Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (125. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
79
Favori
382.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MAKYAJLI KASA İÇİN KALİTELİ , DERİ KOLTUK KILIFI TAVSİYESİ VEYA TECRÜBESİ OLAN VAR ÖI ARKADAŞLAR.?
  • Arkadaşlar merhaba

Benim araç 1.5 sky 50 litre ile şehiriçi bu ay 750 km yapmışım genel ortalama ise 6 litre

Sizin değerler nasıl

1.5 ile 1.6 arasında performans ve tüketim olarak çok fark var mı aceba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: methionin7

MAKYAJLI KASA İÇİN KALİTELİ , DERİ KOLTUK KILIFI TAVSİYESİ VEYA TECRÜBESİ OLAN VAR ÖI ARKADAŞLAR.?
    evet benim de kılıf hakkında tavisyeye ihtiyacım var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinhood34

Arkadaşlar merhaba

Benim araç 1.5 sky 50 litre ile şehiriçi bu ay 750 km yapmışım genel ortalama ise 6 litre

Sizin değerler nasıl

1.5 ile 1.6 arasında performans ve tüketim olarak çok fark var mı aceba
    1.5 dci ile büyük çoğunluk şehir dışı kullanım ile genel ortalamam 4,8 L civarı. Sanırım sizin tüketim çoğunlukla şehir içi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eddy78

Ön sis farı krom çıta uygulaması.

hocam çok yaşa sen. bende arıyorum bunları. nereden satın aldınız?

• ARKADAŞLAR ARACIM 13 AYI DOLDURDU.MALUM BU ARALAR İSTANBUL YOĞUN YAĞMURLU.SİLECEKLERİN VERİMİ DÜŞTÜ, ÖNCEKİ SAYFALARDA SİLECEK OLARAK ŞU ÖNERİLMİŞTİhttps://urun.n11.com/muz-silecek/nissan-qashqai-on-ve-arka-silecek-takimi-2014-2018-bosch-aerotwin-P188800727

KULLANAN YA DA BAŞKA BİR TAVSİYESİ OLAN VAR MI? BU ARADA 1 YILDA SİLECEK ÖMRÜ BİTER Mİ??
  • aracının Km si çok düşük olan arkadaşlar 1.bakım için servise gittiklerinde polen filtresini değiştirmek istemediklerini söylerlerse bu parçanın fiyatını (150 TL) toplamdan düşüyorlar haberiniz olsun.
  • methionin7 M kullanıcısına yanıt
    yetkili serviste kampanya var ön ikili 89 arka tek 39 tl. hava ve kullanım koşullarına göre sileceklerin verimi düşebilir.n11 deki ilan servisten pahalıymış...
  • Hunter_C kullanıcısına yanıt
    n11.com'dan Nissan Qashqai (2017- ) Sis Far Çıtaları 2 Prç. P.Çelik 2017 ve S seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

https://urun.n11.com/diger-krom-aksesuar/nissan-qashqai-2017-sis-far-citalari-2-prc-pcelik-2017-ve-s-P300752529

• eddy78 E kullanıcısına yanıt
    Bunlar makyajlı kasa için mi yoksa eski kasa mı hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dede06 kullanıcısına yanıt
    hangi servis acaba?
  • calwincalwin kullanıcısına yanıt
    Aynısı benimde başıma geldi. Ayna kapağının içinden ses geliyor olabilir. Ayna kapağını kapı döşemesini sökmeden hafifçe araladım içindeki pempe klipsten ses geldiğini buldum, bez bant ile bantladım ayrıca kapı döşemesine denk gelen 2 tane yuvarlak plastiğide aynı şekilde bantladım. Şuan ses yok:)
  • eynipa E kullanıcısına yanıt
    Hepsi,genel kampanya bu.

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dede06 kullanıcısına yanıt
    tesekkurler bende orjınal dıye umut etmıstım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede06

Hepsi,genel kampanya bu.

3 YAŞ ÜZERİ GARANTİSİ BİTMİŞ ARAÇLARA GEÇERLİ DİYE BELİRTMİŞ AMA.BENİM HENÜZ 1 YIL OLDUĞU İÇİN İNDİRİMDEN YARARLANDIRMAZLAR SANIRIM.
  • S-Dizayn marka havuzlu 4D kışlık kauçuk paspas aldım. Cuk diye oturdu ölçüleri tam. sadece ön yolcununkinde küçücük bi kıvrılma oldu ama gerçekten kaliteli duruyor. Tavsiye edebilirim şimdilik. Ama rakam olarak aslında yüksek 189 TL.
  • Bugün trafikte yeşil yanınca önümdeki araç önce hareket edip ardından aniden fren yapınca ben de tabi arkasında aniden durdum.
    Ancak benim arkamdaki uber tarzı araç durmadı ve sol arkadan bana değdi.
    Neyse ki çok önemli bir şey yok ama çizikler oldu bir de altta resimlerini koyduğum gibi, plastik kısım vurmanın etkisiyle hafif yukarı yaptı ve sol stop lambasının ucunda çatlak oluştu. Oraya bastırınca kırılacak gibi duruyor.

Dedim bunun karşılanması gerekiyor, adam dedi ben vurmadım onlar daha önceden olmuş falan.
    Ben de yüzüne dedim karşılamıyorsan haram olsun. Hemen bastı gitti.

Neyse sizce şimdi bu çatlağa ne yapmak lazım.
    Bir de sol arkada çizikler oluştu, biraz da boya kalktı.
    Bunları serviste ne kadara yaparlar?

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ +++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 20 Aralık 2018; 22:20:47 >

• bu forumu okuyan insanlara sesleniyorum.

bu aracı almayın, aldırmayın.

Aralık ayında sypack aldım, xtronic, dizel.

550 km'de yakıtta su var uyarısı yanmaya başladı, sanırım sensör kronik sorunlu.

500. km'den sonra trim sesleri başladı içerde, özellile kabarık yol bantlarının üstünden geçerken kabinde rahatsızlık veriyor.

cok pişman oldum, siz olmayın.

kazasız belasız sürüşler dilerim.

• Allez Allez kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.

Şu an bulunduğunuz forumun büyük çoğunluğunu qashqai kullanıcıları oluşturuyor. Almak için araştıranlar da var tabi. Almayın, aldırmayın diyerek bizim tercihimizi aşağılamış oluyorsunuz. 1 yılı geçkin bu aracı kullanıyorum, 3 yakınım da benden sonra aldı, hepimiz oldukça memnunuz. Yaşadığınız arıza giderilmeyecek bir sorun olmasa gerek. Kronik olarak nitelendirdiğinizi ben ve yakınımdakiler yaşamadıysa o sorun kronik değildir.

Trim sesleri çok olmasa da bozuk yollarda çıkabilir.

Bu araç bir E serisi Mercedes değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Allez Allez

bu forumu okuyan insanlara sesleniyorum.

bu aracı almayın, aldırmayın.

Aralık ayında sypack aldım, xtronic, dizel.

550 km'de yakıtta su var uyarısı yanmaya başladı, sanırım sensör kronik sorunlu.

500. km'den sonra trim sesleri başladı içerde, özellile kabarık yol bantlarının üstünden geçerken kabinde rahatsızlık veriyor.

cok pişman oldum, siz olmayın.

kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Sordun mu alırken dizel xtronic buraya .Cvt hakkında araştırma yaptın mı yokkkk.Şimdi konuşmayacaksın ok

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.