Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
2.926
Cevap
86
Favori
315.336
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Nissan >> +++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++
Giriş
    25 Mesaj
    Merhaba, aksesuarlar için birkaç tavsiyem olacak naçizane..

Mağazalar güvenilir ve işlerini iyi yapan mağazalardır. Iletişimleri takdire şayan seviyededir..

Telefon tutucu olarak pratik ve şık bir ürün..

https://urun.n11.com/telefon-tutucu/baseus-gravity-universal-iphone-samsung-arac-tutucu-P282387730
    ------------------------

Telefon şarj kiti olarak dandik ürünler yerine uzun vadeli kaliteli ve şık bir ürün olarak aşağıdaki ürün ön plana çıkıyor, kablosu da geliyor..

https://urun.n11.com/arac-sarj-cihazi/aukey-cc-t11-3-port-arac-hizli-sarj-qc-30-ve-1mt-type-c-kablo-P178727982
    ------------------------

Arabada arka kısımda çocuklar olacaksa bir önlem için aşağıdaki ürün iş görür..

https://urun.n11.com/koltuk-kilifi/kilim-minder-seti-kilifi-komple-serme-oto-minderi-oto-kilim-P242780624

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuratMHA -- 27 Ocak 2019; 19:36:5 >
    |
    |
    Bu aralar Qashqai bakıyorum. 2017 ve sonrası modellerde öndeki Nissan logosunu koruyan iki türlü cam var. Birisi köşeli ikizkenar yamuk şeklinde (daha çok bundan görüyorum), diğeri de tam logo üstüne oturan yuvarlak cam. Bu iki tasarımın olduğu kasalar arasında fark var mıdır? Biraz bakındım ama net bir bilgi göremedim. Bilgisi olanlar paylaşabilirse memnun olurum. Teşekkürler.

makyajlı kasa Lansmanıyla 2017 ekim ayında köşeli tasarım çıktı daha sonra 2018 mart ayından gelen 2018 modellerde xtrail ile aralarında farkı olsun diye tekrar yuvarlak logoya dönüldüğü açıklandı ve hala o şekilde devam ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    yxsdf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    280 Mesaj
    Merhabalar 

Arkadaşlar Eğer ilgilenirseniz 1.2 platium premium paket 2017 kasım çıkışlı yeni kasa qashqai aracımı satacağım. Araç 14 aylık ve kapalı garajda duruyor.
    1500 km de ve kasım 2018 bakımları yapıldı. Araçta en ufak kusur yoktur ve seramik kaplıdır.
    İlgilenenler özelden yazabilirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Merhaba arkadaslar. Bende 2018 model 6 aylik 1.6dci tekna otomatik 5500km deki siyah renk ekstralari (yan basamak-cam fimleri-kaput filmi-seramik kaplama-anten vs.)da olan aracımı onumuzdeki gunlerde satmam gerekecek .2.el fiyatlari cok ama cok farkli. Istanbul bayileri filoda kullanilmis araclari uyguna veriyorlar 135-137 gibi. Diger illerdeki bayiler biraz daha yuksek yazmislar 142-145 gibi. Sahibinden satanlarda 150 ye kadar yazan var. Liste fiyati 153bin, pazarlıkla 150-151 gibi bayiler birakiyor gordugum kadariyla. Simdi bu aracin normal satis fiyati ne yazilmali kaca birakilmali. Fikri olanlar yardimci olursa sevinirim. Herkese kazasiz belasiz surusler dilerim.

0 fiyatları bilmiyorum fakat dediğiniz gibi 151.000₺ ise 0 fiyatları sizin araç 135.000-140.000₺ arası gider.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    calwincalwin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fakat motor yagi konusunda kararsizim. Sizce hangi motor yağını kullanmaliyim?

Ne kadar istediler hocam?

|
    |
    kadir_yilmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1500 lira civarinda .

|
    |
    -BraveHeart- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2018 Qashqai 1.6 dci xtronic, otomatik el frenini kendisi indiriyor gaza basınca ama stop edeceğim zaman geri çekmiyor. Serviste kolayca düzeltilebilir mi acaba ? , birde çekmesi için ne yapmak gerekiyor ben direkt N vites sonra P vitese atıp stop ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanhh -- 7 Şubat 2019; 9:5:34 >
    Değerli arkadaşlar merhaba. 2015 model qashqai aracımı sattım ve 2018 dizel otomatik skypack araç aldım. Eski aracımda ekran yoktu bu araçta var. Video oynatma şansımız var mı bu ekranda bilgi verebilir misiniz?

Orijinalden alıntı: SouthhPark

Değerli arkadaşlar merhaba. 2015 model qashqai aracımı sattım ve 2018 dizel otomatik skypack araç aldım. Eski aracımda ekran yoktu bu araçta var. Video oynatma şansımız var mı bu ekranda bilgi verebilir misiniz?
    Hocam hayırlı olsun kaç binde kaça sattın sakıncası yoksa

|
    |

servise gotur hallediyorlar.
    |
    |
    okanhh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

BENDE YENİ YAPTIRDIM HOCAM. ESKİDEN SERVİSTE ÇALIŞAN BİR USTANIN TAVSİYESİYLE MOBİL 1 ESP 5W 30 ALDIM 6 LİTRE.
    |
    |
    kadir_yilmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İnternetten aldığım markalar:

Yağ :Petrol Ofisi Maxima RN 5W-30 5 Litre Tam Sentetik Yağ (Orjinal servisin kullandığı ürün)
    Mazot Filtre : MAZOT FİLİTRESİ KADJAR-QASHQAİ 164004EA1B
    Filtre seti : Nissan Qashqai 1.5 DCI Bosch Filtre Bakım Seti (2014-2017)

Yukardaki ürünler hepsi n11.com da mevcut. Şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Servisler böyle giderse yakında batacaklar zaten.

Orijinalden alıntı: hopeorhan

20bin bakımını bende yüksek fiyattan dolayı serviste yaptırdım 7-8 ay önce.

İnternetten aldığım markalar:

Yağ :Petrol Ofisi Maxima RN 5W-30 5 Litre Tam Sentetik Yağ (Orjinal servisin kullandığı ürün)
    Mazot Filtre : MAZOT FİLİTRESİ KADJAR-QASHQAİ 164004EA1B
    Filtre seti : Nissan Qashqai 1.5 DCI Bosch Filtre Bakım Seti (2014-2017)

Yukardaki ürünler hepsi n11.com da mevcut. Şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Servisler böyle giderse yakında batacaklar zaten.
    Bunlar bir şekilde bulunuyor da esas sıkıntı fren balatalarında, orjinal fren balatası bulamamıştım ben. Bununla ilgili bilginiz var mı.

Ücret talep ediyorlar mı ?

|
    |
    eynipa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

henüz fren balatası araştırmadım. Fakat forumlarda okuyarak bulunabilir diye düşünüyorum.
    |
    |
    Ege.. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

BEN 10BIN BAKIMINA GOTURDUM O ESNADA YAPILDI UCRET ALMADILAR
    |
    |
    okanhh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler, bakıma götürdüğüm zaman ben de söyleyim.

|
    |
    eynipa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.