 200 tl ye belki alıcı çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

Arabayı satarken geri bu cihazı takarız. Aldığımız navigasyonuda sökeriz derseniz dursun.
    Yok ben arabayı satarken taktırdığım multimedya ile birlikte veririm derseniz bu aracın orjinalinde olan teybi satın.
    Zaten siz 10 inch taktırmışsınız. Servis taktıysa 2500 tl üzerinde para almıştır. Şimdi bu kadar pahalı bir cihaz arabayla verilirse arabanın fiyatını zerre artırmaz. Sadece diğer araçlara göre albenisi olur. Haa orijinal teybini kaça satarız diye düşünürseniz 200 tl ye belki alıcı çıkar.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler yanıtınız için hocam,

200 lira için satmaya değmez o zaman. O zaman satarken orijinal hale getirip satmak falan daha mantıklı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 28 Şubat 2019; 9:26:7 >

• Günaydın. 2. el aldığım aracımda kullanım kılavuzu çıkmadı maalesef. İnternette bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

peki süre olarak 1 yılı ne kadar geçersek garanti bozulmaz?
    evet arkadaşlar bu sorunun cevabını bilen varsa lütfen yazsın büyük sevaba girer.
    şehir merkezinde sadece haftasonu araba kullanmam sebebi ile daha 3600 km'de geziyorum ancak 30 mart itibariyle 1 yılım doluyor.
    git şimdi bu fahiş fiyatlarla daha bu km'de bakım yaptır...valla zulüm geliyor
  • baha_81 kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamazsanız Sizdeki sıkıntı bakıma girmek değil bence :) araba almak

Minimum 140-150 bin tl yi faize gömüp ayda 2000 liraya yakın faiz alıp taksiye binmeniz daha makul görünüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nissan da online üzerinden servis randevusu başvurusuna parçada %15 indirim kampanyası başladı, ay sonuna kadar geçerli. Telefonla yetkili servisle konuşmam sonucu edindiğim bilgiye göre km ve yıldan geçsede sıkıntı olmayacağını söylediler. Benim arabam 22.000 km de 20 bin bakımına daha girmedim , bu ay içinde gitmeyi düşünüyorum.
  • herkese selam,

şirket aracımla kaza yaptığım için yeni araç bakıyorum. araç pert oldu. 2012 passattı. şimdi en muhtemel seçenek qq gibi duruyor. 153 bine dizel otomatik tekna tavsiye eder misiniz ? geçen ay 152 bine düşüyorlardı bu ay düşmüyorlar. 1.2 benzin otomatikte aynı fiyat, şaşırtıcı ?

aslında aklımdaki araç 3008 ama oda 180 bin civarı. şirket adına alınacağı için birşey diyemiyorum. 159 bine opel grandlandx de var. fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • ygb kullanıcısına yanıt
    yaptık bir hata dostum çaktırma
    şaka bir yana ben bu aracı ötv muafiyeti sebebiyle belkide 65 bin civarı avantajlı aldım ama hemen bir kaç ay sonra doların patlaması sonra dediğin gibi faizlerin fırlaması falan derken evet hem zarar ziyan oldu hemde paraya dokunmasan eski makul aracımı satmayıp kullansam sırf faiz geliri ile uzun yola çıktığımda,tatillere falan gittiğimde en kral mersoyu kiralasam çok daha iyi bir iş yapmış olurdum.
    bu avantaja rağmen bu pişmanlığı yaşadım birde üzerine tonla para verip sıfır araç alan emekçi arkadaşlara Allah sabırlar versin gerçekten.
  • 657 6 kullanıcısına yanıt
    benim kardeşimde 2bin küsür km geçti,tek bir laf etmemişler.ee allah ne verdiyse yaslıyorsan böyle şeylerde de konuşamazsın.
    bende bir kaç ay geciktirsem mi diye düşünüyorum ama sonrası daha net karar veremedim.
  • baha_81 kullanıcısına yanıt
    Pardon yaraya tuz basmışım geçmiş olsun 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • schumacher__ S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bende mart ayı avantajından yaralanarak 155.00 tl ye 1.2 visia alacağım haftaya. ama aklıma park sensörü takıldı, araca arka park sensörü biz takıyoruz dedi acaba ön sensör neden söylemedi ve sensörde problem yaşadınız mı? birde aracı alırken nelere dikkat etmek ve söylemek gerek nissan a yabancıyız sonra düşünmeyelim niye sormadık diye .teşekkürler şimdidien
  • hasnez H kullanıcısına yanıt
    Fiyatı yanlış söylediniz galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekna dizel otomatik için ne fiyat aldınız son zamanlarda?

• quote:

Orijinalden alıntı: hasnez

Merhaba, bende mart ayı avantajından yaralanarak 155.00 tl ye 1.2 visia alacağım haftaya. ama aklıma park sensörü takıldı, araca arka park sensörü biz takıyoruz dedi acaba ön sensör neden söylemedi ve sensörde problem yaşadınız mı? birde aracı alırken nelere dikkat etmek ve söylemek gerek nissan a yabancıyız sonra düşünmeyelim niye sormadık diye .teşekkürler şimdidien
    Visia'ya ön park sensörünü ücretsiz takmıyorlar.
    belki pazarlıkla alabilirsiniz.
  • Herkse merhaba bende qaskai yada golf düşünüyorum biliyorum 2side çok farklı araçlar birkaç sorum olacak
    Lütfen bu mesajı gören tüm araç sahipleri görüşünü yazssım çok memnun olurum
    1 yalıtım nasıl golf istemememdeki tek neden yalıtım en önemli kriterlerimden biri bu
    2 trim sesi sağda solda tıkırtı varmı bu konudada çok hassasım
    3 1.5 ile 1.6 arasındaki fark tabiki tork beygir bunlar belli ama 1.5 çokmu üzer 2. Elde daha fazla değer kaybı olurmu arada ne kadar fiyat farkı var
    4 bakım maliyetlerinin yüksek olduğu söyleniyor
    5 bazıları xtronik bazıları cvt galiba hangisini tavsiye edersiniz cvt yada xtronik arasında fiyat farkı varöı
    6 kronik arza sorun sıkıntı varmı
    7 arka süspansiyonlar tam bağımsızmı
    8 yol tutuş viraj performansı ve bozuk yol performansı nasıl
    Biliyorum biraz uzun oldu ama Qasqai kulanan deperli arkadaşlarım bu konularda bilginize ihtiyacım var yardımınızı rica ediyorum

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.