Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
2.920
Cevap
86
Favori
314.529
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Nissan >> +++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++
Giriş
    1013 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

Akü problemi devam ediyor mu? 2014 model 2. El bir araçla ilgileniyorum ama bu akü probleminden dolayı vazgeçecegim sanırım.
    Sorun maalesef devam ediyormuş bende yeni öğrendim Sizin mantığınızla diyelim ki sorun var. 100 bine aldığın arabaya 500 tl ye aslan gibi bir akü alırsın olur biter. İnsanların bir çoğu hiçbir işe yaramayan seramik kaplama gibi zırvalıklara 2000-2500 tl para ödüyor. Birde böyle düşün. Pişman olmazsınız alın ve keyifle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taydin66 -- 3 Ocak 2019; 0:17:59 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Robinhood34

Benim araçta 2. Viteste vites kolundan cızırtı sesi geliyordu garantiden vites kolu komple değişti ses kesildi şimdilik
    sesli guldum.bu ne ya 10 yasında arabayı bakıma getırcem bana bu fiyatı cekıcekler hass....sin ordan .500 liraya dışarda yaptırırım.Millet 3yılı dolan arabalara ekstra indirim yapıyor.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sizin fiyat yine iyiymiş, ben kasım sonunda 1200 verdim hem de daha araç 8500km de.
    |
    |
    Dallamos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba Arkadaşlar. Aracım 2017 model 1.6 Design Pack. Bugün aracımın sol ön kapı içinden gıcırtı sesi gelmeye başladı. Havanın -5 civarlarında olduğunu belirteyim bu arada. Acaba soğuktan iç malzemeler kaportaya sürtüyor ondan mı yoksa başka bir sorun mu var? Bu tür bir olay başına gelen ya da sorunun kaynağını bilen arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

Saygılarımla...

yok
    |
    |
    Güney83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bu arada bende şirket aracı olarak yeni bir suv almayı düşündüğüm için yazıyorum. 1.6 dci A\T tekna ya 152 bin fiyat veriyorlar İzmir de. Farklı illerde fiyat olarak daha ucuza bulabilir miyim ?

Aslında şirket için duster düşünüyorduk oda 127.5 bin gibi birşey. 20-30 daha ver qashqai al dedim kendimce, haksız mıyım ? gerçi araç tarım arazileri gezmek için kullanılıcak ama tabi sürekli uzun yok, konforda lazım.

2019 otomatik dizel qashaqi ler için değerli yorumlarınızı bekliyorum.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    205 Mesaj

manuellerde 1,5dci 110 bg motor var.Otomatıklerde 1,6dci 130 bg motor var.asıl fark sanzımandan ote burada
    |
    |
    Robinhood34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

selamlar
    yok , ya da ben göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 11 Ocak 2019; 20:15:38 >
    |
    |
    aa44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1070 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eynipa

manuellerde 1,5dci 110 bg motor var.Otomatıklerde 1,6dci 130 bg motor var.asıl fark sanzımandan ote burada
    iyide şanzumanı geçtim 1.5 dci dan 1.6 dci daha pahalı zaten. arada bu zamana göre az bi fark var, oda neredeyse motor için ? beğenilmeyen dsg şanzımanlardaki farka bakın birde ? burda hem otomatik hemde motor üst sınıf..

1.6dci 130 bg olup ta manuel olan qq lar da var. 1.6 dci olanlar sıfır da da ikinci elde de 1.5 dci lere göre daha pahalıdır.
    |
    |
    eynipa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben Akü probleme ile ilgili sıfır araçlarda oldu ve ve olanların serviste aküleri değişti sorun kalktı diye biliyorum yani sizin alacağınız araçta ta var ise de çözülmüştür. Ayrıca kafan rahat olsun dersen star-stop devre dışı bırakırsın ve problem ortadan kalkar.
    |
    |
    ŞahEser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Benim sol ön amortisör lerin oradan ses geliyor tumseklerden geçerken son 1 aydır dasing pack

|
    |
    Hamd20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tam bir saçmalık ama yok ne yazık ki!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elessar13 -- 14 Ocak 2019; 13:41:18 >
    |
    |
    aa44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bende bunu demek ıstemıstım.Golf konusundada haklısınız aracına gore 12-15 arası fark edıyor otomatık vıtes.
    |
    |
    AVCI_31 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ön koltuk arkalarını ayak izinden korumak için aşağıdaki ürünü alıp alt kısmını (airbag engeli olmasın diye) takmayarak geçirdim. Bu paraya kaliteli sayılabilecek bir ürün. Yalnız fotoğraf yanıltıcı olabilir 3. resimdeki asıl malzemeyi gösteriyor.

https://urun.n11.com/koltuk-kilifi/araba-koltuk-arkasi-koruyucu-oto-koltuk-kilifi-koruma-ortusu-2-li-P206004845
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
haberler
son dakika
Bey Azura
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
1,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.