Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
79
Favori
382.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • +++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 ++++++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 ++++++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 ++++++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 ++++++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 ++++++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++

Arkadaşlar merhaba,
    Xtrail yeni kasa sastışı başladı, Qashqai de ekim başlanacak diyor.
    Yeni makyajlı kasanın resimleri ekte olup, yüzbaşıoğlu bayisindedir.

• Yeni X-Trail de güzel olmuş.
    Ama Yeni QQ ye torpil yapmış gibi geldi bana Nissan.
    Yeni QQ bekleme taraftarıyım.
    Belki de hükümet yaptığı hatayı anlar da ÖTV de bir düzenlemeye gider.
    Hiç zannetmiyorum ama...
  • umityasar kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum hocam. Birkaç bayiyi aradım ekim en geç Kasım'ın başlarında satışa sunulacakmış. Kapora ile ön satış yapabiliriz gemiden ilk gelenlerden birtanesini size veririz dediler. Henüz bir bayiye bu kadar güvenmiyorum maalesef..
  • Eylul sonu Ekim basi gibi yollarda olacak arkadaslar.

Arkadasimin sirketi simdiden 30 tane 2018 Qashqai blok rezervasyon yaptirdi. Bayilerin on siparis alma olayi dogru yani.
  • Fiyat garantisi vermiyor değil mi Nissan?
    Ford fiyat sabitliyordu.
    Hoş sadece Ford ta duydum bunu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

Fiyat garantisi vermiyor değil mi Nissan?
    Ford fiyat sabitliyordu.
    Hoş sadece Ford ta duydum bunu...

Filo siparisi oldugu icin her turlu donanim ve fiyat detayi belli. Eger imkan olursa burda da paylasirim zaten.
    Hocam fiyat vermemiz mümkün değil dediler. Ayrıca eğer araç geldiğinde fiyattan memnun kalmazsanız sizi mağdur etmez paranızı iade ederiz gibi bir açıklamada yaptılar bana
  • her defasında daha iyi oluyor , ayfon gibi s yani makyajlıları iyi bunun da+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++
  • CRV(yeni) ve QQ (makyajlı) kasaları ülkeye artık gelse de biz de karşılaştırabilsek :/
    Güzel bir karşılaştırma olmuş:
    https://www.carwow.co.uk/blog/nissan-qashqai-vs-honda-cr-v
  • Ekimde gelecek mi? Hic ses seda yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

Ekimde gelecek mi? Hic ses seda yok.

17 Ekimde Türkiye Lansmanı var ve aynı gün satışa sunulacak..
  • Jeep Compass 189 bin lansman fiyatı diye çıktı.
    Bu işin sonu ne olacak bilemiyorum...
    qq ekimde lansmanda uçacak mı bu şekilde?
  • Ekim ayı da geldi....

Hiç ses seda yok :/
    avrupa ülkelerinin hepsinde bulgaristanda bile çoktan satışda bize hala gelmedi
  • Otopark'ın Grandland X incelemesinde, "8 Ekim'de QQ lansmanı var." diyor.
  • resmi site ana sayfaya koymuş yeni qq
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

Otopark'ın Grandland X incelemesinde, "8 Ekim'de QQ lansmanı var." diyor.

8 Ekim de ki Gazeteciler vs için sanırım...Showroomlar da görmek için 1 hafta daha beklemek gerekiyor...
  • Makyajlı kasa bayilere gelmiş sanırım.Donanım detayları hakkında bilgisi olan var mı donanımların içerikleri değişmiş.
  • apoykalips kullanıcısına yanıt
    Evet hocam gelmiş ve satışı başlamış. Resmi olarak yarınmış lansman ama bayide araç ve satış var.

Yeni donanım paketi olarak sky pack ile platinum arasına Design pack adı bir paket koymuşlar. Gördüğüm kadarıyla bir iki kromaj detayı var Sky Pack’e ilave olarak sadece. Yeni Sky pack’de eskiye göre navigasyon ve Nissan connect ilavesi var.

Lansman indirimleri şaşırtıcı derecede iyi. Eşimin Juke’unu takasa verip, otomatik benzinli Sky Pack aldık. İlk defa sadakat indirimi de koymuşlar, eski Nissan sahiplerine 2700 lira indirim var.

Aldığım fiyat telaffuz etmeyeyim ancak şöyle söyleyeyim; aynı aracın eski kasasının da altında bir rakama aldım ki normalde her yeni kasa daha yüksek fiyata piyasaya çıkar bilirsiniz.

Niyeti olan arkadaşlar lansman fırsatlarını kaçırmasınlar derim. Döviz de daha fazla alıp başını gitmeden.
  • aracı inceleme şansınız oldumu kısaca yazsanız
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.