Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
79
Favori
382.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tremacs

İnşallah sizinki öyle olmaz hocam :)

Kullanıcıya göre yorumunuza şu açıdan katılıyorum kimi çok takar kafaya kimi umursamaz

Alıntıları Göster
    O da doğru

En iyisi fazla takmamak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eddy78 E kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaşımda Leon var trim sesini çok kafasına takıyordu geçen konuştuk nasıl oldu dedim

Abi müzik son ses geziyorum mis gibi araba kafam rahatladı diyor

En güzel çözüm bu herhalde :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elessar13 E kullanıcısına yanıt
    Bazi bayi 1200 bazısı 1450 TL diyor ilk bakım için (araç 1.6 dci tekna x tronic)..Ne kadar ilginç!!..Bi arkadaş aldıkları onca ücrete rağmen varilden elf yağ koyuyorlar demişti..Merak edip sordum mobil yağ kullanıyoruz dediler bana bu gün..

Bir de dikkatimi çekti bu güne kadar kimseden aracın kaslı yapısından dolayı özellikle de sağ ön tarafın görüş mesafesini kötü etkilediğini, özellikle de dar yollar da sağa doğru dönerken, yazmadı veya ben hatırlamıyorum...

kasko + trafik sigorta yenileme, MTV ve üzerine bir de bakım masrafı derken 5 bin TL ye yakın göçeceğiz gibi görünüyor.. Ne diyelim giden yeter ki para olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robalo -- 14 Kasım 2018; 21:44:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

Sizi artık muhatap almıyorum. Üslubunuz kötü.

Alıntıları Göster
    Üslup değil içeriğe bak, hakaret yok, aşağılama yok. Çok net yazıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: robalo

Bazi bayi 1200 bazısı 1450 TL diyor ilk bakım için (araç 1.6 dci tekna x tronic)..Ne kadar ilginç!!..Bi arkadaş aldıkları onca ücrete rağmen varilden elf yağ koyuyorlar demişti..Merak edip sordum mobil yağ kullanıyoruz dediler bana bu gün..

Bir de dikkatimi çekti bu güne kadar kimseden aracın kaslı yapısından dolayı özellikle de sağ ön tarafın görüş mesafesini kötü etkilediğini, özellikle de dar yollar da sağa doğru dönerken, yazmadı veya ben hatırlamıyorum...

kasko + trafik sigorta yenileme, MTV ve üzerine bir de bakım masrafı derken 5 bin TL ye yakın göçeceğiz gibi görünüyor.. Ne diyelim giden yeter ki para olsun..
    Vallahi şimdiye kadar dikkatimi çekmemişti ama dediğinizi şimdi gözümün önüne getiriyorum. Gerçekten sağ önde sağa dönerken görüş kaybı var.

• Trim sesine çok takılıyorsunuz yada gerçekten bazı araçlarda çok fazla, çok üst modeller dışında bir çok aracı kısa/uzun dönem kullanma fırsatım oldu. 1,5 seneye yakındır kullandığım araçta bozuk yollar ve kilit taş/arnavut kaldırımı dışında herhangi bir ses yok. Bu yollarda da ön konsolda o sesi duyuyorum,o sesi duymadığımm aracada denk gelmedim.

Trim sesinden daha kötüsü bence depoda dalga kıranın olmaması, sırf o sesten depo doldurmaktan nefret ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: robalo

İlk etapta 1350 dedi, sonra size özel (!) 1230 olur dedi. Ben kimsem niye bana özelse hayatımda ilk defa gideceğim bi yer. Sonra güya ısrar ettim ama 1200 dedi en son yapacak bişey yok.

Bakım + Kasko + Trafik + MTV
    1200 + 1500 + 600 + 500 = yaklaşık 4.000

Hayırlısı olsun napalım, kazasız binelim de gerisi önemli değil...

• Aracımı bugün teslim aldım

1.6 dizel otomatik tekna model +basamak+köpekbalığı sırtı anten+17 jantlar toplam maliyeti 157.000 TL oldu

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++
  • Maul* kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın..

Bir sorum olacak ; tekna larda ön farlar led mi halojen mi ?

Teşekkür ettim..
  • Maul* kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun fiat çok iyi.İyi indirim almışsınız sanırım

• alvin55 kullanıcısına yanıt
    en üst donanım hariç (ppp) hepsinde mercekli halojen.
    zaten artık oda ithal edilmediğinden en üst donanım skypack dahil halojen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 16 Kasım 2018; 19:56:21 >
  • 24 kasım için randevu aldım 2.bakıma girecem servis net fiat vermedi ısrarla sormama rağmen bakalım ne kadar tutacak tırsıyorum araç benzinli 2016 aralık çıkşlı Umarım çok tutmaz

• Bir süre önce burada frenleme sırasında yaşadığım titreme sorunundan bahsetmişti. Bazı arkadaşlar şanzımandan kaynaklı olabilir demişlerdi ama sorun tahmin ettiğim gibi frenlerde çıktı. 7500 km yapmış arabanın diskler tesviye edilip, balatalar yenilenince sorun çözüldü. Ayrıca arka amortisörler patlak çıktı :) 24 senedir otomobil sahibi olan ve bu süreye 4 araba sığdıran (Qashqai dahil) birisi olarak böyle çürük araba hayatımda görmedim. Teşekkürler Nissan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 16 Kasım 2018; 22:47:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

Bir süre önce burada frenleme sırasında yaşadığım titreme sorunundan bahsetmişti. Bazı arkadaşlar şanzımandan kaynaklı olabilir demişlerdi ama sorun tahmin ettiğim gibi frenlerde çıktı. 7500 km yapmış arabanın diskler tesviye edilip, balatalar yenilenince sorun çözüldü. Ayrıca arka amortisörler patlak çıktı :) 24 senedir otomobil sahibi olan ve bu süreye 4 araba sığdıran (Qashqai dahil) birisi olarak böyle çürük araba hayatımda görmedim. Teşekkürler Nissan.
    Bu işlemler garantiden mi yapıldı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

Bu işlemler garantiden mi yapıldı?

Hayır, garanti Mart’da bitmişti, dışarda yaptırdım. Zaten Nissan servisini de kapatıp gitti :) Garantiden sadece akü değişti, o da Nissan’ın bana yaşattığı sorunlardan ilki. Sizin anlayacağınız 3 senede 7500km yol yapmış, üstelik sadece Ayvalık gibi küçük bir yerde şehiriçi kullanılmış, zorlanmamış, hırpalanmamış bir arabadan bahsediyoruz.

• Bugun eski renault bayii ve yetkili servisliği yapan ,daha sonra ikinci el taşıt satışı ve özel servis olarak işlerne devam eden kurumsal bir firmada aracımın bakımlarını yaptırdım. Kendilerinin de önceden yetkili servis olduklarını ,bu işleri bildiklerini ,gerekli sertifikalara sahip olduklarını, orjinal parça ve garantili işçilik sunduklarını ,üretici garantisinin kesinlikle bozulmayacağını, nissan yetkili servislerin bu bakımla ilgili garanti kapsamına çıkartma girişişmerinde, onlarla bağlantıya geçebileceğimi, firma avukatlarının bana yardımcı olacağını ilettiler. Gönül rahatlığı ile bakımlarımı yaptırdım ve nissan servisin verdiği fiyatın yarısına işlem halloldu.

Servisteki arkadaşlar aynı motoru kullanan kadjarın bakımının 20.000 de bir olduğunu. Nissanın 20.000km de bir değiştirdiği yakıt filtresinin 40.000 debir değiştirildiğini belirtti.

bu şekilde Türk halkını sömürmeye çalışan firma. İnsanları keriz yerine koyup sögüşleyen firmanın yıllardır Türkiye de faliyetlerini sürdürebilmesi büyük başarı.

Bu araç benim 6. Sıfır aldığım araç ve ilk nissan aracım.

Nissana gelene kadar hiç özel servis arama, blok muafiyet kanunu araştırması, vs hiç işim olmamıştı.

Rekabet olmaması, bayi sayısının azlığı nissanın iyice aç gözlü olmasına neden olmuş.

Herkesi bu blok muafiyeti araştırmaya,çevrelerindeki özel servisleri araştırıp öle bakım yaptıracaklarınyerlere karar vermeye davet ediyorum.

Gözü kapalı bayilere mevcur kalırsak bakım fiyatları her geçen gün şişmeye devam edecek

• quote:

Orijinalden alıntı: galleon

Bugun eski renault bayii ve yetkili servisliği yapan ,daha sonra ikinci el taşıt satışı ve özel servis olarak işlerne devam eden kurumsal bir firmada aracımın bakımlarını yaptırdım. Kendilerinin de önceden yetkili servis olduklarını ,bu işleri bildiklerini ,gerekli sertifikalara sahip olduklarını, orjinal parça ve garantili işçilik sunduklarını ,üretici garantisinin kesinlikle bozulmayacağını, nissan yetkili servislerin bu bakımla ilgili garanti kapsamına çıkartma girişişmerinde, onlarla bağlantıya geçebileceğimi, firma avukatlarının bana yardımcı olacağını ilettiler. Gönül rahatlığı ile bakımlarımı yaptırdım ve nissan servisin verdiği fiyatın yarısına işlem halloldu.

Servisteki arkadaşlar aynı motoru kullanan kadjarın bakımının 20.000 de bir olduğunu. Nissanın 20.000km de bir değiştirdiği yakıt filtresinin 40.000 debir değiştirildiğini belirtti.

bu şekilde Türk halkını sömürmeye çalışan firma. İnsanları keriz yerine koyup sögüşleyen firmanın yıllardır Türkiye de faliyetlerini sürdürebilmesi büyük başarı.

Bu araç benim 6. Sıfır aldığım araç ve ilk nissan aracım.

Nissana gelene kadar hiç özel servis arama, blok muafiyet kanunu araştırması, vs hiç işim olmamıştı.

Rekabet olmaması, bayi sayısının azlığı nissanın iyice aç gözlü olmasına neden olmuş.

Herkesi bu blok muafiyeti araştırmaya,çevrelerindeki özel servisleri araştırıp öle bakım yaptıracaklarınyerlere karar vermeye davet ediyorum.

Gözü kapalı bayilere mevcur kalırsak bakım fiyatları her geçen gün şişmeye devam edecek

Ben 2015’de aldım aracı. 2016’da ilk bakım öncesi buraya gelip servis ücretlerinin ortalama ne kadar olduğunu sordum. 500-600 arası bir rakama çıkıyormuş. Sonra aracı servise götürdüm, çayımı içerken bir çalışan gelip 800 TL olduğunu söyleyince haklı olarak tepem attı. Satış bölümüne çıkıp yaygarayı basınca 600 TL’ye indiler. Sizin anlayacağınız burada fiyat soruşturmamış olsam 800 TL’yi ödeyip çıkacaktım. Bu Nissan’a ilk gıcık oluşumdur.

• Arkadaşlar Merhaba

Bugün 2017 Design Pack 40.000 km deki bordo bir Qashgai için 130.000 bin liraya el sıkıştım.Araçta herhangi bir hasar, boya, değişen olmadığı söylendi. Kendim de ayrıca şase numarasından kontrol ettirdim. Fiyatları uzun süredir takip ediyorum. Bu araç istediğim paket ve renkte olduğu için tercih ettim. Perşembe günü arabayı teslim alacağım inşallah. Aracı Ankara’dan aldım. Alırken nelere dikkat etmeliyim. Bildiğiniz bir exper var mı ya da arabayı bir Nissan yetkili servisine götürüp öyle mi kontrol ettirmeliyim. 1000 lira kapora verdim. Onun dışında herhangi bir ödeme yapmayacağım, aracı inceleyinceye kadar. Tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hamd20 -- 18 Kasım 2018; 0:26:6 >
  • Hamd20 H kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun muayene istasyonlarını işleten tüv, doğuş grubu ortaklığıyla d-expert adıyla expertiz işine de girdi nasıldır tam bilmiyorum ama kurumsal yapısı dolayısıyla değerlendirilebilir.
    http://www.d-expert.com.tr/ekspertiz-noktalari.html

Ankara Şaşmaz Şube
    Bahçekapı Mahallesi 2483 Caddesi No:1 Şaşmaz Etimesgut

Ankara -TÜRKİYE

0312 278 81 82

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 18 Kasım 2018; 7:21:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamd20

Arkadaşlar Merhaba

Bugün 2017 Design Pack 40.000 km deki bordo bir Qashgai için 130.000 bin liraya el sıkıştım.Araçta herhangi bir hasar, boya, değişen olmadığı söylendi. Kendim de ayrıca şase numarasından kontrol ettirdim. Fiyatları uzun süredir takip ediyorum. Bu araç istediğim paket ve renkte olduğu için tercih ettim. Perşembe günü arabayı teslim alacağım inşallah. Aracı Ankara’dan aldım. Alırken nelere dikkat etmeliyim. Bildiğiniz bir exper var mı ya da arabayı bir Nissan yetkili servisine götürüp öyle mi kontrol ettirmeliyim. 1000 lira kapora verdim. Onun dışında herhangi bir ödeme yapmayacağım, aracı inceleyinceye kadar. Tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılar
    Makyajlı kasa mı bi de dizel otomatikse çok kelepir bir rakam

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.