Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
79
Favori
382.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://m.youtube.com/watch?v=uT1omeU5RB8

Özel servis garantiyi bozar mı? Buyrun cevabı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galleon -- 12 Kasım 2018; 22:11:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: galleon

https://m.youtube.com/watch?v=uT1omeU5RB8

Özel servis garantiyi bozar mı? Buyrun cevabı
    uzun bir mahkeme sürecinin ardından gerekli teknik şartları sağlayan bosh car gibi özel işletmelerde bakım yaptırınca garantinin bozulup bozulmayacağı hususunda haklı çıkma ihtimali yüksek ancak
    ülkemizde tamam ..... şartlarını sağlayan yerde yapılan bakım garantiyi bozmuyor diyen firma yok iken tam tersi her sıkıntıda işi özel servis bakımına bağlayıp garantiyi işletmeyen markalar var.

keşke özel servise bakım yaptırdım ..... firması garantimin bozulmadığını söyledi ..... işlemimi ücretsiz garantiden yaptı diyen tüketici videosu olsa.

• Benim üstteki sorum araya kaynadı, boşverin marka tutkunu olmayı yok vw imiş yok toyota imiş. Bizim bir tane yerli arabamız yok o yüzden bize hepsi güzel. Ama hepsi döviz ve ötv nedeniyle aşırı pahalı o yüzden verdiğimiz para ile aldığımız kalite arasında uçurum oluyor. O nedenle ne kadar buralarda tartışırsak tartışalım sonuç çıkmayacak. Elalemin ne kadar iyi üretim yaptığı veya yapmadığı ile övünüp yerinip duruyoruz. Bu ülkede herkes kendi bindiği aracı över. Bana sorarsan fransız severim ama fransızlar bmw veya mercedes tan daha mı iyi hayır. Ama gücümün yettiği odur. Neyse soruma gelsem bi cevap gelir mi acaba?

Haftasonu İstanbula gideceğim bana 10bin bakımı için Şişli civarlarında bir yetkili servis önerebilirmisiniz? Teşekkür ederim...
  • dede06 kullanıcısına yanıt
    Ben özel serviste bakım yaptırdım. Garantim bozuldu diyen tüketici videosu varmı?

Bahsettiğim özel servisler hem üretici garantisinin bozulmadığını ilan ediyor. Hem servislerine garanti veriyor. Bana üretici. Bakım yaptığım servisten kaynaklı oluşan bir sorun ,şeklinde garantiyi işletmesse zaten bakım yaptığım servisin garantisi işleyecek.

Nissan bayileri gibi bu ilde ben tekim istediğimi yaparım edası ile bu ekonomik şartlarda hala müşteri kazıklamaya çalışan bayilere 1 kuruşumu vermem.

Garnti üretici hatalarını kapsıyor. Öncelikle Üretim hatasını özel servise bağlayan personele yanıltıcı beyandan dava açarım. Zaten üreticiye dava açsakta onlar personele yıkacaklardır bu işi

Yılda iki kez bakım ücretinden 2000 tl farkı mahkemelere veririm.

• Selam skypack1.6 dizel otomatik için yakın zamanda fiyat teklifi alan var mı

• FatihKOC kullanıcısına yanıt
    1.6 tekna 153 sky için 162,1.5 tekna 137 sky a ise 157 fiyat veriyor bayiler.uzun zaman sonra ilk kez bu ay ağız birliği edip liste üzerinden indirime gitmiyorlar.yinede araştırmak lazım belki daha uygun vardır.
  • elessar13 E kullanıcısına yanıt
    GERÇEK OTO
  • android navigasyon kullanan var mı? hangi marka ve model önerirsiniz?
    bir de qashqaide ses, tavandaki blutooth hoparlörden geliyor ve gayet başarılı. ancak bu cihazları takınca, blutooth sesi nereden geliyor? tavana entegre oluyor mu?
  • eddy78 E kullanıcısına yanıt
    1 senedir dizel visia manuel var bende trim sesi gelmeyen aksamı yok bence Qashqai nin fiyat ve donanım dışında pek bi özelliği yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bu kadat nefret ediyorsan sat kurtul o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Bu kadat nefret ediyorsan sat kurtul o zaman

Alıntıları Göster
    Sn Defiant her kullandığımız şeyi çok sevdiğimiz için mi aldık da böyle bir yorum yapıyorsunuz. Hayatın ekonomik koşulları onu almayı gerektirdi. Kime sorsanız parası yetse elbette daha iyisini alır. Mesele qq yada tigu değil. Aracın zayıf yönlerini sıralayınca ondan nefret ettiğimiz anlamı çıkarılıyorsa diyecek bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taydin66 -- 14 Kasım 2018; 11:13:46 >
  • Gerçek Otodan yıllık bakım fiyatı aldım güya sıkı pazarlık yaparım ama 1200 ün altına düşüremedim bir türlü. Araç 2017 Tekna 1.6 Dizel otomatik.
  • tremacs kullanıcısına yanıt
    Trim sesi gelmeyen araba mı var? BMW 5.20 araç için trim sesi şikayeti şu şekilde cevaplandı "gewöhnlich". Yani olağan ve işlem yapılmadı arkadaşımın arabasına. Benim vw aracımda da ne klima çıkış borularının çıtırdamasına ne de depo çalkalanma sesine, ne de kapı içi sazlı yaylar orkestrasına işlem yaptıramadım serviste.

Ben Nissan'da trim sesi şikayetlerimi çözdürüyorum. Takip ediliyor, hatta merkezden adam gönderiyorlar.
  • elessar13 E kullanıcısına yanıt
    ne yazikki fiyatlar boyle heryerde 1500 tl civarı max bayi idirimiyle 1450 ye yapılan 20.000 bakımını ben gercek otoda 1300 tl ye yaptırmıstım.
  • cronus75 C kullanıcısına yanıt
    her arabada-markada bi sorun vardır.Önemli olan çözüm odaklı ve makul yaklaşımı olan servisler yada markalardır.Malum yere goge sıgmayan civiclerin göçük problerı ve markanın yaklasımı malumumuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronus75

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Sizi artık muhatap almıyorum. Üslubunuz kötü.
  • taydin66 T kullanıcısına yanıt
    Farkındamısınız, bu forumda ülkenin bi nevi aynası gibi..Ufacık şeylerden dolayı hemen alınganlık yapıyoruz birbirimize. Ara ara bu tip konuşmalar bu forumda sürekli gündeme geliyor. Benim de daha fazla param olsa tiguan alırdım QQ yerine..Ama onun da highline olanını almadıktan sonra gene bi tarafı eksik kalır. fiyat, donanım, 2.el piyasası, düşük vergi ve dizel motor için performanslı oluşu artıları.. Eksilerinin ne oldğu hepimizin malumu. Bir de ben saymayayım. Bana sorarsanız mevcut fiyatlardan hiç bir araç biz tüketicileri memnun edecek durumda değil. Ötv indirimine rağmen..
    Herkese selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tremacs

1 senedir dizel visia manuel var bende trim sesi gelmeyen aksamı yok bence Qashqai nin fiyat ve donanım dışında pek bi özelliği yok
    Trim sesi bana göre kullanıcıyla da ilgili. Aracı sert kullanan, kasis ve çukurlardan hızlı geçen şoför tarım sesinin artmasına da neden olur.

1 yıl sonra ben de yorumunu yaparım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: robalo

Farkındamısınız, bu forumda ülkenin bi nevi aynası gibi..Ufacık şeylerden dolayı hemen alınganlık yapıyoruz birbirimize. Ara ara bu tip konuşmalar bu forumda sürekli gündeme geliyor. Benim de daha fazla param olsa tiguan alırdım QQ yerine..Ama onun da highline olanını almadıktan sonra gene bi tarafı eksik kalır. fiyat, donanım, 2.el piyasası, düşük vergi ve dizel motor için performanslı oluşu artıları.. Eksilerinin ne oldğu hepimizin malumu. Bir de ben saymayayım. Bana sorarsanız mevcut fiyatlardan hiç bir araç biz tüketicileri memnun edecek durumda değil. Ötv indirimine rağmen..
    Herkese selamlar
    Sorun eleştirmek değil ki. Doğru ve yapıcı eleştiri her daim faydalıdır.

Ancak tamamen kişisel, gerçeklerden uzak, manüpülatif söylemler eleştiri sınıfına girmiyor.

Misal size göre Tiguan iyidir bana göre de direksiyon başına oturduğumda karşımda bir polo direksiyonu ve ekranı goreceksem sıkıcıdır. Keyif almam.

Benim de yazımda qashqai'ye elestirilerim var.

Bir de hayat sevmediğin bir şeyle her gün vakit geçirmek için çok kısa. Açıkçası Qashqai'nin Renault Clio gibi olduğunu düşünsem yarın satılığa çıkarırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy78 -- 14 Kasım 2018; 19:14:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eddy78

Trim sesi bana göre kullanıcıyla da ilgili. Aracı sert kullanan, kasis ve çukurlardan hızlı geçen şoför tarım sesinin artmasına da neden olur.

1 yıl sonra ben de yorumunu yaparım artık.

Alıntıları Göster
    İnşallah sizinki öyle olmaz hocam :)

Kullanıcıya göre yorumunuza şu açıdan katılıyorum kimi çok takar kafaya kimi umursamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.