Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
79
Favori
382.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: theburock

Arkadaşlar arabaya arıza lambasını yakınca servise götürdüm, oksijen sensörü arızalanmış o değişecekmiş..Dedim dalga mı geçiyorsunuz daha 400 kmde araç..3-10 gün arasında gelebilirmiş parça..Genel merkezi aradım bende durumu anlattım..Olabilir dediler, dedim arabasınız kalamam..Müşteri memnuniyeti adına ikame araç ayarladılar, parça gelene kadar..Bu davranışları hoşuma gitti..

Test sürüşü yaptığım 1.6 skypacktede arıza lambası yanıyordu umarım kronik bir aruza değildir araç vermeleri iyi olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kontağı kapatınca el freni otomatik devreye giriyor mu?

• evet
  • Nıssan Lansman fiyatında, renginde anlaştığımız ve Kasım 15te teslim alırsınız sizde arabanızı o zamana kadar satın diye bilgi verildi. Kasım 13te kur farkından dolayı araba temin edemeyeceklerini arabanın gelmediğini ve ne zaman hangi fiyattan geleceğinin belli olmadığını söylediler.(Şikayetvar.com da 10larca baslık var.) Bu firmadan uzak durun. Bize arabamızı sattırıp arabayı anlaşmamıza rağmen dalga geçer gibi teslim etmeyen ciddiyetsiz ve kur farkını zamma çevirmeye çalışan bir firma.. Ne yazık ki Ülkemin güzel insanları benim gibi araçlarını satıp hala Nıssandan araba bekliyorlar. Araçlara zammı yansıtmadan vermeyeceklerini söylemiyorlar. Alacak olanlar lütfen sikayetvar.com' u incelesinler.. Amacım arabasız kalan onlarca insanın daha fazla madur olmamaları. Çünkü doğruyu söylemiyorlar ve söylemeyeceklerde..

• quote:

Orijinalden alıntı: apoykalips

evet

bende devreye girmiyor. bir ayarı mı var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inch

quote:

evet

Bayide teslimattan önve kalibrasyon tarzı (farklı bir adı vardı hatırlayamadım) araba üzerinde servis çalışanları bazı işlemler yapıyor el freni otamatik olması lazım servise bi danışın

• volvet kullanıcısına yanıt
    Hocam, hiç bir otomotiv firması kendilerine faturalanmamış araç için fiyat garantisi vermiyor ki. Biz eşime lansman fiyatıyla alabildik QQ. Ancak verdikleri sipariş formunda gayet açık yazıyordu fiyat garantisi olmadığı, teslim tarihindeki fiyatın ve vergi oranlarının geçerli olduğu.

Ben de şu anda Passat için bekliyorum. Kasım sonu, Aralık başı dediler. Bir fiyat verdiler liste fiyatı üzerinden belli oranda indirimle. Ancak ne liste fiyatının, ne de indirim oranının garantisi yok. Gelince bakıcam, 1000 lira kaparo verdim, bekliyorum. İşime gelmezse selametle diyerek başımın çaresine bakacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: abcdefe

Gardaş merhaba..led ampulleri hangisinden alacağız?verdiğin bilgi orjinal ampül numarası mı?muayenede sorun olur mu?

Uzun-kısa her ikisi için de H11 alacaksın kardeşim. Bu mesela:https://urun.n11.com/ampul/inwells-led-xenon-h7-h1-h4-hb3-hb4-h11-h3-h27-h15-8000lm-simsek-P138130255

Muayeneden hafif kusur sayılarak geçiyormuş halihazırda ama yarın ne olur belli olmaz. Eskileri saklamakta fayda var. 5 dakika bile sürmüyor değişmesi nasılsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: r@mses

quote:

quote:

evet

Bayide teslimattan önve kalibrasyon tarzı (farklı bir adı vardı hatırlayamadım) araba üzerinde servis çalışanları bazı işlemler yapıyor el freni otamatik olması lazım servise bi danışın

Teslim alırken bende sordum st bilmiyordu ama başka bir çalışan serviste ayarladığını söyledi otomatik olarak çalışıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: r@mses

quote:

quote:

evet

Teslim alırken bende sordum st bilmiyordu ama başka bir çalışan serviste ayarladığını söyledi otomatik olarak çalışıyor

Auto Hold açık ise otomatik devreye giriyor diye biliyorum. Auto Hold u açın bir de öyle deneyin.

• slm arkadaşlar

dün itibarile 1,6 dizel lansman mavi full otom aracımı teslim aldım.Yanlız serit takip açıkken seritten çıkarsam sadece sesli ve ekranda ısıklı uyarı veriyor
    bu arac seridi kendi taip etmiyormuydu?

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgava

slm arkadaşlar

dün itibarile 1,6 dizel lansman mavi full otom aracımı teslim aldım.Yanlız serit takip açıkken seritten çıkarsam sadece sesli ve ekranda ısıklı uyarı veriyor

saygılar

Hayır, takip etmez sadece uyarı verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theburock

Daha arabayı alalı 1 hafta olmadı bu sabah motor ikaz lambası yandı sarı renkte..Servis saat 2 ye randevu verdi bakalım ne diyecekler :) Bu arada şehir içinde eco modta kullanmayın diyor servis..Daha çok yakarmış.. arabam 1.6 tekna otomatik dizel..

Tam da bu konuyu soracaktım bende, soğuk havada düşük hız ve devirde aracın
    çekişi nasıl diye...
    Öncelikle geçmiş olsun. ECO modda çekiş müthiş düşmekte gerçekten.
    Sonuçtan haberdar edermisiniz?
    Selamlar,
  • mufit kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Kocaeli 'nde yaşadığım için hava aşırı soğuk değil. Çekişte herhangi bir düşüş hissetmedim. Süreç olarak Nissan Türkiye çok ilgilendi,servisten çıkmadan hemen ikame araç ayarlandı. Tam olarak sonuçlandığında yine bilgi veririm. Şuanlık beni tek korkutan parça temin süresi. Umarım oda hemen çözülür. Saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: naviga70

quote:

Orijinalden alıntı: abcdefe

Gardaş merhaba..led ampulleri hangisinden alacağız?verdiğin bilgi orjinal ampül numarası mı?muayenede sorun olur mu?

Uzun-kısa her ikisi için de H11 alacaksın kardeşim. Bu mesela:https://urun.n11.com/ampul/inwells-led-xenon-h7-h1-h4-hb3-hb4-h11-h3-h27-h15-8000lm-simsek-P138130255

Muayeneden hafif kusur sayılarak geçiyormuş halihazırda ama yarın ne olur belli olmaz. Eskileri saklamakta fayda var. 5 dakika bile sürmüyor değişmesi nasılsa.

Bilgilerinde kutu içersinde 2 Adet lamba vardır diyor (89 TL).
    Bir kısa için birde uzun için almamız yeterlimidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgava

slm arkadaşlar

saygılar

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanın inşallah.
    Kaça mal olduğunu paylaşırmısınız?
    Selamlar,
  • Istanbul da kış lastigi gerekli ama bazen havalar cok isiniyor. O gunlerde sorun olmasin? Bayide bridgestone lm80 2300 dediler. Depolamada dahil. Kararsizim hala. Simdiye kadar hep 4 mevsim kullandim. Cross climate den cok memnundum. 5-6 sene oncesine kadar kıs lastigi kimse takmazdı zaten.

Kis lastigi icin fiyat alanlar, taktiranlar yazarsa faydali olur.

• SADECE öndeki iki lastiği kış lastiği ile değiştirmek yeterli olur sanırım
  • Bu arada; benim araç da gelmiş. Sigortalarını yaptırdım. Kasko Groupama'dan 2133 TL tuttu.
    1.2 - Benzinli x-tronic , metalik gri..
    Aracı bugün teslim alacağım inşaallah.
    Bu aracı istanbul'da Bostancıoğlunda 108.000 TL'ye aldım. Ekim ayının ikinci haftası kapora verdim.
    Ay sonunda saçmalamaya başladılar, zam dediler, araç yok dediler, vs ..vs. Geri aldım kaporamı.
    Ekim ayının son günü gittim başka bayi ile anlaştım. Fiyat garantisi verdiler. Yazılı sözleşme hazırlayacağım dedim. Kabul ettiler.
    Sözleşmeyi hazırladım, imzalattım.
    Bugün teslim alacağım. Ne kur farkı, ne zam derdim yok..
  • 4 tane petlas kis lastigi aldim 1300 e

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.