Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
79
Favori
382.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hunter_C

hangi servis hocam?

Alıntıları Göster
    O nisan kampanyasıdır arkadaşlar hem dizel hem otomatik bakım 1100 1300 arası ben benzinli aracımı 730 a zor yaptırmıştım aralıkta canım yanmıştı 1100 1200 az para değil yavvv

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hunter_C kullanıcısına yanıt
    31 aralık da 10.000 yaptırdım 960 tl dedıler indirim sordum %5 daha ındırdıler 910 gıbı bı rakama yaptırdım.Ama sanırım mayısda bır kampanya yapıldı ve fiyatlar biraz dusdu dıye hatırlıyorum.Servis Bostancıoglu 2 saatte teslim ettiler.
  • Tamamen fırsatçılık. Araç garanti kapsamından çıkmasın diye kullanıcıların mecburiyetini haksız kazanca çeviriyor nissan yetkili servisleri. Nissan Türkiye'de buna yardımcı oluyor dizel motorlarda bakım periyodunu 10bin km'ye indirerek. Bari fiyatları uygun tutsalar. Max 600-700 TL olmalı.

• Tamami ile katiliyorum.ayni arabanin avrupa bakim periyodu 30bin km.burda 10bin yol sartlari diyorlar sanki sibiryami burasi yada sahara colunde biniyoruz sanki:))

• quote:

Orijinalden alıntı: eynipa

Tamami ile katiliyorum.ayni arabanin avrupa bakim periyodu 30bin km.burda 10bin yol sartlari diyorlar sanki sibiryami burasi yada sahara colunde biniyoruz sanki:))
    Bence araba otomatik degilse ilk 2 bakim servis sonra dışarda yaptırılabilinir.

Arada nerdeyse 700 tl fark var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hunter_C kullanıcısına yanıt
    +++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++

Alalı daha bir ay olmadan veledin tekide benim arabaya bunu yaptı.

Bağcılarda yaptırdım. Yapılan rötuş değil, boyada değil. Ne yapıldığını bende bilmiyorum meslek sırrı diyp resmen göstermediler. Mekan hiç güven vermesede gözü kapatıp aracı teslim ettim, çok çok boyar geçer dedim işin açıkcası. 3.5-4 saat sonra aracı çıkarttılar ve çizik adına hiçbir şey yoktu. Tabi kesin boya attılar deyip servisin yolunu tuttum, usta makine tutmasına rağmen hiçbir şey anlamadı temiz dedi taki ben olayı anlatana kadar, yine içime sinmedi sanayinin yolunu tuttum ordada hiçbir şey çıkmadı..

Uzun lafın kısası 300 tl aldılar ama helali hoş olsun temiz iş yapmışlar

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++

Bu işlemden sonraki hali, kesinlikle ayırt edilemiyor ne gözle ne cihazla :)

• quote:

Orijinalden alıntı: darling_off_psikopat

Alalı daha bir ay olmadan veledin tekide benim arabaya bunu yaptı.

Bağcılarda yaptırdım. Yapılan rötuş değil, boyada değil. Ne yapıldığını bende bilmiyorum meslek sırrı diyp resmen göstermediler. Mekan hiç güven vermesede gözü kapatıp aracı teslim ettim, çok çok boyar geçer dedim işin açıkcası. 3.5-4 saat sonra aracı çıkarttılar ve çizik adına hiçbir şey yoktu. Tabi kesin boya attılar deyip servisin yolunu tuttum, usta makine tutmasına rağmen hiçbir şey anlamadı temiz dedi taki ben olayı anlatana kadar, yine içime sinmedi sanayinin yolunu tuttum ordada hiçbir şey çıkmadı..

Uzun lafın kısası 300 tl aldılar ama helali hoş olsun temiz iş yapmışlar

Bu işlemden sonraki hali, kesinlikle ayırt edilemiyor ne gözle ne cihazla :)
    Güzel işmiş 1 2 sene sonra tekrar izler çıkmaz inşallah

• İnşallah... çıkarsa tekrar ziyaret edeceğiz :(

• quote:

Orijinalden alıntı: darling_off_psikopat

İnşallah... çıkarsa tekrar ziyaret edeceğiz :(
    Bu mahalledeki çocukların siyah QQ lere karşı önlenemez çizme isteğini anlamak mümkün değil...
    Geçmiş olsun size de. Aynı durum benim 3 aylık aracımın başına geldi. Tek fark benim mahalledeki çocuğun ismini doğru yazabilmiş olması. Benim sıkıntı; Pasta - cila ile güzel bir rötuş sayesinde (Keçe dediler bilemiyorum) giderildi. büyük ihtimal sizinde bu şekilde giderildi. bu olayların kimsenin başına gelmemesi temennisi ile...
  • 2014 1.5 dizel Manuel vites skypack arabam dan 2017 model 1.6 dizel otomatik vites Desing pack e geçeyim istiyorum araç 15.000 km de 142 bin lira istedi arkadaş.değermi bilemiyorum.desing pack için skypack in üst modeli denilsede ara model aslındada Anahtarsız çalıştırma olmaması saçma geldi bana.sizce desing pack e geçilirmi,param bu civarda çünkü.birde 2014 1.5 dizel skypack dolu araç ikinci el ne kadar eder acaba 53.700 km de aracım arka kapıda boya var,hasar yok araçta.çok kararsız kaldım,oto vites dizel araca geçeyim istiyorum.
  • Devadam12 D kullanıcısına yanıt
    Öncelikle sizin için hayırlısı olsun.

142.000 isteyen arkadas piyasasını istemiş. zaten bu araclar lansmanda satılırken'de bu rakamlardan alıcı buldu.

Design Pack dediğiniz gibi ara model bir arac ve 2018 modellerden itibaren artık ülkemize gelmeyecekmiş. Bunun sebebi tercih edilmemesinden kaynaklıymış. Müşteriler skypack tercih ettiği için design packleri kampanya vs dahilinde anca elden cıkarmıslar. bu bilgi satış temsilcisi arkadastan alınmıstır.

Design pack modelinde anahtarsız giriş karartılmıs camlar ve köpek balıgı sırtı anten bulunmamakta. onun dışında dış görsel olarak jant, dizüför, gri renk ön eklenti ve ayna kapağı bulunmakta. Dış görseli kesinlikle skypack e göre daha albenili. ancak bunlar sonra da (istenilirse) jant garici cok rahat 500tl verilerek araca takılabilecek aksesuarlardır. anahtarsız giriş karartılmıs arka aynaları sonradan yapmanız pek mümkün değil.

Karar sizindir.

• Le_Penseur kullanıcısına yanıt
    almak istedlgim yer nlIssan yetkili bayi.Yalniz sunu söyledi arkadas balik sirti anteni takacak,camlarida ziebart yasal karartma yapacak.5 camida yaptiracagim dedi ,lastikleri 1,5 aylik michelen.140 bin butcemi zorladigim icin bu modele yonlendim.skypack 2018 ikinci el e cikabilsem alirimda butce olarak cikamiyorum 10-13 bin lira oynuyor.cok kararsiz kaldim diger yandan ben quasqai den cok memnunum arabamida sifir almistim 4 sene oldu.ayrica desingpack in 2 seneye yakin garantiside var,devam ediyor.tabletten yazdigim icin imla kural ekslkligi icin ozur diliyorum.siz olsaniz alirmiydiniz evet yada hayir😊

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam zaten 2018 skypacke yönelin diye birsey söylemedim. 2017 skypack'de bakabilirsiniz demek istemiştim. neyse hayırlısı olsun ins.
    Kesinlikle skypack ikinci el alın o fiyata, designpack anlamsız ve gereksiz aksesuar Ä para vermeyin

Şiddet.le DASING PACK diyorum hocam sonucta 140bn tl veriyorsunuz araca bir gösterişi bir albenisi olmalı. SKY PACK hiç yakışmamış bu araca kötü gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Le_Penseur

hocam zaten 2018 skypacke yönelin diye birsey söylemedim. 2017 skypack'de bakabilirsiniz demek istemiştim. neyse hayırlısı olsun ins.
    yok yok siz doğru söylediniz.ben anladım ne demek istediğinizi.yanlış yazan benim yazarken açık ifade edemeyince kusura bakmayın.aslında 2017 nin makyajlısınada baktım sizin bu önerinizde doğru.oradada şu oldu,araştırıyorum 18-20 bin km aralığı gibi 150 bin yazan var.ama 9 bin-13 bin km gibi araca 140 bin yazanda var tabi istanbuldayım ben düzce de yada civarlarda.insan ürküyor fiyat farklılıkları.birde aracımı satabilmem konusu var ondada nissan yetkili bayi ismini vermeyeyim 88 bin lira dedi.takasa girince 92 bin saydı arabama. 2 tramer var aracımda biri dolu hasarı malum istanbulda yaşandı,ama hiç iz kalmadı fazla değildi.ikincisi 3 bin lira civarı bir sürtmeye bağlı arka kapı boyama.siz satarken yada ben işte , insanlar ufacık çizikleri büyütüyor.onlarda haklı çok pipirikli olduk,neler yapılıyor hayatta.çok uzattım kusura bakmayın içimizi döktük.hayırlısı bir şekilde halledeceğim.skypack olsa anahtarsız ve orjinal fabrika çıkışı 3 arka cam karartılmış daha iyi tabiki.eğer anahtarsız .desing olursa evet albenisi var,kendimizde katabiliriz onları bir yere kadar ama anahtarlı.bakacağım artık kısmet sağolunuz hepiniz.anahtarlı araba yıllardır kullanmıyorum.bilemiyorum pfff zor işler.

edit : yazı hatası düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devadam12 -- 22 Haziran 2018; 6:31:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Devadam12

yok yok siz doğru söylediniz.ben anladım ne demek istediğinizi.yanlış yazan benim yazarken açık ifade edemeyince kusura bakmayın.aslında 2017 nin makyajlısınada baktım sizin bu önerinizde doğru.oradada şu oldu,araştırıyorum 18-20 bin km aralığı gibi 150 bin yazan var.ama 9 bin-13 bin km gibi araca 140 bin yazanda var tabi istanbuldayım ben düzce de yada civarlarda.insan ürküyor fiyat farklılıkları.birde aracımı satabilmem konusu var ondada nissan yetkili bayi ismini vermeyeyim 88 bin lira dedi.takasa girince 92 bin saydı arabama. 2 tramer var aracımda biri dolu hasarı malum istanbulda yaşandı,ama hiç iz kalmadı fazla değildi.ikincisi 3 bin lira civarı bir sürtmeye bağlı arka kapı boyama.siz satarken yada ben işte , insanlar ufacık çizikleri büyütüyor.onlarda haklı çok pipirikli olduk,neler yapılıyor hayatta.çok uzattım kusura bakmayın içimizi döktük.hayırlısı bir şekilde halledeceğim.skypack olsa anahtarsız ve orjinal fabrika çıkışı 3 arka cam karartılmış daha iyi tabiki.eğer anahtarsız .desing olursa evet albenisi var,kendimizde katabiliriz onları bir yere kadar ama anahtarlı.bakacağım artık kısmet sağolunuz hepiniz.anahtarlı araba yıllardır kullanmıyorum.bilemiyorum pfff zor işler.

edit : yazı hatası düzeltildi.

Alıntıları Göster
    hocam ne kusuru, rica ederim.

qashqai'nin her türlüsü güzeldir. 2010 yılından beri bir fiil kullanıyorum.

yeni dizel otomatik aracımla bayramda 500km sehirler arası yol yaptım. genel tüketim 5.0 lt klima açık. bu bilgide burada dursun.

• Merhabalar

İstanbul Anadolu yakası için şehir içi sıklıkla kullanacağımız için 2017-2018 model 150 bin tl limitli

Az yakması çok çok önemli olmalı Öner'leriniz doğrultusun da bu aracı almam mantıklı olur mu

Yıllık bakımları filan nasıldır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karqasa -- 22 Haziran 2018; 15:32:41 >
  • defiant82 kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta bursa sertepede 960 tl ye 1,5 dizelin 10•000 bakımını yaptırdım
    200 tl işçilik
    Motor yağınının litresini 63 liradan toplamdada 300 tl yazmışlar
    Ben litresi 63 tl ye yağ hiç biryerde bulamadım

Bu fırsatçılık mı? soygunmu ?dolandırıcılık mı ?tekel olmamı ? Müşteri memnuniyeti mi?
    Cevabı size bırakıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: galleon

Geçen hafta bursa sertepede 960 tl ye 1,5 dizelin 10•000 bakımını yaptırdım
    200 tl işçilik
    Motor yağınının litresini 63 liradan toplamdada 300 tl yazmışlar
    Ben litresi 63 tl ye yağ hiç biryerde bulamadım

Bu fırsatçılık mı? soygunmu ?dolandırıcılık mı ?tekel olmamı ? Müşteri memnuniyeti mi?
    Cevabı size bırakıyorum
    Dizel araç için 960 uygun bence nissan için garanti bitince 350 450 arası dışarda yaptırırsınız

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.