Şimdi Ara

MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.741
Cevap
70
Favori
368.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ŞİMDİ SİZLERE ESAS SORMAK İSTEDİĞİM SORU;

Sanırım araçda otomatik yanan farlar yok. Bu benim için bir sorun oluyor. Çünkü aracımı eşim ile anneme alıyorum.
    Bu sorunu çözmek için herhangi bir ekleme yapabiliyormuyuz?

Yani kısacası aracıma far sensörü ekletebilir miyim Türkiye'de?
    Garantisi bozulur mu?
    Ortalama fiyatı nedir?

Bunlar için yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler
  • Arkadaşlar bende 2012 model astra h Classic 1.3 cdti araç var ve nasip olursa satıp sıfır 1.2 TSİ comfortline Manuel polo almayı düşünüyorum .polo nun reelde ne kadar yaktığını öğrenmek istiyorum mesela 80 km sabit hız ile kaç tl yakıyor astra 3.5-4 lt arası geziyor o hızda polo da 3.8 görse bile yeter benim için bir de sormak istediğim renk olarak gün batımı mı beyaz mı araca en fazla 2 sene binmeyi düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beter55 B kullanıcısına yanıt
    Dostum biz beyaz renk aldık. 1.2 tsi manüel yakıtı astra ile aynı vites değişim işaretlerine uyarsan 6 litreyi geçmeyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: tahirozgun

Dostum biz beyaz renk aldık. 1.2 tsi manüel yakıtı astra ile aynı vites değişim işaretlerine uyarsan 6 litreyi geçmeyecek.

Normalde dizel 1.6 ne kadar yakıyor peki. Bende bir aralar baya gittim geldim. Konuyu pek takip edemiyorum. Bu 1.2 tsi yakıt sarfiyatı uzun ve ksıa yolsa nasıl.
  • Opinion kullanıcısına yanıt
    1.6 değildi bizdeki 1.3 tü ve genel ort 5.6 lt idi. 1.2 tsi ise uzun yolda 3.5 4 lt civarında şu anlık ort ise 5.5 6 lt gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: frknsysl

Bir VW kullanıcısı olabilirsiniz, fakat görüyorumki bu fanlık sizde çok yoğun. Demek istediğim leon ve golf nerden baksanız rakip sayılırlar, leonu bu denli kötüleyip polo gibi ya da jetta gibi bi arabayı bu kadar savunduğunuza göre daha başka arabaya binmemişsiniz demektir. (VW haricinde)

Hayir simdi her turlu cevap veririm tartisirim bir sorun olmaz, ama sizde diger fanlar gibi olaya objektif bakamiyorsunuz. O arabalara onca para verdiniz, sizin arabaniz en iyisi, diger birisi geliyor sizin arabaniza bir sey diyor kabullenmek istemeyip bir de o adamin arabasina laf atiyosunuz.

Yaptiginiz objektif olmayan, ve vw olan fanliginizi bagimliliginizi gosteren yorumlara cevap yazma gibi bir egilim icerisine girmeden, tum fanlara dedigim gibi "he he sen haklisin devam et" diyerek noktayi koyuyorum.

Polo ve jetta testi yaptim, araclarin kotu yanindan bahsedince nedense sadece polo ya da jetta kullanicilari icerleyip basladilar kufure. Ne sizin benim bindigimiz jetta araba, nede passat. Almanya da gidin bakalim en cok vw mi var yoksa baska arac mi. Bu arabalara fanliginiz yuzunden dogusta kendini bir sey sanip almanyada bile premium olmayan araclari burada premium diye satiyor.

Iste gidipte jettaya 95.000 golfe 100.000 verirsen boyle olur. (Burada lafim size degil)

Yani fan olmayin, objektif bakin, ne sizin bindiginiz araba nede baskasi. Yani bindiginiz arabayi gozunuzde buyutmeden once baskalarinin malina saygi gosterin daha sobra objektif bakmaya calisinki, kime ne anlatiyorum ben.

Son cümlenizde ne demeye çalıştınız anlamadım, zira cümleniz hem devrik hemde sonu kopmuş Ayrıca beni tanımadan yazıp çizmişsiniz kendi aklınızca.

Neyse, fan konusunu üzerime yakıştırmıyorum. En azından LEon ile Golf aynı kalitededir demek olsa olsa Seat fanlığıdır benim gözümde.
    Zira Leon'un ne kadar kalitesiz olduğu konusunda bizzat alanlar kendi konularında eşetirip yerden yere vuruyor. Çok şükür benim muhakeme
    yeteneğim var sizin gibi düz mantık kurmuyorum WV nin kendisi dahi Seat'a 3. sınıf marka muamelesi yaparken sizin gelip aynı
    kalitededir demeniz çok komik. Skoda deseniz birşey demem zira Skodanın kalitesi gerçekten çok iyi.
    Ama Seat benim gözümde 3. sınıftır, kusura bakmayın. Seat'ın kalite olarak önce Skodayı yakalaması lazım bence.

Beni tanımadan salladığınız için yazayım. Bindiğim araçlardan bazıları ( sadece sıfır aldıklarım, 2. el alıp bindiklerimi yazmıyorum) :

Ford Fiesta, Opel Corsa, Ford Focus II, VW Golf V, Opel Astra H, Hyundai i20, Hyundai ix35, Golf 6, Megane 3 dci, Renault Clio, Golf 6, Tiguan, Opel Astra J, Jetta.

(Bu arada Jetta'yı 54.500TL ye aldım. Siz 95.000 TL lik nasıl bir Jettaya biniyorsunuz merak ettim, en üst donanımına tüm opsiyonları ekleyerek 95.000Tl ye ulaşıp
    gelip burda aracın normal fiyatı gibi yazmak olsa olsa fanatikliktir
    )

İlgili marka başlıklarının hepsinde aracımın resimlerini ve yorumlarımı paylaşmışımdır. Bindiğim araba ve çeşitliliği bana birçok marka hakkında asgari
    müşterekte fikir sahibi olmamı sağlamıştır diye düşünüyorum. Hadi bende sizin gibi önyargılı bir mesaj atayım, siz de sanıyorum internetten araba inceleme videolarına
    bakıp araçlar hakkında fikir yürütenlerdensiniz sanıyorum. Onun için sizde benim yaşıma geldiğinizde araçlar hakkında daha çok tecrübe sahibi olur, ne dediğimi anlarsınız diyorum.

Bu arada bugüne kadar hiçbir Golf modelinde alan 10 kişiden 8 inde, camlarım açıkken tıngırdıyor, kapı döşemelerinden ses geliyor, konsol ve torpido oynayıp ses yapıyor, aracımın boyasıın
    heryeri farklı ölçüm sonucu veriyor, fr aldım arka koltuklar style çıktı, fr aldım arka stopların biri led biri düz geldi cinsinden saçma sapan kalite hataları duymadım.
    Siz binenlere sorun bakalım, Seat ile VW nin kalitesi aynımı? Seat kullanıcıları cevaplasın.

Bu arada Almanya doğumluyum, çalıştığım şirkette Alman ortaklı ve her ay Almanya'ya giderim. Almanya'yı bana anlatmanıza gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 24 Ağustos 2014; 9:50:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilarismedikal

Bende dıyorumkı 50 bın polo ya verene kadar 2008 model bır BMW 1.16 ışık paket alsakta vale kapımızamı atlasa ye kurkum yemı yapsak 50 bın vermısken şanımızmı yürüse :) kafa karıştırmak degıl maksat ama karıştı yahu :D

BMW 1.16 kullananlar varsa bır karşılaştırma yazarlarsa sevınırım eksılerı artıları poloya gore gercı farklı segmentler ama ne bılım aynı paralar farklı segmentler .....

Düz 1.16 larda ilk serilerde çok fazla avans vuruntusu ve egzantrik mili sorunu vardı (1.6 olanlarda). O modellerde 1.16 alacaksanız bir araştırın ve muhakkak kontrol ettirin derim.
    Zira bizde bir araçta üst kapak ve egzantrikde tadilat yapılmış idi bu sebeple. Sonrasında sattık aracı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 24 Ağustos 2014; 10:26:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: racerant

quote:

Orijinalden alıntı: frknsysl

Bir VW kullanıcısı olabilirsiniz, fakat görüyorumki bu fanlık sizde çok yoğun. Demek istediğim leon ve golf nerden baksanız rakip sayılırlar, leonu bu denli kötüleyip polo gibi ya da jetta gibi bi arabayı bu kadar savunduğunuza göre daha başka arabaya binmemişsiniz demektir. (VW haricinde)

Hayir simdi her turlu cevap veririm tartisirim bir sorun olmaz, ama sizde diger fanlar gibi olaya objektif bakamiyorsunuz. O arabalara onca para verdiniz, sizin arabaniz en iyisi, diger birisi geliyor sizin arabaniza bir sey diyor kabullenmek istemeyip bir de o adamin arabasina laf atiyosunuz.

Yaptiginiz objektif olmayan, ve vw olan fanliginizi bagimliliginizi gosteren yorumlara cevap yazma gibi bir egilim icerisine girmeden, tum fanlara dedigim gibi "he he sen haklisin devam et" diyerek noktayi koyuyorum.

Polo ve jetta testi yaptim, araclarin kotu yanindan bahsedince nedense sadece polo ya da jetta kullanicilari icerleyip basladilar kufure. Ne sizin benim bindigimiz jetta araba, nede passat. Almanya da gidin bakalim en cok vw mi var yoksa baska arac mi. Bu arabalara fanliginiz yuzunden dogusta kendini bir sey sanip almanyada bile premium olmayan araclari burada premium diye satiyor.

Iste gidipte jettaya 95.000 golfe 100.000 verirsen boyle olur. (Burada lafim size degil)

Yani fan olmayin, objektif bakin, ne sizin bindiginiz araba nede baskasi. Yani bindiginiz arabayi gozunuzde buyutmeden once baskalarinin malina saygi gosterin daha sobra objektif bakmaya calisinki, kime ne anlatiyorum ben.

Son cümlenizde ne demeye çalıştınız anlamadım, zira cümleniz hem devrik hemde sonu kopmuş Ayrıca beni tanımadan yazıp çizmişsiniz kendi aklınızca.

Neyse, fan konusunu üzerime yakıştırmıyorum. En azından LEon ile Golf aynı kalitededir demek olsa olsa Seat fanlığıdır benim gözümde.
    Zira Leon'un ne kadar kalitesiz olduğu konusunda bizzat alanlar kendi konularında eşetirip yerden yere vuruyor. Çok şükür benim muhakeme
    yeteneğim var sizin gibi düz mantık kurmuyorum WV nin kendisi dahi Seat'a 3. sınıf marka muamelesi yaparken sizin gelip aynı
    kalitededir demeniz çok komik. Skoda deseniz birşey demem zira Skodanın kalitesi gerçekten çok iyi.
    Ama Seat benim gözümde 3. sınıftır, kusura bakmayın. Seat'ın kalite olarak önce Skodayı yakalaması lazım bence.

Beni tanımadan salladığınız için yazayım. Bindiğim araçlardan bazıları ( sadece sıfır aldıklarım, 2. el alıp bindiklerimi yazmıyorum) :

Ford Fiesta, Opel Corsa, Ford Focus II, VW Golf V, Opel Astra H, Hyundai i20, Hyundai ix35, Golf 6, Megane 3 dci, Renault Clio, Golf 6, Tiguan, Opel Astra J, Jetta.

(Bu arada Jetta'yı 54.500TL ye aldım. Siz 95.000 TL lik nasıl bir Jettaya biniyorsunuz merak ettim, en üst donanımına tüm opsiyonları ekleyerek 95.000Tl ye ulaşıp
    gelip burda aracın normal fiyatı gibi yazmak olsa olsa fanatikliktir
    )

İlgili marka başlıklarının hepsinde aracımın resimlerini ve yorumlarımı paylaşmışımdır. Bindiğim araba ve çeşitliliği bana birçok marka hakkında asgari
    müşterekte fikir sahibi olmamı sağlamıştır diye düşünüyorum. Hadi bende sizin gibi önyargılı bir mesaj atayım, siz de sanıyorum internetten araba inceleme videolarına
    bakıp araçlar hakkında fikir yürütenlerdensiniz sanıyorum. Onun için sizde benim yaşıma geldiğinizde araçlar hakkında daha çok tecrübe sahibi olur, ne dediğimi anlarsınız diyorum.

Bu arada bugüne kadar hiçbir Golf modelinde alan 10 kişiden 8 inde, camlarım açıkken tıngırdıyor, kapı döşemelerinden ses geliyor, konsol ve torpido oynayıp ses yapıyor, aracımın boyasıın
    heryeri farklı ölçüm sonucu veriyor, fr aldım arka koltuklar style çıktı, fr aldım arka stopların biri led biri düz geldi cinsinden saçma sapan kalite hataları duymadım.
    Siz binenlere sorun bakalım, Seat ile VW nin kalitesi aynımı? Seat kullanıcıları cevaplasın.

Bu arada Almanya doğumluyum, çalıştığım şirkette Alman ortaklı ve her ay Almanya'ya giderim. Almanya'yı bana anlatmanıza gerek yok

Ooo siz tamamen beni yanlış anlamışsınız. Leon'a hayatım boyunca binmedim, ona nasıl kaliteli diyim. Geçtim onu fanatiklik diyorsun, hayatımda bir kere bile binmediğim bir arabaya nasıl fanatik olayım? Polo dan konuyu nereye getirdiniz.

Şu anda sahibindene bakarsanız jettanın 90.000 tl üstüne satıldıgını görebilirsiniz ayrıca. Ben sadece jettaya biniyorum dedim, jetta aldım demedim bunu da bilginize sunayım.

Ben hiç bir markanın fanatiği de değilim, yukarıda poloyu kötülediniz, ben ona cevap verdim. Bende kötüledim ama diğer markaları hiçe saydınız. Dediğim gibi beni tanımadan (tıpkı sizin bana dediğiniz gibi) bir markanın fanatiği yapmanız da şaşırtıcı.

Dediğim gibi Seat'a hayatım boyunca merak dahil edip binmişliğim yokken, sizin beni Seat fanatiği yapmanıza anlam veremedim. Yanlış anlamışsınız.

Yukarıda poloyu karşılaştırıp çok kalitesiz olarak göstermiştiniz, ben ona yazdım. Seat gözümde araba değil, hoş VW'nin o segmenteki hiç bir arabası gözümde araba değil.

Bu arada söyleyeyim, bindiğim araç F30, 3.20D. Şimdi daha net ne demek istediğimi anlarsınız umarım.

Bu tartışmayı da uzatmaya (gereksiz yere) gereksiz buluyorum. Sonuçta herkesin kendi mantığı. Dediğin iz gibi olsun düz mantık olayım. Bu tartışmanın ikimizede faydası olmayacağını yeniden hatırlatmak isterim.

İyi günler.

• frknsysl F kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bilmeden etmeden gelip şuraya yazmayın. Ben Jetta aracımı yeni 54.500TL ye aldım 0km. Jettanın 0 km en pahalı modeli şu an kampanyalı 85.000TL.
    Sahibinden deki ilanlara ne bakıyorsunuz ? Orayı referans almanız bile spekülatif davrandığınızı gösteriyor. Ona bakarsan 50.000TL ye Kartal satan adam var sahibinden de.
    Bu aracın kendi sitesinde en dolusu 88.000Tl dir indirimsiz ve kampanyasız olarak. NOKTA! ....O kadar doğrucu biriysen insanlara yanlış bilgi verme.

Konuyu saptırıp ta nerelere getirdiniz. Bilmeden yazmışsınız işte.

Ayrıca Seat'ı olumsuz eleştirdiğim konuyu alıntılayıp hakkımda yalan yanlış yazmışsınız işte. Neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorum. Madem hiçbir aracı veya markayı
    savunmuyorsunuz beni neden eleştirme ihtiyacı hissettiniz? benim yanlışlarımı düzeltmek size mi kaldı? işinize bakın siz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 24 Ağustos 2014; 17:06:03 >
  • ne kadar gereksiz seat &vw muhabbeti olmuş.
    otomobil üreticileri vakıf değildir. ince ince maliyet hesabı yakalarlar ve satış fiyatı belirlerler.
    vw lehine kalite ve maliyet durumu olmasa adamlar enayi mi bu fiyat farklarıyla satış yapsınlar.
  • racerant kullanıcısına yanıt
    Haha tamam kardes hadi sen jettani sur git. Iyi surusler allah kazadan beladan korusun.

• merhaba arkadaşlar 2011 1.4 siyah benzinli bir polo ile aranıza katılmayı düşünüyorum. ikinci el alacağım bır arac var. aracı compiteste soktum hatası cıkmadı. fakat kafama takılan iki soru oldu, ekranda service yazısı yazıyor adam son bakımına servıse degıl dısarıda bı tanıdıgına yaptırdıgını soyledı bu yuzden servıce yazdıgını soyluyor.
    ikincisi araca bınınce emnıyet kemerlerini takmadıgımızda genelde yenı wvler öter. fakat bu araçta bı uyarı sesi cıkmıyor. ekranda safelock ve servıce yazıyordu. neden olabılır? cok onemlı bır durum mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitra

Nazar mı değdi ne.. Aracı aldık ilk gün arıza verdi... Hava yastığı ışığı yanmaya başladı sönmüyor bir türlü bir de 5.8 inch Composition Media Bluetooth ekran arıza yaptı... Çalışıyor ama ekranda görüntü gitti daha sonra geri geldi.. Bu sabah Doğuş'a gittim servise girdi araba baktılar elektrik arızası var 2 arızanın da sebebi bu dediler.. Araç 1 hafta belki 10 gün kalabilirmiş servis de... "Niye bu kadar uzun kalacak ?" dediğimde... " Dışarıdan parça istenebilir belki" dediler... Sağolsun Koray bey çok üzüldü... " İlk defa böyle bir şey oluyor" dedi.. Test aracını tahsis ettiler bana... Bu araç benimkinden daha donanımlı.. Bluetooth media yok ama sunroof, sis lambaları, otomatik klima, Metalik renk Gün batımı kırmızı gibişeyler var en full donanım dediler.. Ne yapsam geri vermesem mi bu aracı??

Aynısı bende de oldu. Polo 1.2 tsi 90 hp aracımı cuma günü itibari ile aldım. Araçla eve doğru gelirken 30.km de akü şarj etmiyor uyarısı verdi ve motordan garip sesler gelmeye başladı. Bende aracı yana çektim ve hemen doğuşu aradım. çekici ve yedek araç ayarladılar. Körün taşı misali daha arabanın zevkine varamadan araç arızası bizi buldu. Bakalım pazartesi günü bilgilendirecekler. İnsanın morali bozulmuyor değil. Verdikleri yedek araba da polonun 1.2 tsi 90 hp modeli ancak benimkinden farkı otomatik vites olması. İlk izlenimlerim araç içi gayet başarılı olmuş. dışarı ile yalıtımı dikkat çeken diğer özelliği.

• quote:

Orijinalden alıntı: GEREDELİ

merhaba arkadaşlar 2011 1.4 siyah benzinli bir polo ile aranıza katılmayı düşünüyorum. ikinci el alacağım bır arac var. aracı compiteste soktum hatası cıkmadı. fakat kafama takılan iki soru oldu, ekranda service yazısı yazıyor adam son bakımına servıse degıl dısarıda bı tanıdıgına yaptırdıgını soyledı bu yuzden servıce yazdıgını soyluyor.
    ikincisi araca bınınce emnıyet kemerlerini takmadıgımızda genelde yenı wvler öter. fakat bu araçta bı uyarı sesi cıkmıyor. ekranda safelock ve servıce yazıyordu. neden olabılır? cok onemlı bır durum mudur?

Merhaba,

Emniyet kemeri sesi VAG kodlama vasıtasıyla kapatılabiliyor aynı zamanda üst modellerde olup da Polo'da olmayan özellikler de açılabiliyor yani daha sonradan siz açtırabilirsiniz. Bakım konusunda da sıkıntı yaşayacağınızı zannetmiyorum, ilk sahibi muhtemelen garantisi bittiği için dışarıda ucuza yaptırmayı tercih etmiş, özel servis de ekrandaki uyarıyı kapatamamış. Siz bir sonraki bakımı yetkili serviste yaptırırsanız bu durum da ortadan kalkacaktır ya da dediğim gibi yazılım ile servis uyarısı da kapatılabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katze -- 24 Ağustos 2014; 23:40:44 >

• ugur2280 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun.. Evet hevesle aldığınız sıfır araba ilk gün arıza yapınca canınız sıkılıyor resmen.. Neyse benim ki gibi önemsiz bir arızadır inşallah.. Yarın sabah aracımı almaya gideceğim bana tahsis ettikleri full araca da çok ısınmıştım insanın veresi gelmiyor.. Bu yeni Polo'da her şey çok güzel tek kötü gördüğüm işçilik yan aynaları ayarlayan joystik düğmenin kalitesizliği.. Her an elinizde kalacakmış hissi veriyor..
  • quote:

Geçmiş olsun.. Evet hevesle aldığınız sıfır araba ilk gün arıza yapınca canınız sıkılıyor resmen.. Neyse benim ki gibi önemsiz bir arızadır inşallah.. Yarın sabah aracımı almaya gideceğim bana tahsis ettikleri full araca da çok ısınmıştım insanın veresi gelmiyor.. Bu yeni Polo'da her şey çok güzel tek kötü gördüğüm işçilik yan aynaları ayarlayan joystik düğmenin kalitesizliği.. Her an elinizde kalacakmış hissi veriyor..

Çok merak ediyorum sizin şahsınızda diğer yeni polo kullanıcılarına da sormuş bulunayım.
    Sadece 2 hava yastığı ile gelmesini dert etmiyor musunuz hiç
    Her şey bu kadar yolunda mı yani poloda ?
    Yoksa sadece ben mi fazla kafama takıyorum bunu
    Bu hafta eşim için ben de yeni polo 1.2 tsi 90 bmt dsg + sürüş konfor paketi almak üzereyim opsiyon koydurduk arabaya hatta
    Ama elim hala böyle hevesle gitmiyor ayaklarım geri geri gidiyor sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 25 Ağustos 2014; 0:38:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hayırlı olsun kafanıza takmayın. Ben aracımı ilk teslim aldığım gün altından su damladığını farkettim. 2 km sonra aracım silecek suyu uyarısı verdi.
    2 gün servise götürdüm ve silecek deposunun contasında kaçak olduğunu söylediler. Aracı aldığım 2. günü ön tamponu komple söktüler silecek suyu deposuna ulaşmak için.

0 araçta bu tarz sorunlar çıkabiliyor, kafanıza takmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

quote:

Çok merak ediyorum sizin şahsınızda diğer yeni polo kullanıcılarına da sormuş bulunayım.
    Bu hafta eşim için ben de yeni polo 1.2 tsi 90 bmt dsg + sürüş konfor paketi almak üzereyim opsiyon koydurduk arabaya hatta

Yok hayır kafama hiç takmıyorum. Hatta çocuklu ailelere yan perde hava yastıklı modelleri hiç tavsiye etmem. İsofix koltukta oturan bebek, hava yastığının patlaması ile ciddi yaralanabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

quote:

Yok hayır kafama hiç takmıyorum. Hatta çocuklu ailelere yan perde hava yastıklı modelleri hiç tavsiye etmem. İsofix koltukta oturan bebek, hava yastığının patlaması ile ciddi yaralanabilir.

İlginç bi yaklaşım yan hava yastıkları çocuklu ailelere ters olabilir diye düşünüyorsunuz yani.
    Neyse zaten anlaştık bayiyle alıyoruz biz de bu aracı nasipse.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    Evet bu durum kullanma kitapçığında da belirtiliyor zaten bendeki arızanın ne olduğunu araştırırken kitapçıktan okudum.. Bana da mantıklı geldi.. Biliyorsunuz bebek koltukları kapılara yaklaşık konumlandırılıyor herhangi bir kaza sırasında bulunduğu kapıdan perde hava yastıklarının fırlaması zaten çok hassas olan bebeklerde ciddi yaralanmalara yol açabiliyormuş.. Araç için merak etmeyin, çok memnun kalacaksınız en azından bizim aile bayıldı yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitra -- 25 Ağustos 2014; 13:37:01 >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.