Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (95. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
79
Favori
382.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilkokul çocuklarını koysan böyle saçma sapan bir liste çıkmazdı her halde ,hangi akla hizmet ediyor bu nissan türkiye?

adam bayide bile olmayan skoda karaq'da ileri tarihlere isim yazıp olmayan arabaya sürekli zam yapıyor hatta daha da zam gelecek diye fiyat vermiyor bu arkadaşların hesabına kitabına göre eski model araç daha çok para ediyor,visia ile tekna nerdeyse aynı fiyat adam gidip niye visia alsın? ayrıca hiç bir versiyonda olmayan indirim nedense tekna da 27 küsür... bunu aklı başında hiç bir tüketiciye izah edemezsiniz.

bu zamana kadar iyi kötü bir satış başarı vardı ama yönetim falan mı değişti?cidden yazık oluyor.böyle abuk subuk hatalar sadece vw doğuş gurubuna ve pejoya yarar.artık pazarda tek dizel otomatik 1,6 qq değil bir sürü ciddi rakip var.
  • robalo R kullanıcısına yanıt
    öyle diyorsunuz ama vw ve özellikle pejo 3008 modeline her ay düzenli olarak 2 /3 falan zammı koyuyor.genel anlamda satışlar düşük olsa yada düşse böyle davranabilirler miydi? nissan qq 'de sonuçta dışarıdan gelen ve euro ile ithal edilen bir ürün ve türkiye'de herkesten önce vardı ama böyle oturmuş piyasası olmasına rağmen bu refleksi nedense gösteremiyor.bırak düzenli zam yapmayı doğru düzgün fiyat belirleyemiyor.
    tüketici artık qq'yı değil pejo 3008'i ve diğer vw araçlarını reşat altını gibi görüyor.
    iyi ki qq aldık anasını satim...büyük hata yaptık gibime geliyor...yani nissan türkiye sanırım bizi çok pişman edecek bu fiyat politikası saçmalığıyla 3008 almadığıma...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baha_81 -- 4 Nisan 2018; 18:40:39 >
  • 10.000 İLK BAKIM YAKLAŞTI. İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA HANGİ BAYİYİ TAVSİYE DERSİNİZ BAKIM İÇİN. FİYATLAR HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI?
  • methionin7 M kullanıcısına yanıt
    pazartesi bakım ücretlerine de zam gelmiş ancak nisan ayında %30 a varan indirim söz konusu.güncel bakım tutarları hakkında bir bilgim yok.
  • FİYATLAR GÜNCELLENMİŞ AMA SADECE NİSSANDA OLAN GARİPLİKLER DEVAM EDİYOR
    ***QASHQAİ TEKNA 1.5DCİ MANUEL---- QASHQAİ TEKNA 1.6DCİ OTOMATIKTEN DAHA PAHALI(MANUEL OLANI OTOMATİKTEN PAHALI OLAN ARAÇ İLK KEZ GÖRDÜK)
    ***2017 FIRSAT ARACI TEKNA OTOMATİK ---2018 MODEL LİSTE TEKNA OTM.DEN DAHA PAHALI(DEMEKKİ ŞARAP GİBİ ESKİSİ DAHA KIYMETLİ :-)))
    ***YENİ LİSTEDE VİSİA İLE TEKNA NIN FİYATI DA AYNI (ALT VERSİYON Bİ ÜST VERSİYONLA AYNI FİYAT)

DAHA ÖNCE 1 AY İÇİNDE 20 BİN ZAM YAPIP SONRAKİ AY 10BİN TL GERİ DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRDÜKTE BU KADARINIDA GÖRMEMİŞTİK!!

QASHQAİ ALDIKTAN İTİBAREN NİSSANİ TAKİP EDİYORUM BU KADAR TUTARSIZ Bİ MARKA DAHA GÖRMEDİM
  • aralık 2017 den beri nissan fiyatlarını inceliyorum ve çıkardığım sonuçlar:

2018 fiyatların da vergisiz çıplak fiyat 80.000 geçince ötv %50 den 60 a çıktığı için fiyatlar arası dengesiz.ancak bayiler çıplak fiyatı 84.000 kadar olan araçları biraz geri alıp ötv yi 50 de tutuyorlar ve ilan edilen fiyat %10 ötv azalışından ve kdv etkisiyle bayi indirimi hariç direk donanıma göre 10.000-16.000 geri geliyor. bu durum vergisiz fiyatları itibariyle 1.2 sky,1.5 tekna, skypack ile 1.6 tekna da oluyor genelde.

nissan ise vergisiz fiyatları yüksek tutup %60 ötv li fiyat açıklayıp rakamları yukarda tutma düşüncesinde.

nissan internet sitesinde fiyat listesine sitenin en altındaki liste bölümünden tıklarsanız ötv kdv ayrılmış liste geliyor,o listeden durum daha net anlaşılıyor.

bu arada face grubunda anket açtılar nisan ayında gittiği bayide 2017 qashqai araç bulan çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 9 Nisan 2018; 0:33:59 >

• EUR : 5.10 TL an itibari ile... Aralık 17 'de 4.50 seviyelerinden %13-14 artış yaptı... Fiyatlarda artış kaçınılmaz olacaktır ancak firmalar satış düşüklüğü sebebi ile yansıtmamaya çalışıyor olabilirler...
  • nissan euro ile değil sterlin ile araç ithal ediyor, yani durum daha kötü. aralık ayına benzinli otomatikler 200ü bulur.
  • Hangi marka cam filmi kullanıyorsunuz arkadaşlar sanrouf.a da film çektirdinizmi ?
  • 130km hızdan sonra çok rüzgar sesi geliyor sizin araçlarda nasıl.
  • ali6511 kullanıcısına yanıt
    LLumar en iyilerinden biridir.Ama en onemlisi Taktırdıgın yer veya usta.Ankarada isen GMG garaj ver Turkiyede de en iyisi bunlar.
  • ali6511 kullanıcısına yanıt
    LLUMAR Antakya da bulamadığım için sonax da yaptırdım, daha sonra autoking 3m takıyormuş onu gördüm biraz pişman oldum. LLUMAR derim ben. Ses konusunda birşey diyemiyeceğim çünkü cam rüzgarlığı taktırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 1.5 dizel motor için orjinal yağ ve yağ filtresinin isimlerini bileniniz varsa yazabilir misiniz.Nissan qashqai için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat0835 -- 17 Nisan 2018; 12:51:45 >
  • mwolf86 kullanıcısına yanıt
    Cam rüzgarlığı nasıl hocam iyileşme varmı rüzgar sesinde 130km hızdan sonra.

• Yok hocam aksine arttıyor bence.

• reywal R kullanıcısına yanıt
    Aynı durumu ben de yaşadım. Servise götürdüm, sağına soluna baktılar ve bilgisayara bağladılar bir sorun göremediler. Tahminimce fabrika çıkışı yağ yeterli ölçüde konmuyor. Biraz yağ ekleyip gönderdiler beni.
  • Yakın zamanda 1.5 skypack teklifi alan var mı?
  • Bende merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kayaferdi

Aynı durumu ben de yaşadım. Servise götürdüm, sağına soluna baktılar ve bilgisayara bağladılar bir sorun göremediler. Tahminimce fabrika çıkışı yağ yeterli ölçüde konmuyor. Biraz yağ ekleyip gönderdiler beni.
    Geçen benzincide yağına bakalım mı deyince tamam dedim. Yağı azdı. Araç daha bin küsür kilometrede.
    Elemanın "isterseniz ekleyelim" önerisine tamam dedim. PO maxima altın renkli olandan satın alıp ekledik.
    Bu durumda bayi çıkışı yağı az koyuyorlar demektir.
  • Acaba bilerek mi az koyuyorlar.Teknik bir nedeni olabilir mi acaba.Bilen varsa aydınlatırsa memnun olurum

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.